Dzień Dobry Misiaki

DeletedUser209423

Guest
W 2 dni więcej dowiedzieliśmy się na temat syfu w Bellumach i beznadziejności ich wodza, niż przez ostatni tydzień.
Zapowiadałem, że tak będzie.
A to nadal dopiero początek.

To plemię jest hańbą tej gry. Musi zostać zniszczone do cna.

Kłamią na każdym kroku, nawet jak wywalą kogoś i wyciągną parszywe łapska po wiochy, to nie mają na tyle honoru by się do tego przyznać, tylko wymyślają milion bzdur.
Plemię zarządzane przez wyjątkowych tchórzy.

Jeśli jakimś cudem ten twór przetrwa dłużej niż 2-3 miesiące, to @markopolo19 w tym czasie na pewno straci władzę.
Nie ma żadnego autorytetu, nawet Pan Baran ciśnie po nim na forum. Może to on pozbawi Marka władzy? Kto wie
 
Wynik reakcji
591
Witam, chciałbym tylko przypomnieć E Szalony duecik to kosiara moxi i pantofel jony. Jako radni gdy nienwyszlo im z dyplomacją zdradzili swoje plemię i przeszli do wroga. Uważaj markopolo na Twoich ziomeczkow bo to fałszywe istotny są.
Czlowieku w radzie bellum jest ruda, niepelnosprawny baran i princepolo przy ktorym moxi to honorowa piekna młoda dama
 

Pan Owca

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
1.914
No i proszę. Jeden dzień mnie nie ma i Bellumy już szaleją.
Już Cię za chwilę naprostuje nieudaczniku.
Może przestań tu wszystkich zwodzić i zmień login na baran. Będzie bardziej trafny i będziemy wiedzieli od razu z kim mamy do czynienia.

Zakalis to menda. Doskonale się o tym przekonałem. Ale. Nie oznacza to, że można teraz łgać na jego temat. Moja rzetelność, uczciwość i poczucie przyzwoitości mi na to nie pozwala.

1) Kłamiesz co do paczek, miał ileś tam wysłanych. Prócz tego stracił wojska na wsparciu, trzeba być imbecylem bądź łapczywą łachudrą, żeby tego nie uwzględnić.

2) Co do fejków średnio nie wysyła ich zawsze około 40% plemienia. Nie słyszałem by za to dawać rozbiórki. Poza tym widzę, że masowo nie wyrzuciliście wszystkich.

3) Jeśli chodzi o upośledzenie, następna w kolejce czeka Ruda. Już czekam kiedy ją wywalisz.

A teraz napiszmy prawdę.
Masz człowieku niesamowity przerost ambicji. Jesteś jakimś pryszczatym nieudasem z wybujałym ego i próbujesz je sobie tutaj jeszcze podciągnąć.
Przecież następne Twoje wpisy jasno to pokazują. Próbujesz zrobić z Zakalisa zero, nic nie wartego gracza, darmę.
Podoba Ci się upokarzanie kogoś, co?
Jednocześnie siebie ustawiasz w roli ogromnej persony, Ty piszesz, że to Twoja decyzja, że samodzielnie itd.
Kim Ty jesteś miernoto? