Dzień Dobry Misiaki

DeletedUser209423

Guest
Zdaje sobie sprawę że czasem moje posty są dla ciebie nie zrozumiałe.
Kiedyś i ja ich nie rozumiałem na drugi dzień. Tylko różnica jest taka między nami że ja potrafie wyciągnąć wnioski a ty dalej żyjesz w swojej fantazji "pana od wszystkiego".
Tyle Blekuś - nie na dziś dyskusja. Jest poniedziałek, nie psujmy tygodnia graczom. Zostawiam ci forum dla Ciebie. Cyrk powinien mieć jednego klauna.

Są niezrozumiałe, bo po pierwsze nie stosujesz podstaw ortografii. Po drugie ciągle walisz jakieś wiersze kija warte. Wydaj chłopie jakiś tomik 'Mądrości Joteski' i daj święty spokój ludziom, kto będzie chciał kupi.
Co Ty na konkursie recytatorskim jesteś?

Potrafisz wyciągnąć wnioski? Toż Ty nie potrafisz przez miesiąc utrzymać spójnej narracji. W tym wątku miesiąc temu twierdziłeś, że zamiatałeś mnie pod dywan, by aktualnie ironicznym pytaniem stwierdzić, że nie wiesz o co w ogóle chodzi.

Nie ma Twojej jednej wypowiedzi, która ma skład, ład i jest sensowną.
Ciągle jakieś farmazony wciskasz.
 

DeletedUser209423

Guest

Bart Simpson x Fopa

Ciężki Kawalerzysta
Wynik reakcji
1.479


Witam, obłudników, kłamców i krętaczy, niestety czara goryczy się przelała, zacznę łagodnie zakończę wiśnią na torciku.


1.
Pierwszy lepszy przykład:

DZida82 x Lukario11 21.01. 19:04
Współrzędne:529|521

Gość sobie podbił a ja na spokojnie do konca rezerwacj bym to przeja

odpowiedź na to:

solidlc 21.01. 19:13
ale z kim miałem sie dogadywać (bluzg) chlopie wasi ludzie jasno pisali na forum że nie masz karety itd to nie rezerwuj. wioska była neutralna i proponuję ci pomoc co jest korzystne dla nas obojga bo ja nie tracę czasu na kiszenie grubych albo wysylanie ich 10H a ty jak bedziesz gotowy to tez zyskasz więc naprawde zluzuj troche i jeśli naprawde nie docierają do Ciebie moje słowa to kończę tą dyskuję bo jest kompletnie nic nie wnosząca.


Nie wrzucam wszytskich takich akcji bo bym nie skończył do końca zimy, niestety sytuacje notorycznie się zdarzały... Pomimo wcześniejszych ustaleń z piekny i bestia, gracze robili co chcieli. :)



We4you 28.01. 21:38
hej co tam się między wami i chaosem odwala zostawiłem na chwilę chaos I wszystko okręcają do góry nogami


]xxx[/url] 24.01. 18:49


Witaj, grę skończył piękny i bestia gapri już dawno został obalony, podpisujemy się z plecakiem a fine wypowiadamy pakt i najprawdopodobniej wbijemy w nich bez okresu wypowiedzenia


lukiluki1200 28.01. 17:07
[ally]Chaos[/ally] plemię bez honoru, grałem gółwnie def byłem aktywnym graczem defa wysyłąlem gdzie tylko sie dało ale rada przygotowuje sie na wojne z wami i przejmują swoich słabszych graczy zeby ze wszstkich członów zrobić jedno konkretne plemię

Wojownik Apokalipsy 28.01. 21:35
Pisałam przed chwilą

Prawdopodobnie plecaki rzucą kontami jeśli fine przyciśnie
Nowa Rada obiecała wspólną akcję razem z plecakiem ale coś im nie idzie
Totalna amatorka

Paka X Barca X Rafcio 28.01. 22:07
Chcą bić w poniedziałek w fine?

Wojownik Apokalipsy 28.01. 22:38
Chaos chyba się nie zorganizuje tak szybko

Wojownik Apokalipsy 28.01. 22:59
Jutro jeszcze się odezwę
Wiem tylko
Że plecaki bały się weekendu
Powodu nie znam
Ale oni raczej kiepsko stoją

Paka X Barca X Rafcio 28.01. 22:59
Okej dzięki

Wojownik Apokalipsy 29.01. 00:03
Z ostatniej chwili
Podobno część plecaków skończyła
Ci co grają idą do fine
Ale to musisz sam potwierdzić
Będą teraz kombinować żeby dogadać się z Wami albo fine
W każdym razie dalej kombinują

