Dzień Dobry Misiaki

DeletedUser209423

Guest
Dlatego Cię Witam nie zaprosiło do plemienia?

No i znowu robisz z siebie debila

Zaprosiło

Miałem zapke od Mefisto i Pietrka

Ale wspólnie ustaliliśmy, że dla swobody wypowiedzi i obiektywności, lepiej żebym nie był obszyty żadnymi barwami plemiennymi.

Widzisz nieudaczniku? Mi nie chodzi o blaszki. Mógłbym siedzieć sobie spokojnie i czekać, aż mi wpadnie, bo wiadomo, że Witam wygra.

Ale nie jestem taką miernotą jak Ty, która zwiewa jak palą się wrotki.
Dla mnie ważniejsze jest bycie rzetelnym, zawsze i wszędzie
 

DeletedUser209423

Guest
Czy mozesz Blekuś odświeżyć swoją listę złoczyńców, obłudników i kłamców?
Bo wszyscy są ciekawi czy awansowali czy może spadli

Możesz przestać małpować mój avatar?
Przecież mnie to w ogóle nie denerwuje, mam koło dupy jaki mi widnieje a przez Twoje głupkowate zabawy wszystko się zlewa.

Chcesz być zabawny, to średnio Ci wychodzi
 

markopolo19

Szlachcic
Wynik reakcji
3.786
No i znowu robisz z siebie debila

Zaprosiło

Miałem zapke od Mefisto i Pietrka

Ale wspólnie ustaliliśmy, że dla swobody wypowiedzi i obiektywności, lepiej żebym nie był obszyty żadnymi barwami plemiennymi.

Widzisz nieudaczniku? Mi nie chodzi o blaszki. Mógłbym siedzieć sobie spokojnie i czekać, aż mi wpadnie, bo wiadomo, że Witam wygra.

Ale nie jestem taką miernotą jak Ty, która zwiewa jak palą się wrotki.
Dla mnie ważniejsze jest bycie rzetelnym, zawsze i wszędzie
Spytać i potwierdzi?
 

DeletedUser209423

Guest
Spytać i potwierdzi?

Ty upośledzony jesteś czy robienie z siebie głupka, to w ramach hobby?
Piszę na publicznym forum, gdzie obaj to widzą a ten pisze do mnie czy zapytać.
Pytaj

To jest ciekawe, że Ty mnie masz za kłamczucha heh
Chociaż u mnie zawsze jak w wiadomościach o 19.30
Sama prawda.
Ale dalej fantazjuj
 

markopolo19

Szlachcic
Wynik reakcji
3.786
Ty upośledzony jesteś czy robienie z siebie głupka, to w ramach hobby?
Piszę na publicznym forum, gdzie obaj to widzą a ten pisze do mnie czy zapytać.
Pytaj

To jest ciekawe, że Ty mnie masz za kłamczucha heh
Chociaż u mnie zawsze jak w wiadomościach o 19.30
Sama prawda.
Ale dalej fantazjuj
Potwierdził że chcieli klauna, ale rozmyślili się by cyrku nie wprowadzić
 

DeletedUser209423

Guest
Potwierdził że chcieli klauna, ale rozmyślili się by cyrku nie wprowadzić

No i super.
A teraz kapitanie, który jesteś zawsze do końca, nawet gdy statek tonie, może przypomnijmy Twoje sukcesy na tym świecie:
- 3 kosy w swoich graczy
- 2 potwierdzone krety i 1 kosowniczka w składzie (a jest tego dużo więcej)
- przyłapanie na kłamstwach w dyplomacji
- kłamstwa na temat propozycji zakładania plemienia
- wywalanie graczy, którym lecą wioski
- fałszowanie stat wojen
- bajzel w plemieniu (co potwierdzili Twoi gracze tu na forum)
- klaun na FO

Coś pominąłem?
Budujesz kapitanie świetną markę. Jak zwykle.
Aż dziw, że jeszcze nie zwiałeś.

