Dzień Dobry Misiaki

Wynik reakcji
856
Z czego Magi rozpadły się same, przy zerowym waszym udziale.
A wtedy 3xmniejsze od was Style próbowało was ograć samo, ale zaczęliście na potęgę rekrutować. Jak przez cały świat.

Przecież was nawet lało te małe otoczone z każdej strony plemię co w centrum było.
Nie pamiętam nazwy
I znowu kłamiesz, najgorszy łgarzu i manipulancie tego FO. Brzydzić się Tobą i Twoimi kłamstwami to o wiele za mało.
 

DeletedUser209423

Guest
I znowu kłamiesz, najgorszy łgarzu i manipulancie tego FO. Brzydzić się Tobą i Twoimi kłamstwami to o wiele za mało.

Akurat tamten świat pamiętam wybitnie. Magi się rozpadły, zanim front z wami na dobre powstał.
A później rekrutacja rekrutacja
Skąd wzięliście np @Kleomenes I w swoich szeregach tam. Pochwal się wszystkim.
Tak, ze Style, które pokonaliście rekrutacją

Nic, nic nie pokazaliście na tamtym świecie.
Żadnego frontu nie przepchnęliście, ani jednego
 

p1sz0N

Pikinier
Wynik reakcji
216
Z czego Magi rozpadły się same, przy zerowym waszym udziale.
A wtedy 3xmniejsze od was Style próbowało was ograć samo, ale zaczęliście na potęgę rekrutować. Jak przez cały świat.

Przecież was nawet lało te małe otoczone z każdej strony plemię co w centrum było.
Nie pamiętam nazwy
yyy.. co? Dużo wcześniej nasi gracze dostali wiadomości, żeby przechodzili do MAG/STYLE. Jak już pchnęliśmy ich i zdobywaliśmy kilkadzieścia wiosek na akcje to faktycznie się posypali to TRO rzuciło się z rekrutacją.. i to taką odcinającą nam rozwój wzdłuż frontu. Zresztą posty pewnie jeszcze są, może każdy wrócić :)

Wzięliśmy kilka osób, ale później, które mimo kasacji reszty graczy faktycznie chciały walczyć i dalej pograć. Nie jak TRO - żeby zająć teren.
 

DeletedUser209423

Guest
Widzę Black i jego taktyka na Jacka Murańskiego która ma na celu krzyczeć o byle czym by tylko było głośno i siać farmazony po kroju "3 pod żabką dostało a 4ty wpadł pod samochód" dalej się sprawdza :D. A co najlepsze ktoś w to wierzy - przykro mi gdy patrze na takich ludzi :)

Nie wiem kto to Murański, podejrzewam, że jakiś patocelebryta. Nie mieszaj mnie w to, nie moje klimaty.

Problem w tym, że ja podaję dokładne info nawet z konkretnymi loginami.
Więc o jakim krzyku piszesz?
 
Wynik reakcji
856
Akurat tamten świat pamiętam wybitnie. Magi się rozpadły, zanim front z wami na dobre powstał.
A później rekrutacja rekrutacja
Skąd wzięliście np @Kleomenes I w swoich szeregach tam. Pochwal się wszystkim.
Tak, ze Style, które pokonaliście rekrutacją

Nic, nic nie pokazaliście na tamtym świecie.
Żadnego frontu nie przepchnęliście, ani jednego

No, Ty wszystkie światy pamiętasz wybitnie, a na żadnym nic nie osiągnąłeś. Szczekasz tylko na tym FO. I nawet to wychodzi ci mocno przeciętnie.

@p1sz0N ci juz napisał wyżej. Rekrutacje zaczął wróg, nie my. Wróg wrzucił kasację po 3 udanych akcjach z naszej strony i jednej ze swojej strony. Style pod naporem już wtedy masy nie dało rady i uczciwie wojne przegrali.

Mało jednak pamiętasz. Więc znowu łżesz, obłudniku zakłamany.
 

DeletedUser209423

Guest
No, Ty wszystkie światy pamiętasz wybitnie, a na żadnym nic nie osiągnąłeś. Szczekasz tylko na tym FO. I nawet to wychodzi ci mocno przeciętnie.

@p1sz0N ci juz napisał wyżej. Rekrutacje zaczął wróg, nie my. Wróg wrzucił kasację po 3 udanych akcjach z naszej strony i jednej ze swojej strony. Style pod naporem już wtedy masy nie dało rady i uczciwie wojne przegrali.

Mało jednak pamiętasz. Więc znowu łżesz, obłudniku zakłamany.