Grupowa:
Witam
Chcę Wam wszystkim streścić krótką historię Chaosu .
Więc od początku - pewna grupa graczy została tutaj zaproszona z innych światów , miała być tylko ekipa z polecenia żadnej łapanki , PROJEKT na kilka jak nie kilkanaście światów , tak mi to przedstawiono w zaproszeniu . Założycielami byli Garpi i Piękny lecz niestety już od samego startu wszystko ich przerosło , zamiast 1 członu ewentualnie 2 profesjonalnych graczy zaczęła się łapanka każdego który tylko zechciał dołączyć . Ewidentnie założyciele nie poradzili sobie , Garpi skasował konto a Piękny pozbawił się praw i przekazał zarządzanie tak naprawdę nie wiadomo komu .
Mieliśmy grać o wygranie świata wspólnie z tajemnicą takie było założenie , lecz przez ten bałagan i ciągłe kłótnie na poziomie Rady ciężko z tym teraz jest
Teraz jest chyba 12 radnych którzy poza zadymami nic nie wnoszą
Vardo doprowadził do zerwania Ponu z Fine i postarał się z kilkoma innymi o sojusz z wrogiem czyli plecakami .
Miał być wspólny front , akcje itp , ale niestety w naszym plemieniu nie ma KOORDYNATORA DEF ani OFF , ten który piastuje to stanowisko nie potrafi się posługiwać nawet skryptami aby cokolwiek zorganizować
W dalszym ciągu nic nie można załatwić bo większość radnych nic nie robi

Teraz najważniejsze , połowa nowych radnych główkuje nad tym jak wbić kosę sąsiadom .
Nowi radni którzy dołączyli robią redukcję w ten sposób aby przejąć dla siebie jak najwięcej wiosek , miały być jasne reguły selekcji ale okazuje się że jest zwykłe kolesiostwo i siłowe rozbieranie sąsiadów , niekoniecznie tych co powinni , pretekst zawsze się znajdzie ...


Zasady selekcji miały być znane wszystkim , tutaj są po prostu siłowe rozbiórki do tego nieudolnie przeprowadzone i często bez powodu , znaczy powód jest bo kolega Radnego lub sam Radny chce kogoś wioskę ...
Często wyrzucani byli gracze bo nikt nie znał danej osoby , paranoja po prostu



W każdym razie , zaczynam uważać że gra w Chaosie to wstyd i smród za nami będzie się ciągnąć na kolejnych światach .
To nie mój styl.
Niestety szefostwo Tego cyrku , uważa takie coś za normalne , zdrady , łamanie słowa według nich jest OK

Moja rada dla Was , postarajcie się porozmawiać z sąsiadami i zorganizujcie się w zgrane grupy , następnie zgłoście się do okolicznych plemion z prośbą o dołączenie do nich

Cały czas jest mowa o 2 członach , ale uważam że gdy zostaną 2 okaże się że niektórym mało wiosek i zacznie się kolejna redukcja bez podawania przyczyn wyrzucania graczy

Na koniec zostaną tylko dawni członkowie starego plemienia Skromnie (sarin lub Sin) lub ich koledzy bo właśnie po przejęciach wyrzucanych graczy widać że grupa znajomych się wzmacnia kosztem graczy Chaosu


Niektórzy z nich robili zadymy już od samego początku , więc zaczyna mi to coraz bardziej śmierdzieć


Pozdrawiam i życzę dobrej i uczciwej gry , najlepiej z nową radą lub w innym plemieniu , ewentualnie na kolejnym świecie
Wasi gracze namawiali okoliczne plemiona do rozmów przeciwko nam na dc, powiem wam, początkowo ta wizja niektórym się podobała, ale w porę udało się zareagować uciąłem pomysł w zarodku!




W wypowiedzeniu paktu a raczej we wbiciu kosy przeszkodziła wam tylko wasza nieudolność, więc postanowiłem wam pomóc w tym, oczywiście biorąc pod lupe wszystkie wasze numery opisane wyżej, okres wypowiedzenia zostaje unieważniony!
 

DeletedUser209423

Guest
Witam, obłudników, kłamców i krętaczy, niestety czara goryczy się przelała, zacznę łagodnie zakończę wiśnią na torciku.


1.
Pierwszy lepszy przykład:



odpowiedź na to:


solidlc 21.01. 19:13
ale z kim miałem sie dogadywać (bluzg) chlopie wasi ludzie jasno pisali na forum że nie masz karety itd to nie rezerwuj. wioska była neutralna i proponuję ci pomoc co jest korzystne dla nas obojga bo ja nie tracę czasu na kiszenie grubych albo wysylanie ich 10H a ty jak bedziesz gotowy to tez zyskasz więc naprawde zluzuj troche i jeśli naprawde nie docierają do Ciebie moje słowa to kończę tą dyskuję bo jest kompletnie nic nie wnosząca.


Nie wrzucam wszytskich takich akcji bo bym nie skończył do końca zimy, niestety sytuacje notorycznie się zdarzały... Pomimo wcześniejszych ustaleń z piekny i bestia, gracze robili co chcieli. :)





Te Paka ale weź to popraw, bo żeś zamotał
 
Do góry