Dzień Dobry Misiaki

Wynik reakcji
59.447
I tu się nie zgodzę.
Położenie jest kluczowym elementem udanej gry.
Siedząc w centrum i nie mając dojścia do obrzeży, nie ma szans na walkę o duże cele.
Zawsze plemiona z centrum są w ostateczności zgniatane, chyba że w porę się do obrzeży dopsną. Tajemnica nie zdążyła
No to trzeba albo klepać sojusz albo ruszyć na wojnę jak najszybciej kiedy dostęp do obrzeży daje najmniejszą przewagę. Z tAJEMNICĄ nikt nie chciał się dogadać bo wbili kosę w Chaos.
 

Sylwan23

Rycerz
Wynik reakcji
4.250
Hejo hej, jeszcze nas nie pokonaliście :D
Mowa była o plemionach pokonanych rekrutacją :D
2 człony na północy poszły w drzazgi bez jednej rekru, uciekliście na obrzeża gdzie w ogole wczesniej nie biliśmy, chyba mozna nazwać to zwycięstwem i pokonaniem na odcinku?
bELLUMY to już ostatnia szansa!

Przeproście, usuńcie konta a będzie wam zapomniane!
Wprawdzie hańby już nie zdejmiecie, ale chociaż wstydu oszczędzicie.

Nie zmarnujcie okazji

Jak usuniesz konto na forum i przeprosisz matkę za kłamstwa i manipulacje to przemyślę... czy pluć na ciebie dalej, czy nie.
 

pandaseka

Zwiadowca
Wynik reakcji
870
2 człony na północy poszły w drzazgi bez jednej rekru, uciekliście na obrzeża gdzie w ogole wczesniej nie biliśmy, chyba mozna nazwać to zwycięstwem i pokonaniem na odcinku?

Jak usuniesz konto na forum i przeprosisz matkę za kłamstwa i manipulacje to przemyślę... czy pluć na ciebie dalej, czy nie.
Tak, dwa człony padły. I za to gratki :D
Choć może bardziej po prostu mnóstwo terenu zdobyliście, bo sporo graczy z północy klika na południu. Natomiast jako plemię dalej stoimy i walczymy :D
 

DeletedUser209423

Guest
2 człony na północy poszły w drzazgi bez jednej rekru, uciekliście na obrzeża gdzie w ogole wczesniej nie biliśmy, chyba mozna nazwać to zwycięstwem i pokonaniem na odcinku?

Jak usuniesz konto na forum i przeprosisz matkę za kłamstwa i manipulacje to przemyślę... czy pluć na ciebie dalej, czy nie.

Twój upadek na tym świecie będę celebrował tu równy miesiąc
 

GreatKhaliS

Szlachcic
Wynik reakcji
2.634
2 człony na północy poszły w drzazgi bez jednej rekru, uciekliście na obrzeża gdzie w ogole wczesniej nie biliśmy, chyba mozna nazwać to zwycięstwem i pokonaniem na odcinku?

Jak usuniesz konto na forum i przeprosisz matkę za kłamstwa i manipulacje to przemyślę... czy pluć na ciebie dalej, czy nie.


Najpierw to ty przeproś za s150 za bycie szmata BEZ honoru I zasad
 

Sylwan23

Rycerz
Wynik reakcji
4.250
Najpierw to ty przeproś za s150 za bycie szmata BEZ honoru I zasad
Brak argumentów, to trzeba cos o s150 napisać nie majac pojecia o czym sie pisze. I to od takiego psa co nawet paczki nie umie wysłać i się zachować, udaje ze go dupa nie boli ze nie przeszedl pierwszej selekcjii i idzie na forum płakac przez 380 stron jak to ojej takiego swietnego gracza potraktowali, ze kosa jakas bo rozebrali peta nic nie wartego XD.

Twój upadek na tym świecie będę celebrował tu równy miesiąc
A celebruj, jak nas pokonają 5 na 1 z każdej strony to rzeczywiscie owacje na stojąco trzeba będzie klaskać, jak nie pokonają to będzie podsumowanie plemion obecnych.
 