--

samozwanczego straznika prawdy jednak przygnalo z powrotem widze
uzaleznienie od forum i obsesje wziely gore, bo nawet wczesniej przylazl xD

A teraz tak już na serio, bez jaj.
Nie masz jeszcze dość?
Toż to już taki kwik dorzynanego prosiaka, że aż żal czytać.
Kwiczałeś non stop gdy mnie nie było, ciągle tylko o mnie, każdy już zlewa te Twoje bzdury, zero like, zero reakcji, zero jakiegokolwiek zainteresowania. A Ty jak ten kozioł walisz łbem w ścianę.
Człowieku, halo ziemia. Ta formuła Ci się nie sprawdza.
I jeszcze o uzależnieniu mi wypisuje, gdzie bez problemu przez 9 dni byłem nieaktywny, a toten sam dzień dnia o mnie brzęczał.
Ty jesteś groźnym psychopatą. Groźnym, bo głupim.
 

Tak Byłem Pod Wpływem

Lekki Kawalerzysta
Wynik reakcji
1.236
jak myślicie bo ciągle mnie to męczy. Bellum przekonało za sloty w plemieniu EKIPE (te kilka osób) by przeszło do nich (w sumie to kosa w Rebelsy z którymi byli podpisani by bić bellumy)?
bo patrzyłem na sytuacje i na te parę osób co wzięli i jestem ciekaw czy to osoby z prawami lub ex radni Ekipy którzy wsadzili kosę w swoje plemię i akcja rodem tajemnica - chaos?

Oczywiście to jest moja interpretacja - nie mam na to dowodów po za tw stats (przejścia kilku graczy Ekipy do bellum)
i pw dyplomaty rebelsów, że są podpisani z Ekipą by bić bellumy.
 

DeletedUser209423

Guest
jak myślicie bo ciągle mnie to męczy. Bellum przekonało za sloty w plemieniu EKIPE (te kilka osób) by przeszło do nich (w sumie to kosa w Rebelsy z którymi byli podpisani by bić bellumy)?
bo patrzyłem na sytuacje i na te parę osób co wzięli i jestem ciekaw czy to osoby z prawami lub ex radni Ekipy którzy wsadzili kosę w swoje plemię i akcja rodem tajemnica - chaos?

Szczerze powiedziawszy Twoje pytanie jest bardzo głupie.
Nie dlatego, że coś z nim nie tak, albo jest może mało logiczne.
Nic z tych rzeczy.
Po prostu patologiczni kłamcy z Bellum i tak nie napiszą Ci prawdy.

To, że @markopolo19 po wpierniczu jaki dostał na ś170 posunie się teraz do każdej metody, by nie powtórzyć tej historii, to oczywista sprawa.

On i @Paka X Barca X Rafcio to ludzie, którzy w tej grze nie mają żadnych zasad. Żadnych.
Z tym, że Paka przynajmniej przymknął jadaczke (choć nie warto się oszukiwać, że coś zrozumiał) a Marko dalej udaje wielkiego wodza prowadzącego super plemię.

Zatem
Nie zadawaj takich pytań, bo to oczywiste, że są do tego zdolni.
Wyciągaj lepiej wnioski. Jesteście w kotle i za chwilę zacznie wam się palić pod tyłkiem, bo popełniacie absurdalne błędy.
Wy dziś powinniście lać Tajemnice i wspierać Rebel w przetrwaniu.
 

hcxzkjldsa

Rycerz
Wynik reakcji
2.030
No i super.
A teraz kapitanie, który jesteś zawsze do końca, nawet gdy statek tonie, może przypomnijmy Twoje sukcesy na tym świecie:
- 3 kosy w swoich graczy
- 2 potwierdzone krety i 1 kosowniczka w składzie (a jest tego dużo więcej)
- przyłapanie na kłamstwach w dyplomacji
- kłamstwa na temat propozycji zakładania plemienia
- wywalanie graczy, którym lecą wioski
- fałszowanie stat wojen
- bajzel w plemieniu (co potwierdzili Twoi gracze tu na forum)
- klaun na FO

Coś pominąłem?
Budujesz kapitanie świetną markę. Jak zwykle.
Aż dziw, że jeszcze nie zwiałeś.

