Dzień Dobry Misiaki

Deleted User - 8687748

Guest
Właściwie każdy wjazd, skrócenie okresu wypowiedzenia itp. bez poprzedniej konsultacji z dyplomata w danej sprawie to kosa. Każdy realnie szanujący partnera dyplomata najpierw spróbuje wyjaśnić sprawę. Dla mnie nawet, gdy jest sto powodów by wjechać w typa to wjazd w drugą stronę bez omówienia tego jest kosą. Jak można nazwać sytuację, kiedy ktoś widzi naruszenia, siedzi cicho, a potem bez słowa wpada i mówi, że "no sami naruszaliście, więc wpadamy"? I to pewnie na dodatek w chwili, kiedy plemię ma powszechnie widoczny oraz poważny kryzys. Nie wiem jak to w sytuacji Chaos-Fine wygląda, ale byłoby śmieszniej gdyby jeszcze akcja leciała na Chaos xd taktyczne skrócenie okresu wypowiedzenia dla maksymalizacji wyników akcji
 

Kiedysiek

Zwiadowca
Wynik reakcji
398
Właściwie każdy wjazd, skrócenie okresu wypowiedzenia itp. bez poprzedniej konsultacji z dyplomata w danej sprawie to kosa. Każdy realnie szanujący partnera dyplomata najpierw spróbuje wyjaśnić sprawę. Dla mnie nawet, gdy jest sto powodów by wjechać w typa to wjazd w drugą stronę bez omówienia tego jest kosą. Jak można nazwać sytuację, kiedy ktoś widzi naruszenia, siedzi cicho, a potem bez słowa wpada i mówi, że "no sami naruszaliście, więc wpadamy"? I to pewnie na dodatek w chwili, kiedy plemię ma powszechnie widoczny oraz poważny kryzys. Nie wiem jak to w sytuacji Chaos-Fine wygląda, ale byłoby śmieszniej gdyby jeszcze akcja leciała na Chaos xd taktyczne skrócenie okresu wypowiedzenia dla maksymalizacji wyników akcji
Ale sRAJEMNICA a tym bardziej ich wódz oraz dyplomata paka nie urażając jest bez zasad , paliło się z terenem to w stylu paki jest kosa tak jak na 176 czy poprzednich światach
 

Tak Byłem Pod Wpływem

Lekki Kawalerzysta
Wynik reakcji
1.236
Tak więc po przespaniu się z tematem, chciałbym przeprosić Sz.P. @Vardo . Uniosłem się jak "gimbazjalista" wkurzony poruszonym tematem. Mam nadzieję że support mnie ukarze za te dwa posty. Oczywiście dalej popieram swoje stanowisko, dalej nie żałuję że jako radny poparłem tą decyzję, oczywiście kto będzie się chciał dowiedzieć prawdy to się dowie bo nie po to trzymamy tyle PW z tyloma dyplomatami chaosu gdzie nie raz, nie trzy pisaliśmy że ich działania doprawdzą do aktualnej sytuacji, ale to nie tłumaczy mojego zachowania "z rynsztoku". Ciężki dzień, z nikim nie umiałem się dogadać, ale to nie ważne bo nie mam zamiaru się tłumaczyć.

Na ten temat kończę swoje wypowiedzi bo działa na mnie jak płachta na byka. Piąteczek wygląda zza rogu, a ja zamiast pracować pisze bzdury. Tak więc miłego łikendziku i smacznej kawusi.
Pozdro
 

DeletedUser209423

Guest
Nie lubię się chwalić, ale znowu trafiłem, nawet dokładnie z terminem

Niestety, powiem coś głupiego, ale jeśli okaże się, że słabo się bronicie i odpuszczacie, to gdzieś za 2 dni widząc to Fine powinno skrócić okres wypowiedzenia.
To złe, ale taka sytuacja zmusi ich do tego.

To zrozumiałe, że tak musiało się stać.
Nie ma w tym nic zaskakującego. To efekt działań Srajemnicy.
Jedno plemię, jeden człowiek o moralności karła sprawia, że inni muszą grać nie fair.

Zgoda co do tego, że @Przez świat na kwasie powinien wprost napisać, że nie ma innego wyjścia a nie jakieś tam bzdury wypisywać.

Swoją drogą dziwię się, że nie spróbował innego rozwiązania. Jak rozumiem chciał uniknąć zdobycia całego terenu przez Srajemnice, co by było problemem w przyszłej wojnie z nimi.
Ale można było też spróbować powalczyć nie swoimi rękami. Niestabilność władzy w Chaos sprawiała, że Fine mogło stery tam przejąć i spróbować ogarnąć pierdzielnik. Wstrzymywać Srajemnice jak najdłużej, niech Paka rozbija swój głupi łeb.
A w międzyczasie opanować swoją okolice i dobrze się przygotować na Srajemnice.

