Dzień Dobry Misiaki

DeletedUser209423

Guest
Mam nadzieje, że odmienne zdanie na temat tej jednej kwestii nie zmieni naszych relacji :)

Ja nie @mefisto75 i nie będę strzelał focha, ani o zgrozo przymuszał Cię do myślenia takiego jak ja. Nie pierwszy raz różnimy się w ocenach i spoko, na tym to polega.
Ważne, by jeśli już się różnimy, to rozmawiać z wzajemnym szacunkiem, bez znieważania wzajemnego. I zdaje się, że tak jest.
 

WIELKI SUŁTANAT

WIELKI SUŁTAN
Wynik reakcji
8.036
Ja nie @mefisto75 i nie będę strzelał focha, ani o zgrozo przymuszał Cię do myślenia takiego jak ja. Nie pierwszy raz różnimy się w ocenach i spoko, na tym to polega.
Ważne, by jeśli już się różnimy, to rozmawiać z wzajemnym szacunkiem, bez znieważania wzajemnego. I zdaje się, że tak jest.

Rozczarowanie Twoimi podwójnymi standardami nazywasz strzelaniem fochów?
 

DeletedUser209423

Guest
Rozczarowanie Twoimi podwójnymi standardami nazywasz strzelaniem fochów?

No tak, zaraz mi tu wyjeżdżasz z tekstami 'już nie jestem Twoim fanem' i takie tam.

Można się po prostu nie zgadzać ze sobą? Zobacz przykład właśnie @boh12prawdziwy
Przecież my już któryś raz z rzędu mamy odmienne zdania. A potrafimy grzecznie i kulturalnie ze sobą się różnić.

Nie muszę mieć zawsze takiego zdania jak Ty. To Ty dziś stoisz i grasz w jedną trąbkę po stronie Sylwana, Rudej czy Marko z pola.
To nie mi powinno być wstyd.

Co ciekawe to właśnie TY SAM pisałeś, że byś zrobił dokładnie to samo, a chcesz z tym walczyć. Naprawdę nie czujesz tego jaki to absurd?


--

@PaSkUdNy - masz rację kiedyś tak było, bo kiedyś tępiłem Ciebie

--

Wy patologiczni kłamcy i nieudacznicy z Bellum i EM.
Widzę już się poddaliście. Słusznie. Nie udało wam się zakrzyczeć prawdy i nie uda wam się nigdy.
Zawsze będę prawdy bronił i nigdy nie pozwolę by przyjaźnie czy barwy plemienne wpływały na moją ocenę.

Każda prawdziwa kosa, nie urojona, będzie napiętnowana.
 

Profesor R

Łucznik
Wynik reakcji
592
Wbijam tu czas od czasu żeby poogarniać Kartografię i za każdym razem z przykrością patrzę na Twoje bzdurne gadanie. Sam się sobie dziwię, że wygospodarowałem 30s swojego cennego czasu, żeby napisać tą wiadomość.
 

DeletedUser209423

Guest
Wbijam tu czas od czasu żeby poogarniać Kartografię i za każdym razem z przykrością patrzę na Twoje bzdurne gadanie. Sam się sobie dziwię, że wygospodarowałem 30s swojego cennego czasu, żeby napisać tą wiadomość.

To ją usuń i skończ stękać
Intelektualny kaleko
W jednym wpisie sam się punktujesz

I przestań się tłumaczyć
 

DucuS

Zwiadowca
Wynik reakcji
861
Oczywiście zgadzam się.
Niemniej szerzyłeś kłamstwa, którymi sam zostałeś szybko spoliczkowany.
Ponowię zatem pytanie:
Co tam pisałeś o błaźnieniu?
Cofnij się kilkanaście stron wcześniej i przeczytaj raz jeszcze. Podpowiem, że byłeś głównym aktorem tego spektaklu.

Szerzenie kłamstw ? Zdziwienie, że ktoś coś wmawia nazywasz szerzeniem kłamstw ? :D
 
Do góry