Dzień Dobry Misiaki

p1sz0N

Pikinier
Wynik reakcji
216
Jak Bellumy i Fine się podpiszą, to nic Nas nie zatrzyma, ehh
Ekhm.. Witam.. ekhm.. Już chyba zapomniałeś :D

---------------

Nie no Witam przecież postąpiło ok. Po prostu nikt poza naszym sojuszem nie został - My wygraliśmy prawą stronę mapy, Witam z BET wygrało lewą stronę. Mogliśmy zakończyć świat dzieleniem blaszek, ale postanowiliśmy pobawić się dłużej i powalczyć o całość (wygrało Witam). (@edit przyjacielska miała być o 30/10, faktycznie tam 10 naszych blaszek uciekło)

Black nas skazywał na przegraną jak jeszcze z ćwiartki nie wyszliśmy.. Rozumiem, że jakbyśmy zamiast przyjacielskiej walki na koniec dopełnili nawzajem pierwotne warunki sojuszu i rozdali blaszki wśród rady + najlepszych graczy, wtedy można by było nas chwalić?
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser209423

Guest
dla was to jestem drugim wcieleniem Hitlera pozery xD

Nie wiem jak dla boha, ale dla mnie jesteś zwykłym głupkiem. I to takim prawdziwym, bo pisać 'póki' przez 'u' otwarte, a masz w dorobku takie osiągnięcia, to czysta tępota.

Zatem może skup się na temacie wątku skoro masz tak dość. Spamujesz od xx postów
 

hcxzkjldsa

Rycerz
Wynik reakcji
2.030
Nie wiem jak dla boha, ale dla mnie jesteś zwykłym głupkiem. I to takim prawdziwym, bo pisać 'póki' przez 'u' otwarte, a masz w dorobku takie osiągnięcia, to czysta tępota.

Zatem może skup się na temacie wątku skoro masz tak dość. Spamujesz od xx postów
nie obchodzi mnie co myslisz o mnie ani o jiczym, to samo sie tyczy becwala, swoje mysli to sobie mozecie wsadzac w dupe

zatem zrobie co zechce tak jak ty, a Ty mozesz spierdalac z tego forum jak on
no i reszta uposledzonych debili jak makss co pieddola glupoty oczywiscie xD
Im mniej tego rakowiska na forum tym przyjemniej sie je czyta
 

DeletedUser209423

Guest
trolle ustalajacy wydarzenia, czy raczej ktory jest glupszy xD

Jak narazie to ustalamy gdzie wagarowałeś, zamiast siedzieć na języku polskim.

Jak widzimy pewnie brałeś bełta i ciągnąłeś z menelami, stąd zamiłowanie do syfiarskiego języka.

W mieszkaniu ciągła melina, stąd zamiłowanie do agresji.

Pozostaje tylko ustalić kto w dzieciństwie wywalił Cię z wózka, że jesteś tak pokrzywiony
 

Sir ThornWar

#FRONT69
Wynik reakcji
517
Ekhm.. Witam.. ekhm.. Już chyba zapomniałeś :D

---------------

Nie no Witam przecież postąpiło ok. Po prostu nikt poza naszym sojuszem nie został - My wygraliśmy prawą stronę mapy, Witam z BET wygrało lewą stronę. Mogliśmy zakończyć świat dzieleniem blaszek, ale postanowiliśmy pobawić się dłużej i powalczyć o całość (wygrało Witam).

Black nas skazywał na przegraną jak jeszcze z ćwiartki nie wyszliśmy.. Rozumiem, że jakbyśmy zamiast przyjacielskiej walki na koniec dopełnili nawzajem pierwotne warunki sojuszu i rozdali blaszki wśród rady + najlepszych graczy, wtedy można by było nas chwalić?
To był średni pomysł, komu w wakacje chciało się tryhardować w plemiona, no może Mefisto i Brandowi :D
 

DeletedUser209423

Guest
Pierwszy był z Magusami + Style

Z czego Magi rozpadły się same, przy zerowym waszym udziale.
A wtedy 3xmniejsze od was Style próbowało was ograć samo, ale zaczęliście na potęgę rekrutować. Jak przez cały świat.

Przecież was nawet lało te małe otoczone z każdej strony plemię co w centrum było.
Nie pamiętam nazwy
 
Do góry