Dzień Dobry Misiaki

Wynik reakcji
474
Miałem taki przypadek na 180 świecie. Wrzuciłem grubego do rekru i mi pałac zburzyli zanim się zrobił i się wkurzyłem bo zabrakło mi pół godziny aby zdążył się zrobić. Ale jak wszedłem potem to gruby był w wiosce zrekrutowany. I się w uj zdziwiłem. Ale tak to działa.
 

DeletedUser209423

Guest
Coś gęsto na tym świecie od ludzi którzy odpadają na selekcji i pękają im 4 litery. Ciekaw jestem czego się spodziewali po świecie o takich ustawieniach.

Może przypomnijmy jak wyglądała selekcja w Twoim wielkim i potężnym NWE, w którym razem z Alkiem stawialiście na wysoką organizację.

Wojska ma? NIE
Wysyła wsparcia? NIE
Pomaga plemieniu? NIE
Loguje się raz na 3 dni? TAK

Zostaje

Zatem przestań chłopie robić z siebie wariata. Człowieku na kogo Ty się kreujesz. Idź z Chorielem bajki powymyślać, ma wyobraźnię jak Ty
 
Wynik reakcji
3.001
Mnie akurat sobie upatrzyli jak miałem 1480postow. Jak wnikałem range to po 2h wracałem na 1450. Dobrze, że moderacja dorosła i za przekleństwo warnow nie wdupia.
Ostatnio nawet chciałem złozyć podanie na modka ale kurwaaa. Jak widziałem ilu oni rzeczy wymagają napisać to mnie bardzo szybko zniechęciło XD Ludzi nie mają a każą cały swoj życiorys opisać. Nie zjechałem do końca ale nie zdziwiłbym się jakby na końcu była prośba o załącznik z CV XD
 
Do góry