GreatKhaliS

Szlachcic
Wynik reakcji
2.634
Brak argumentów, to trzeba cos o s150 napisać nie majac pojecia o czym sie pisze. I to od takiego psa co nawet paczki nie umie wysłać i się zachować, udaje ze go dupa nie boli ze nie przeszedl pierwszej selekcjii i idzie na forum płakac przez 380 stron jak to ojej takiego swietnego gracza potraktowali, ze kosa jakas bo rozebrali peta nic nie wartego XD.


Sylwuś nie denerwuj się
Kret to żelazne nerwy powinien mieć
 

GreatKhaliS

Szlachcic
Wynik reakcji
2.634
oj Kaulis no blacka to ja jeszcze rozumiem bo on odklejony to lubi tak popisac, ale widze że drugi chce aspirować to bycia kłamca i obłudnikiem, gl kaulis na świecie następnym, moze tym cię nie rozbiorą.


Tyle stron pieprzyłes o fiescie jacy to kosiarze a jak twój wódz kosuje to okej
No masz rację dać rozbiórkę komuś to sukces prawie tak wielki jak spieprzać ze świata mając 70 procent dominacji <lol>

Markopipko kiedy przetstawisz dowody na to że kretowalem w zwelumach ? Teraz chyba dobry moment żeby mnie pogrążyć :)
 

JoteSKa

Karczmarz
Wynik reakcji
5.593
Nie wiem jak Ty, ja tam nikomu zdrowia życzyć nie będę, bo mnie Twoje zdrowie nie obchodzi.

Napijmy się za upadek bELLUM
A czy ja pisałem do Ciebie mordo ? Nie czytasz ze zrozumieniem
O 21:00 można podnieść drugi raz kielich i napić się za upadek wszystkich plemion kosowniczych
Przepić też o 22:00 za wszystkie plemiona złożone na jedną akcję i zakończyć piątek, piąteczek piątunio wypiciem za zdrowie zwycięskiego składu i tu zostawię 3 kreski (znaczy sie trzy kropki ;) )
 

DeletedUser209423

Guest
A celebruj, jak nas pokonają 5 na 1 z każdej strony to rzeczywiscie owacje na stojąco trzeba będzie klaskać, jak nie pokonają to będzie podsumowanie plemion obecnych.

Jak was pokonają w 5 plemion, to tak należą się owacje.
A wiesz dlaczego?
Bo to wy do tego doprowadziliście.
Swoją butą, arogancją i kłamstwami.
To wy się tu pyszniliście swoją wielkością.
To Ty przylatywałeś tu pokazywać muskuły gdy przepchnęliście Rebels, które nie miało szans utrzymać tam frontu.
I to Ty przyleciałeś tu odgrażać się Fine jak to ich nawet nie pokonacie, ale zmieciecie z mapy.
I co?
I teraz piszesz o pięciu plemionach?
Toż ja was ostrzegałem jak będzie, to też się śmialiście. Pisałem i wam i EM, że idzie wasz koniec.
I dwa kosownicze, zakłamane i obłudne plemiona dziś zgrzytają zębami, bo wszystko co zapowiadałem się materializuje
 

