Dzień Dobry Misiaki

Qrk Shooya2

Szlachcic
Wynik reakcji
8.394
Ostatnio nawet chciałem złozyć podanie na modka ale kurwaaa. Jak widziałem ilu oni rzeczy wymagają napisać to mnie bardzo szybko zniechęciło XD Ludzi nie mają a każą cały swoj życiorys opisać. Nie zjechałem do końca ale nie zdziwiłbym się jakby na końcu była prośba o załącznik z CV XD
I tak wezmą każdego. Suna był nawet w ekipie, więc nic mnie już nie zdziwi.
 

JoteSKa

Karczmarz
Wynik reakcji
5.593
Wiadomo nie od dziś, że jak ktoś ma inną range niż standardowa to kapo Kmicica i Gwiazdeczki. Nie ma się czym chwalić.
I tu Cię zmartwie, to nie oni.
To za dawnych dobrych czasów gdy Amerykanin kazał czekać na swoje analizy kilka dni bo miał sesje a ja prowadziłem swoje projekty na plemionach.
On, @Brzoza33 i ja dostaliśmy swoje rangi wtedy.
 

Qrk Shooya2

Szlachcic
Wynik reakcji
8.394
I tu Cię zmartwie, to nie oni.
To za dawnych dobrych czasów gdy Amerykanin kazał czekać na swoje analizy kilka dni bo miał sesje a ja prowadziłem swoje projekty na plemionach.
On, @Brzoza33 i ja dostaliśmy swoje rangi wtedy.

Nic mnie nie zmartwiło. Każdy kapuś co ma IQ wyższe niż nr buta, nie przyzna się do kapowania.
 
Ostatnia edycja:

JoteSKa

Karczmarz
Wynik reakcji
5.593
Nic mnie nie zmartwiło. Każdy kapuś co ma IQ wyższe niż nr buta, nie przyzna się do kapowania.
Nie mierz wszystkich swoją osobą.
W tak licznym gronie trolli na tym forum jest też garstka graczy którzy w grze grają uczciwie i bez skazy, nawet bronią innych jeśli widzą że ktoś jest karany.
Gra ma swoje zasady, forum ma swoje zasady. Najważniejsze to umiejętne dostosowanie sie do obu ról.
Na forum robimy wszystko by być tylko ja i ja sie tylko liczy. W grze moje ja znika i pojawia się wspólnota.
Co do kapusiowania. Nie martw się, na nikogo nie donosilem, nie wbijalem kosy ani nie byłem kretem.
Jak to określiły Stefany: "jestem zbyt uczciwy by z nimi zagrać, nawet dla 4fun"
Zresztą, po co ja to pisze... I tak zaraz BS napisze że grałem w Jutrze i mnie spakuje do ich worka i mnie wyjaśni.
 

Qrk Shooya2

Szlachcic
Wynik reakcji
8.394
Nie mierz wszystkich swoją osobą.
W tak licznym gronie trolli na tym forum jest też garstka graczy którzy w grze grają uczciwie i bez skazy, nawet bronią innych jeśli widzą że ktoś jest karany.
Gra ma swoje zasady, forum ma swoje zasady. Najważniejsze to umiejętne dostosowanie sie do obu ról.
Na forum robimy wszystko by być tylko ja i ja sie tylko liczy. W grze moje ja znika i pojawia się wspólnota.
Co do kapusiowania. Nie martw się, na nikogo nie donosilem, nie wbijalem kosy ani nie byłem kretem.
Jak to określiły Stefany: "jestem zbyt uczciwy by z nimi zagrać, nawet dla 4fun"
Zresztą, po co ja to pisze... I tak zaraz BS napisze że grałem w Jutrze i mnie spakuje do ich worka i mnie wyjaśni.

Przeczytaj mój post. Komu się kapowalo. Później pomysł czy jest to nawiązanie do gry czy forum. Później usuń ten post który jest nie na temat w sumie. Dzięki kolego !
 

DeletedUser209423

Guest
Nie mierz wszystkich swoją osobą.
W tak licznym gronie trolli na tym forum jest też garstka graczy którzy w grze grają uczciwie i bez skazy, nawet bronią innych jeśli widzą że ktoś jest karany.
Gra ma swoje zasady, forum ma swoje zasady. Najważniejsze to umiejętne dostosowanie sie do obu ról.
Na forum robimy wszystko by być tylko ja i ja sie tylko liczy. W grze moje ja znika i pojawia się wspólnota.
Co do kapusiowania. Nie martw się, na nikogo nie donosilem, nie wbijalem kosy ani nie byłem kretem.
Jak to określiły Stefany: "jestem zbyt uczciwy by z nimi zagrać, nawet dla 4fun"
Zresztą, po co ja to pisze... I tak zaraz BS napisze że grałem w Jutrze i mnie spakuje do ich worka i mnie wyjaśni.

Czyli grałeś w Jutrze i jeszcze jakby tego mało byłeś kapusiem supportu? Dobrze zrozumiałem?
 

JoteSKa

Karczmarz
Wynik reakcji
5.593
@Qrk Shooya2 - zdania raz wypowiedzianego lub napisanego nie da się cofnąć. Można tylko za nie przeprosić, wyjaśnić lub ciągnąć dyskusje dalej. Dlatego jestesmy homo sapiens - choć niektórzy tutaj starają się grać poprzednim określeniem i jeśli robią to świadomie to udowadniają tylko że zakładają maski.
Osobiście wychodzę z założenia że forum ma na celu w głównej mierze nas bawić i odprężać jak się je przegląda. Człowiek o IQ większym niż rozmiar buta potrafi sam wyciągać wnioski co tu jest prawdą a co fałszem. Kto pisze dla fanu a kto dla atencji.
Nie wiesz co mówić? to mów niewyraźnie
W dobie idoli ryżych, pedalskich strasznie
Tandeta płynie wierzchem a sztuka na dnie i
Pokolei wpierw tłum podpierdzieli
 

JoteSKa

Karczmarz
Wynik reakcji
5.593
@JoteSKa a nie masz wrażenia, że wypisujesz takie bzdury, że nawet zrozumieć o co Ci chodzi, to ciężka sprawa?
Zdaje sobie sprawę że czasem moje posty są dla ciebie nie zrozumiałe.
Kiedyś i ja ich nie rozumiałem na drugi dzień. Tylko różnica jest taka między nami że ja potrafie wyciągnąć wnioski a ty dalej żyjesz w swojej fantazji "pana od wszystkiego".
Tyle Blekuś - nie na dziś dyskusja. Jest poniedziałek, nie psujmy tygodnia graczom. Zostawiam ci forum dla Ciebie. Cyrk powinien mieć jednego klauna.
 
Do góry