Dzień Dobry Misiaki

OrelQ

Chłop
Wynik reakcji
19
Ty to się akurat na temat kosowania nie odzywają i nie umoralniaj kogoś, bo większej łajzy od Ciebie na tym świecie nie ma xd Nie moja wina, że nie zdążyłeś skosowac obozów, a my nie chcieliśmy mieć z tym nic wspólnego xD


Ty nie znasz, ale ja znam :) Na tym świecie wystartował król kosowników i największy hipokryta co potrafi wystawić swoje 3 członowe plemię dla blachy.
 
Wynik reakcji
859
Halo halo, społeczność plemiona.pl!

Może dla odmiany zrobimy coś dobrego ponad podziałami i kłotniami?

https://www.siepomaga.pl/iga?fbclid=IwAR3WRCqbVC2I6NkqUUXPXk6keUtmeogsAycW7vrb_UYt4sVbGygY4-W2Law

Może pomożemy Idze? Skoro nasz gówniany rząd skazał ją na śmierć swoimi idiotycznymi ustawami, to trzeba młodą ocalić oddolnie... Fine dołożyło już cegiełkę, Wasza kolej! :)

@Pietrek z Sosnowca @Bl-ack Sno-w @markopolo19 @KoDeX@2 @Paka X Barca X Rafcio @Kuwejt @GramNocki @Krystek. @momomisiek @Sidewipev1 @Smerfastyczni Darmiarze @ChrystianoRonaldo

Oznaczeni radni/dowódcy wiekszości plemion z top25 oraz nasz naczelny strażnik honoru, zachęcam do rozpowszechnienia zbiórki na forach wewnętrznych <3

(a potem można wrócić do wyzwisk)


/ @kmic @Lateralis @Oski 1234 @*Gwiazdeczka* @Brat Franek -> może jako team też coś dołożycie, pomożecie rozpropagować akcje na FO :cool:


Aaa... przy weekendzie sobie upnę jeszcze raz ;) Od czwartku przybyły 400k, ale to nadal kropla w morzu... brakuje dużo, czasu jest niewiele.
 

PaSkUdNy

PEWNIACZEK
Wynik reakcji
398
Za to sztuczne nabijanie ra i ro? W dodatku kiszenie tony deffa w sytuacji wyrownanej ? Krystek wez ty sie zwyczajnie pierdol. Plemiona ktore sie z tb podpisuja chociazby PONem nie maja za grosz przyzwoitosci, bo z takimi typami sie zwyczajnie NIE gra, ani NIE gada. Udowodniles to wielokrotnie na prawie wszystkich swiatach, ze jesteś gównem. BOTy,Darmy, Skrypty, kosiarstwo, brak honoru i dotrzymywania zdania.

A jakąkolwiek blache ktora dostales na 166 mozesz dziekowac swojemu coopowi Overowi ktory sie angażował inaczej dawno bys zoatal rozebrany
Nie pozdrawiam ścieku
 
Ostatnia edycja:

analizaaa

Chłop
Wynik reakcji
3
Co świat to polityka miłości jeszcze więszka widzę, niedługo serio wojny bedą plmiona toczyć tylko z barbami byle blaszki był XD
Aktualnie fiesta by poradzic sobie z wielkim NIC musiała do pomocy ściągnąć OB teraz PW jeszcze by czasem nie stracić obrzeży. Liczba grubych jakie wam padło poraża. Nawet niedobitki z WAR ściągaja na swoja stronę tylko by nie zostać w tyle.
Po co taka gra jak jedynie co można to barby podbijać, serio wam sie to podoba ?
 

Krystek.

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
819
Za to sztuczne nabijanie ra i ro? W dodatku kiszenie tony deffa w sytuacji wyrownanej ? Krystek wez ty sie zwyczajnie pierdol. Plemiona ktore sie z tb podpisuja chociazby PONem nie maja za grosz przyzwoitosci, bo z takimi typami sie zwyczajnie NIE gra, ani NIE gada. Udowodniles to wielokrotnie na prawie wszystkich swiatach, ze jesteś gównem. BOTy,Darmy, Skrypty, kosiarstwo, brak honoru i dotrzymywania zdania.

A jakąkolwiek blache ktora dostales na 166 mozesz dziekowac swojemu coopowi Overowi ktory sie angażował inaczej dawno bys zoatal rozebrany
Nie pozdrawiam ścieku

Nie chce mi się odpisywać nawet na to xd
Do zobaczenia w grze :p
 

Jacq

Rycerz
Wynik reakcji
1.292
Co świat to polityka miłości jeszcze więszka widzę, niedługo serio wojny bedą plmiona toczyć tylko z barbami byle blaszki był XD
Aktualnie fiesta by poradzic sobie z wielkim NIC musiała do pomocy ściągnąć OB teraz PW jeszcze by czasem nie stracić obrzeży. Liczba grubych jakie wam padło poraża. Nawet niedobitki z WAR ściągaja na swoja stronę tylko by nie zostać w tyle.
Po co taka gra jak jedynie co można to barby podbijać, serio wam sie to podoba ?

Poradzić? Dysproporcja między nami jest, ale nie jest znowu aż tak duża, bronienie się przy takim zagęszczeniu to łatwizna więc to normalne że odbijacie nam wioski, byłby wstyd gdyby wam się nie udawało. Akcje które robimy nie są nawet dopracowane bo szkoda na was czasu xd A co do ściągania? Nikt nikogo nie ściąga do pomocy już nie siej farmazonu. Strasznie macie ból czterech liter, ale mieliśmy wszyscy tyle samo czasu na rozwój, trzeba było się lepiej przygotować
 

DeletedUser209423

Guest
Wróciłem, więc jestem.

Trochę nawet szybciej niż planowo, ale tak wyszło, zbyt długi ten wypoczynek i tak.
Dziś postaram się nadrobić braki, a od jutra bierzemy się za obłudników.

Jestem wypoczęty, odświeżyłem umysł, dlatego też śmiało można stwierdzić, że wróciłem do szczytowej formy intelektualnej.

Bellumy już całe w strachu.

Życzę wszystkim dobrej nocy, nawet temu marginesowi społecznemu o nazwie Bellum.

Do jutra!
 

DeletedUser209423

Guest
Nie no pasjonujące, chyba więcej nie wyjadę na urlop, tyle straciłem...

Jutrzaki pokazują środkowy palec Fine rekrutując tyły. Późno, ale ok, doradzałem ten krok już 3 tyg temu. Szkoda, że wtedy nie słuchali. Inna sytuacja dziś by była.

Fine dalej naiwnie wierzy, że będą żyli w przyjaźni z Tajemnicą, która musi ich zlikwidować prędzej czy później.
No nie wiem, krowa z zawiązanymi oczami, by to dostrzegła.
@Przez świat na kwasie powiedz mi chłopie, kumplu, co z Tobą jest nie tak?
Czego Ty nie rozumiesz?
Dlaczego patrzysz na mapę i nie wyciągasz żadnych wniosków?
Zamiast posłużyć się Plecakami do zlikwidowania trudniejszego rywala, jakim będzie Tajemnica, Ty walisz w Plecaki a potem od Tajemnicy dostaniecie dzwona.
Boże, możesz ich wykończyć w sekundzie, to postawiłeś na szali istnienie swojego plemienia dla osobistych rozgrywek z Jutrzakami.
Bellum zlikwiduje Rebel, wy z Paką plecaki, po czym Bellum i Tajemnica zmiotą was z mapy.
Bo oboje będą mieli w tym interes...

Swoją drogą Bellumy na czele z melepetą @markopolo19 zaliczają piękny kontakt z glebą.

Może sprostujmy pewne sprawy:

- To Rebel miało wioski między wami a nie wy między nimi. Tam gdzie oni mieli swoje, stosunek waszej przewagi w danej okolicy wynosił około 3:1.
Nie dziwne zatem, że na początku wygrywacie

- Statystyki oczywiście zafałszowane i lipne, jeśli już wyrzucacie graczy, którym lecą wiochy.
Typowe dla nieudacznika @markopolo19
Kłamca, obłudnik i zwykły dziad
 

DeletedUser209423

Guest
o i od razu FOnt ożyje hehehe, dżem dobry po urlopie

Nie wiem czy ożyje, nadrabiam zaległe posty, trzeba przyznać postaraliście się.
W ponad tydzień 15 stron?
Wynik godny podziwu. W tym tempie do 1k stron dociągnięmy za jakieś 30 lat.

Ale jakość, nie ilość. Nie jestem tu od nabijania a pilnowania.

--

Te @Sylwan23 a co Ty taki chętny do wklejania rapków z wojny z Rebelsami? Udało się raz dobrego strzała zrobić i na FO przylatujesz?
Szkoda kreciku, że nie wkleisz tu screenów jak sprzedawałeś info na świecie 176 czy nawet na tym.
No dalej, pochwal się. Widzę potrafisz.
Strasznie wybiórczo działasz.

Ta wojna pięknie pokazuje jak dennym i niestabilnym plemieniem są Bellumy.
Przylatują z jakimiś badziewnymi screenami, wyrzucają graczy, fałszują statystyki, podnoszą sobie tu morale ile tylko się da.
Które normalne plemię tak się zachowuje?
Żadne na tym świecie. Nawet Tajemnica ma więcej (o zgrozo, że ja to piszę!) przyzwoitości.
Tak.
Bellumy doskonale znają swoje ograniczenia i wiedza, że pierwszy poważny front ich zweryfikuje.


Widzę też, że nieudacznik @markopolo19 od kliku dni włazi w dupsko Piotrkowi.
@mefisto75 przyjacielu
Jesteś najbardziej cenionym przeze mnie i nie tylko przeze mnie frontowcem.
Odwaga, godność, przyzwoitość, uczciwość i niewyobrażalny skill.
To tylko część Twoich atutów.
Pietrek lubi być elastyczny i szukać stosownych rozwiązań, Ty z kolei jesteś stanowczy i twardy.
Liczę, że będziesz do końca i zablokujesz wszelkie pomysły jakichkolwiek relacji z Pewniaczkami z Bellumow.
No nie wyobrażam sobie Ciebie w sojku z Rudą.
To by było naplucie na własną legendę, którą stworzyłeś.
A coś się kroi, bo nieudacznik i miernota @markopolo19 nie bez przyczyny się mizia
 

DeletedUser209423

Guest
@Bl-ack Sno-w - jakoś odmłodniałeś w tych górach, zanim zaczniesz jechać Bieluny to proszę o streszczenie wycieczki - a potem to już twoje rób swoje.
Gdzie byłeś, co jadłeś i co z tym pociągiem ?

Nie ma co opowiadać
Od długiego czasu nienawidzę gór, jeżdżę tylko dla żony, bo ona miłośniczka wszelkiej formy aktywności.
Ja wolę walnąć się na leżak na plaży i leżeć.
Ale cóż.

Co do jedzenia, swojsko jak zawsze.
Jestem niezwykle zaskoczony, bo nawet moja piękna żona wsuwała żurek na kiełbasce. Co się nigdy normalnie nie zdarza. I smakował jej.
W górach jednak jest najlepszy, nigdzie tak nie smakuje.

Co do zwiedzania, druga część czyli góry stołowe lepsze.
Ale tam tak naprawdę byliśmy jedynie dwa dni.
Jedyne co mi się podobało, jaskinie.
Tyle

Dużo ciekawsze rzeczy dzieją się tu pod moją nieobecność.
Bellumy skorzystały z okazji, żeby wyjść z nory i szerzyć swoją propagandę.
Nic z tego nicponie! Skończyła się wasza wolność
 
Do góry