Sylwan23

Rycerz
Wynik reakcji
4.250
Jak was pokonają w 5 plemion, to tak należą się owacje.
A wiesz dlaczego?
Bo to wy do tego doprowadziliście.
Swoją butą, arogancją i kłamstwami.
To wy się tu pyszniliście swoją wielkością.
To Ty przylatywałeś tu pokazywać muskuły gdy przepchnęliście Rebels, które nie miało szans utrzymać tam frontu.
I to Ty przyleciałeś tu odgrażać się Fine jak to ich nawet nie pokonacie, ale zmieciecie z mapy.
I co?
I teraz piszesz o pięciu plemionach?
Toż ja was ostrzegałem jak będzie, to też się śmialiście. Pisałem i wam i EM, że idzie wasz koniec.
I dwa kosownicze, zakłamane i obłudne plemiona dziś zgrzytają zębami, bo wszystko co zapowiadałem się materializuje
Uwielbiam jak taki pajac jak ty nie dość, ze broni kosiarzy to jeszcze odwraca winę w kierunku ofiary. Imagine dostać kose od fiesty bić się 3 na 1, wygrać i jeszcze być oskarżanym o jakieś kosy, to że MS sobie atakuje bez poszanowania okresu wypowiedzenia, czy gracz buczków sobie przeszedł do rebels, zaczal atakowac i wrocil do nich podczas okresu wypowiedzenia to niezłe ruchy są. Jeśli ktoś łamie pona to sie go wypowiada, jesli atakuje podczas pona to przestaje sie przestrzegać okresu wypowiedzenia. Zrekrutowanie paru graczy bez sensownego kontaktu, czy wbicie 3 wiosek barbarzyńskich poza granicą to zaczynają sie od rozmów o wymianie, jak wymiana nie idzie to wypowiada sie pona i czeka na wypowiedzenie, jesli sa podjete ataki na wioski podczas wypowiedzenia wtedy zrywa sie wypowiedzenie i nie przestrzega, a tutaj widze przyzwolenie na to by jak sie cos nie podoba to wjeżdzać olewając jakiekolwiek zasady. Trzeba po prostu zapamiętać nicki graczy i podopiecznych kosiarzy blacka, ze nie ma co ustawiac jakiegos okresu wypowiedzenia bo w sumie to black powie, że tak można i gitarka jest. Nawet nie wiesz, że każde z tych kosiarskich plemion to już dawno na siebie wyrok podpisali bo nikt nie bedzie rozmawiał z kimś takim, cicho na razie jest bo pasuje. Dlatego mnie to bawi bo kosiarze na tym swiecie mają dziwną tendencje to przegrywania mimo wjazdu 3 na 1, 4 na 1 czy 10 na 1 dowolna liczba.

Imagine jak poszły plemiona do przodu przez takich śmieci jak ty @Bl-ack Sno-w , kiedys jak ktos nie przestrzegał okresu wypowiedzenia, ha ba zerwał po prostu sojusz z pełnymi okresami wypowiedzeń to był piętnowany i skreślony na świecie, wszyscy zrywali dyplo, taka fiesta jeszcze z 5 lat temu byłaby rozebrana przez wszystkich sąsiadów, a ty wyśmiany przez wszystkich jakbyś bronił (o czekaj i tak zostałeś XD). Kazdy twój wpis dodaje mocy i energii do działania, by utrzeć nosa krętaczom co nie potrafią nawet okresu wypowiedzenia dotrzymać.
 

DeletedUser209423

Guest
Uwielbiam jak taki pajac jak ty nie dość, ze broni kosiarzy to jeszcze odwraca winę w kierunku ofiary. Imagine dostać kose od fiesty bić się 3 na 1, wygrać i jeszcze być oskarżanym o jakieś kosy, to że MS sobie atakuje bez poszanowania okresu wypowiedzenia, czy gracz buczków sobie przeszedł do rebels, zaczal atakowac i wrocil do nich podczas okresu wypowiedzenia to niezłe ruchy są. Jeśli ktoś łamie pona to sie go wypowiada, jesli atakuje podczas pona to przestaje sie przestrzegać okresu wypowiedzenia. Zrekrutowanie paru graczy bez sensownego kontaktu, czy wbicie 3 wiosek barbarzyńskich poza granicą to zaczynają sie od rozmów o wymianie, jak wymiana nie idzie to wypowiada sie pona i czeka na wypowiedzenie, jesli sa podjete ataki na wioski podczas wypowiedzenia wtedy zrywa sie wypowiedzenie i nie przestrzega, a tutaj widze przyzwolenie na to by jak sie cos nie podoba to wjeżdzać olewając jakiekolwiek zasady. Trzeba po prostu zapamiętać nicki graczy i podopiecznych kosiarzy blacka, ze nie ma co ustawiac jakiegos okresu wypowiedzenia bo w sumie to black powie, że tak można i gitarka jest. Nawet nie wiesz, że każde z tych kosiarskich plemion to już dawno na siebie wyrok podpisali bo nikt nie bedzie rozmawiał z kimś takim, cicho na razie jest bo pasuje. Dlatego mnie to bawi bo kosiarze na tym swiecie mają dziwną tendencje to przegrywania mimo wjazdu 3 na 1, 4 na 1 czy 10 na 1 dowolna liczba.

Imagine jak poszły plemiona do przodu przez takich śmieci jak ty @Bl-ack Sno-w , kiedys jak ktos nie przestrzegał okresu wypowiedzenia, ha ba zerwał po prostu sojusz z pełnymi okresami wypowiedzeń to był piętnowany i skreślony na świecie, wszyscy zrywali dyplo, taka fiesta jeszcze z 5 lat temu byłaby rozebrana przez wszystkich sąsiadów, a ty wyśmiany przez wszystkich jakbyś bronił (o czekaj i tak zostałeś XD). Kazdy twój wpis dodaje mocy i energii do działania, by utrzeć nosa krętaczom co nie potrafią nawet okresu wypowiedzenia dotrzymać.

Czekaj, bo już żeś się pomotał jak koń na światłach.
Najpierw przez 300 stron stękasz, że moje wpisy nie mają żadnego znaczenia a teraz piszesz o tym, że to są jacyś moi podopieczni, że chronię ich, że przeze mnie plemiona schodzą na psy.
No człowieku, zdecyduj się o co Ci chodzi.

Ja przecież pisałem, że kto ma Blacka po swojej stronie, ten zawsze idzie do przodu.
To się brechtałeś.
I co?
I teraz możesz się śmiać. Jeżdżąc dupą po nieheblowanej desce.

To Twój wódz doprowadził do tego. Kłamał w każdej możliwej sprawie.

I proszę byś się uspokoił. Nazywanie ludzi śmieciami, bo nie idzie Ci w gierce, to jednak trochę utrata samokontroli.
Wcześniej tam coś o mojej matce wyjeżdżałeś. No czlowieku, odwaliło już w główce na dobre? Może weź jakąś grubą kreskę postaw, bo rozjeżdża Ci się świat realny i wirtualny.
Przegrasz, to przegrasz, weź na klatę, że jesteś nieudacznikiem i tyle.
Ale zachowuj jakieś granice dobrego smaku.
 

Sylwan23

Rycerz
Wynik reakcji
4.250
Czekaj, bo już żeś się pomotał jak koń na światłach.
Najpierw przez 300 stron stękasz, że moje wpisy nie mają żadnego znaczenia a teraz piszesz o tym, że to są jacyś moi podopieczni, że chronię ich, że przeze mnie plemiona schodzą na psy.
No człowieku, zdecyduj się o co Ci chodzi.

Ja przecież pisałem, że kto ma Blacka po swojej stronie, ten zawsze idzie do przodu.
To się brechtałeś.
I co?
I teraz możesz się śmiać. Jeżdżąc dupą po nieheblowanej desce.

To Twój wódz doprowadził do tego. Kłamał w każdej możliwej sprawie.

I proszę byś się uspokoił. Nazywanie ludzi śmieciami, bo nie idzie Ci w gierce, to jednak trochę utrata samokontroli.
Wcześniej tam coś o mojej matce wyjeżdżałeś. No czlowieku, odwaliło już w główce na dobre? Może weź jakąś grubą kreskę postaw, bo rozjeżdża Ci się świat realny i wirtualny.
Przegrasz, to przegrasz, weź na klatę, że jesteś nieudacznikiem i tyle.
Ale zachowuj jakieś granice dobrego smaku.

Co o twojej matce pisałem? Mówiłem żebyś ją przeprosił za głupoty wypisywane na forum bo jej wstyd przynosisz, jeszcze możesz naprawić ten błąd i usunąć konto na forum.

Jak RA było bite z 3 stron to zacierałeś rączki i się śmiałeś, kto ci ukradł marzenia, skąd ten sceptycyzm?
Dalej sie smieję, bo z ciebie to tylko i wylacznie beke mozna cisnac, ja tam nie mam problemu zadnego, bo morale są i zapał do gry jest, jak przegramy bici z kazdej strony to trudno, jak wygramy to bede do konca tego swiata miał beke z was wszystkich, a nawet jak wygracie to i tak was rozbiorą bo nikt z wami nie bedzie gadal, wiec tak czy siak beke najwieksza mam z ciebie bo juz przegrałeś nie wazne co zrobisz :)
 
Do góry