--



A teraz tak już na serio, bez jaj.
Nie masz jeszcze dość?
Toż to już taki kwik dorzynanego prosiaka, że aż żal czytać.
Kwiczałeś non stop gdy mnie nie było, ciągle tylko o mnie, każdy już zlewa te Twoje bzdury, zero like, zero reakcji, zero jakiegokolwiek zainteresowania. A Ty jak ten kozioł walisz łbem w ścianę.
Człowieku, halo ziemia. Ta formuła Ci się nie sprawdza.
I jeszcze o uzależnieniu mi wypisuje, gdzie bez problemu przez 9 dni byłem nieaktywny, a toten sam dzień dnia o mnie brzęczał.
Ty jesteś groźnym psychopatą. Groźnym, bo głupim.

ej pozer, ale to Ty tutaj pajacujesz ku ubawieniu podium, bo sobie w ptasim mozdzku ubzdurales ze tak musisz robic xDD myslisz, ze skoro ty masz latke odklejonego pajaca, to teraz kazdy bedzie sie z toba scigal o miano? xD lecz sie na rece, bo na glowe juz za pozno
ja pamietam co pisalem i nie przypominam sobie zebym kwiczal
moze pora wziac jakies proszki na urojenia?
a uzalezniony jestes za wszystkich tutaj, b o tylko ty umiesz przesiadywac w forum 24/7 i pisac non stop jakies wymysly

ty jestes nieudolnym pozerem. tepym, bo brakuje ci ilorazu inteligencji, ale nieudolnym xD
 

JoteSKa

Karczmarz
Wynik reakcji
5.593
....
A teraz tak już na serio, bez jaj.
Nie masz jeszcze dość?
Toż to już taki kwik dorzynanego prosiaka, że aż żal czytać.
Kwiczałeś non stop gdy mnie nie było, ciągle tylko o mnie, każdy już zlewa te Twoje bzdury, zero like, zero reakcji, zero jakiegokolwiek zainteresowania. A Ty jak ten kozioł walisz łbem w ścianę.
Człowieku, halo ziemia. Ta formuła Ci się nie sprawdza.
I jeszcze o uzależnieniu mi wypisuje, gdzie bez problemu przez 9 dni byłem nieaktywny, a toten sam dzień dnia o mnie brzęczał.
Ty jesteś groźnym psychopatą. Groźnym, bo głupim.
Misiek - pomyliło ci sie. To nie @hcxzkjldsa tylko ja o tobie pisalem.
To ja poinformowałem że jak pojechałaś w góry to zamknęli całe Tatry żebyś przypadkiem tam turystów nie zaczepiał i im wytykał fałsz, obłudę i kłamstwa.
To ja pierwszy się dowiedziałem że w górach stołowych znalazles złoty pociąg i dowiodłeś tym samym że historia o nim to prawda.
Zresztą większość z nas tutaj coś dodawała od siebie że z Tobą źle a bez ciebie jeszcze gorzej.
No cóż bycie "bohaterem" forum ma swoje uroki. Światy się zmieniają, nowe ustawienia, nowe nowinki ale ty ciągle ten sam.
Bądź jaki jesteś - bądź sobą. Przyjmuj krytykę na klatę, hejt wpuszczaj jednym uchem wypuszczaj drugim a prawdę głoś z dumą.
 

DeletedUser209423

Guest
Misiek - pomyliło ci sie. To nie @hcxzkjldsa tylko ja o tobie pisalem.
To ja poinformowałem że jak pojechałaś w góry to zamknęli całe Tatry żebyś przypadkiem tam turystów nie zaczepiał i im wytykał fałsz, obłudę i kłamstwa.
To ja pierwszy się dowiedziałem że w górach stołowych znalazles złoty pociąg i dowiodłeś tym samym że historia o nim to prawda.
Zresztą większość z nas tutaj coś dodawała od siebie że z Tobą źle a bez ciebie jeszcze gorzej.
No cóż bycie "bohaterem" forum ma swoje uroki. Światy się zmieniają, nowe ustawienia, nowe nowinki ale ty ciągle ten sam.
Bądź jaki jesteś - bądź sobą. Przyjmuj krytykę na klatę, hejt wpuszczaj jednym uchem wypuszczaj drugim a prawdę głoś z dumą.

Ale ja do Twoich śmiesznych wpisów, po których boli brzuch ze śmiechu, już się przyzwyczaiłem.
Dlatego nie mylę się i chodzi mi tu o tamtego pajaca, który pod moją nieobecność regularnie do mnie się przyczepiał.
Ej, toż urojeń jeszcze nie mam, chwilę temu nadrabiałem zaległości.
 
Do góry