HA HA HA HA

Przepchnęli front o jaja

Wasze przepchnięcie frontu miało miejsce dokładnie 26 marca, gdy zarekrutowaliście kosowników Style
Każdy front przechodziliście tak samo, dlatego byliście wyśmiewaną masówką.

O właśnie, to 4xmniejese TRO was lało.
Ale nie wytrzymało frontu z innych stron
 
Wynik reakcji
856
HA HA HA HA

Przepchnęli front o jaja

Wasze przepchnięcie frontu miało miejsce dokładnie 26 marca, gdy zarekrutowaliście kosowników Style
Każdy front przechodziliście tak samo, dlatego byliście wyśmiewaną masówką.

O właśnie, to 4xmniejese TRO was lało.
Ale nie wytrzymało frontu z innych stron

Podobno popierasz słowa faktami. Jak narazie puste klamstwa. Mag wrzuciło kasacje po akcjach i stratach. TRD nas nie lało, przegyrwali do czasu aż kłamca i nieudacznik vegeta postanowił zakończyć projekt.

Ej blacku blacku, słabo trafiłeś ze swoimi kłamstwami, żałosny łgarzu :)
 

DeletedUser209423

Guest
Podobno popierasz słowa faktami. Jak narazie puste klamstwa. Mag wrzuciło kasacje po akcjach i stratach. TRD nas nie lało, przegyrwali do czasu aż kłamca i nieudacznik vegeta postanowił zakończyć projekt.

Ej blacku blacku, słabo trafiłeś ze swoimi kłamstwami, żałosny łgarzu :)

Przecież Ci dokładną datę podaje, mogę nawet więcej loginów kosowników wymienić, których przyjęliście.
A Twoje fakty, to jest Twoje słowo, czyli gówno warte.

Nawet śmiałem się wtedy, że musicie zacząć rekrutować TRO, bo dostajecie w łeb.

Zabawne jest Twoje tłumaczenie.
Przyjął kosowników i jest usprawiedliwiony, bo wróg zaczął to robić jako pierwszy.
To nic, że wróg był 4xmniejszy
Wielkie Pewniaki musiały zrobić to samo.


Ilekroć ogłaszasz się zwycięzcą, tylekroć masz świadomość jakiego dzwona rzeczywistości zaliczasz
 
Wynik reakcji
201
Nie wiem kto to Murański, podejrzewam, że jakiś patocelebryta. Nie mieszaj mnie w to, nie moje klimaty.

Problem w tym, że ja podaję dokładne info nawet z konkretnymi loginami.
Więc o jakim krzyku piszesz?

Że co? Głąbie ty zarzucasz nam fałszowanie stat bez żadnych dowodów i argumentów, pomimo tego ze staty są do Ciebie wysyłane z oficjalnej strony plemion czy tam tw stats i bardziej prawdziwych statystyk wyciągnąć się nie da. Jesteś psem który szczeka w internecie bo prawdziwe życie założyło Ci łańcuch na szyje. Powinieneś mieć tytuł "największy manipulant i farmazon", pisz do Kmica.
 

DeletedUser209423

Guest
Że co? Głąbie ty zarzucasz nam fałszowanie stat bez żadnych dowodów i argumentów, pomimo tego ze staty są do Ciebie wysyłane z oficjalnej strony plemion czy tam tw stats i bardziej prawdziwych statystyk wyciągnąć się nie da. Jesteś psem który szczeka w internecie bo prawdziwe życie założyło Ci łańcuch na szyje. Powinieneś mieć tytuł "największy manipulant i farmazon", pisz do Kmica.

W pierwotnej wersji sfałszowaliście je, manipulując okresem wojny
 

p1sz0N

Pikinier
Wynik reakcji
216
HA HA HA HA

Przepchnęli front o jaja

Wasze przepchnięcie frontu miało miejsce dokładnie 26 marca, gdy zarekrutowaliście kosowników Style
Każdy front przechodziliście tak samo, dlatego byliście wyśmiewaną masówką.

O właśnie, to 4xmniejese TRO was lało.
Ale nie wytrzymało frontu z innych stron
26 marca się rozpadli hmm.. po datach nie pamiętam, ale z ciekawości zajrzałem co działo się dzień wcześniej :rolleyes:

1674901771038.png

1674902515069.png

Tym razem nie wychodzi ci kłamanie <nonono>
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser209423

Guest
26 marca się rozpadli hmm.. po datach nie pamiętam, ale z ciekawości zajrzałem co działo się dzień wcześniej :rolleyes:

View attachment 44936

Tym razem nie wychodzi ci kłamanie <nonono>


Dziękuję za ten screen. Potwierdziłeś każde moje słowo.
Dzień później rekrutowaliście ludzi ze Style. Kosowników.
Mając w składzie grubo już ponad 100 osób.

Co to oznacza?
Że jednak chyba nie daliście rady przepchnąć Style walką? Gdyby szło dobrze, po co następnego dnia rekrutacja, przecież to absurd!
I tak byliście już masówką.

Tak bili Style, że dzień po akcji zaczęli ich masowo rekrutować. O cyrk.
Tylko w takim razie czekać, aż zarekrutujecie Plecak, przecież też ich podobno lejecie.
 
Wynik reakcji
856
Przecież Ci dokładną datę podaje, mogę nawet więcej loginów kosowników wymienić, których przyjęliście.
A Twoje fakty, to jest Twoje słowo, czyli gówno warte.

Nawet śmiałem się wtedy, że musicie zacząć rekrutować TRO, bo dostajecie w łeb.

Zabawne jest Twoje tłumaczenie.
Przyjął kosowników i jest usprawiedliwiony, bo wróg zaczął to robić jako pierwszy.
To nic, że wróg był 4xmniejszy
Wielkie Pewniaki musiały zrobić to samo.


Ilekroć ogłaszasz się zwycięzcą, tylekroć masz świadomość jakiego dzwona rzeczywistości zaliczasz
Tak, po złamaniu przeciwnika, jak wysłali GPW, że kończą i zachęcali do kasacji (a przypomnę - na świecie 174 NIE MOŻNA BYŁO PRZEJMOWĄC BARB GŁĄBIE NIEDOUCZONY), przyjęliśmy paru graczy, którzy wciąż chcieli grać.
Pomijając, że gracze byli ważni, bo świat był niemały, to każda nieskasowana (niezbarbarzona) wioska była również na wagę złota.
Piszon znowu Cie wyjaśnił wrzucając statystyki.

A ty dalej kłam nie popierając się żadnymi dowodami, rzuciłeś datę rozpadu MAG - wow, brawo, gratuluje, ciesze się że tak Cię to boli że w kalendarzu sobie zapisałeś.

Kłamca i łgarz.
 

DeletedUser209423

Guest
Tak, po złamaniu przeciwnika, jak wysłali GPW, że kończą i zachęcali do kasacji (a przypomnę - na świecie 174 NIE MOŻNA BYŁO PRZEJMOWĄC BARB GŁĄBIE NIEDOUCZONY), przyjęliśmy paru graczy, którzy wciąż chcieli grać.
Pomijając, że gracze byli ważni, bo świat był niemały, to każda nieskasowana (niezbarbarzona) wioska była również na wagę złota.
Piszon znowu Cie wyjaśnił wrzucając statystyki.

A ty dalej kłam nie popierając się żadnymi dowodami, rzuciłeś datę rozpadu MAG - wow, brawo, gratuluje, ciesze się że tak Cię to boli że w kalendarzu sobie zapisałeś.

Kłamca i łgarz.

Podałem datę waszej rekrutacji ludzi ze Style a nie samoczynnego rozpadu Mag.

Aha to jeszcze lepszy cyrk. Nie można było brać barb, więc postanowiliście zarekrutować kosowników z plemienia, które laliście.

Tak w ramach większej liczby wiosek do przejmowania.

Człowieku, toć Ty każdym wpisem potwierdzasz to co twierdzę, nikogo nie pokonaliście walką a jedynie rekrutacją. Ciągłą i bez limitu.
Ile mieliście członów w pewnym momencie? Siedem?
 

p1sz0N

Pikinier
Wynik reakcji
216
Człowieku, tam sam EKS-y, które był bez ustawionego frontu i które z 3 członów zredukowałem szybko do 1 pchały front ze Style.. Właściwie to ja i @Sir ThornWar , żeby nikomu nie umniejszać, bo poświęciliśmy na to masę czasu zostając z dnia na dzień w obcym plemieniu KO, KD, zajmując się redukcją graczy, załatwianiem sporów itp.

Rozpisywałem ich akcje osobno, BEZ offów z PEWNI. Pewnych wtedy rozpisywał Manka.

My pomogło nam z kilkoma diodami (głównie osób które z EKS uciekły do Style - tutaj już się nie czepiamy rekrutacji, mimo, że była ona w czasie wojny, a nie po?), ale to był etap, gdzie dopiero się rozwijali, więc z My to tylko Lipton i 2-3 inne osoby faktycznie coś dołożyły.
 
Ostatnia edycja:
Do góry