A tak, trochę na wariackich papierach wszystko. Zobaczymy co z tego wyjdzie


Gdyby ktoś tydzień temu napisał, że będę bronił Fine i Otumanionego, to bym uznał go za wariata
 
Wynik reakcji
266
OJEJ CHYBA pAWEŁ kUTALOŃCZYK KOLEJNY ŚWIAT BEZ BLACHY ZA SPRAWĄ WPIERDOLU OD WITAM
1wioska z akcji,10 z rekrutacji HSO,jest się czym chwalić i obrażać budując swoje ego maluczki czlowieku...widzę że bardziej boli cię moja nieskalana kosami osoba niż to że front z małym plemionkiem wyłącznie rekrutacją musicie pchać... żałosne
 

WIELKI SUŁTANAT

WIELKI SUŁTAN
Wynik reakcji
8.038
1wioska z akcji,10 z rekrutacji HSO,jest się czym chwalić i obrażać budując swoje ego maluczki czlowieku...widzę że bardziej boli cię moja nieskalana kosami osoba niż to że front z małym plemionkiem wyłącznie rekrutacją musicie pchać... żałosne

yyyy? Wstawaj i zmień pampersa, po pierwsze nie muszę budować swojego ego, bo jest wyjebane w kosmos, po drugie odgrażałeś się, że nas pojedziesz XDDDDD ZEMSTA ZA 174 CZY TAM KTÓRYŚ, no to cię uświadamiam, że chyba coś nie pykło i powinieneś odszczekać swe haniebne słowa i po 3 HALA MADRID



1675332212212.png
 
Wynik reakcji
266
Pokaż mi to PW bo nie pamiętam abym się komuś odgrażał,nawet pisałem z waszymi i rozmowy były w miły sposób prowadzone czy z Ave czy z Kaya,0 spin ale chcesz to się pałaj to wygraną rekrutacją na małym randomowym plemionkiu z obrzeży skoro nic innego ci w życiu nie zostało,a i mam się dobrze skoro o to pytasz
 

Deleted User - 8687748

Guest
1wioska z akcji,10 z rekrutacji HSO,jest się czym chwalić i obrażać budując swoje ego maluczki czlowieku...widzę że bardziej boli cię moja nieskalana kosami osoba niż to że front z małym plemionkiem wyłącznie rekrutacją musicie pchać... żałosne
Po 141 świecie chyba powinieneś najmniej mówić o nieskalanej opinii. Gdy współplemieńcy awanturowali się o potraktowaniu Wydr w nienależyty sposób to jako jedyny napisałeś, aby kończyć świat, bo po co spiny. Kolegów dla blachy wystawileś, tyle z nieskazitelnej opinii. A kto by popatrzył i się zagłębił w inne światy to taka "nieskazitelna opinia", gdzie na 174 kazałeś słać offy na nas, deffy przeciwko nam a sam zjadałeś no name z mapy. Finalnie nie pozostało nic innego niż założyć plemię "Fight" z tekstem o walce do końca, bo opcja zwiania gdziekolwiek została zamknięta. Nikt nie chciał hieny żerującej na plemieniu. Na 152 świecie miałeś problem z oddaniem praw, bo byś wtedy nie dostał darm + miałbyś za mało deffa (a tam słyszałem, że kilka razy z frontu spadłeś, ale wróciłeś na darmach). Więc nie wiem kto ma bardziej dosrane ego - Ty czy Mefisto.

A co do rekrutacji. Nie powiem, średnio z niej jestem zadowolony. Mieliśmy nie rekrutować, w sumie nawet nie wiem ilu osobom odmówiłem. Jednak a pewnym momencie patrząc co się odwala na ćwiartce (paniczna rekrutacja sąsiadów i układanie się na Witam) zmieniliśmy podejście i kilka osób z HSO wyciągnęliśmy. Opłacalo się to obu stronom, bo polityką brązowych gaci zablokowano wielu osobom rozwój i kilka już wprost stwierdziło, że albo sobie normalnie pograją, albo wrzucają kasację i mają wylane w grę, gdzie cała polityka i dyplomacja opiera się na antyWitam i niczym więcej.
 

Qrk Shooya2

Szlachcic
Wynik reakcji
8.394
Po 141 świecie chyba powinieneś najmniej mówić o nieskalanej opinii. Gdy współplemieńcy awanturowali się o potraktowaniu Wydr w nienależyty sposób to jako jedyny napisałeś, aby kończyć świat, bo po co spiny. Kolegów dla blachy wystawileś, tyle z nieskazitelnej opinii. A kto by popatrzył i się zagłębił w inne światy to taka "nieskazitelna opinia", gdzie na 174 kazałeś słać offy na nas, deffy przeciwko nam a sam zjadałeś no name z mapy. Finalnie nie pozostało nic innego niż założyć plemię "Fight" z tekstem o walce do końca, bo opcja zwiania gdziekolwiek została zamknięta. Nikt nie chciał hieny żerującej na plemieniu. Na 152 świecie miałeś problem z oddaniem praw, bo byś wtedy nie dostał darm + miałbyś za mało deffa (a tam słyszałem, że kilka razy z frontu spadłeś, ale wróciłeś na darmach). Więc nie wiem kto ma bardziej dosrane ego - Ty czy Mefisto.

A co do rekrutacji. Nie powiem, średnio z niej jestem zadowolony. Mieliśmy nie rekrutować, w sumie nawet nie wiem ilu osobom odmówiłem. Jednak a pewnym momencie patrząc co się odwala na ćwiartce (paniczna rekrutacja sąsiadów i układanie się na Witam) zmieniliśmy podejście i kilka osób z HSO wyciągnęliśmy. Opłacalo się to obu stronom, bo polityką brązowych gaci zablokowano wielu osobom rozwój i kilka już wprost stwierdziło, że albo sobie normalnie pograją, albo wrzucają kasację i mają wylane w grę, gdzie cała polityka i dyplomacja opiera się na antyWitam i niczym więcej.

Ja mam taki pytanie Pietrek. Serio jesteś z Sosnowca?
 
Do góry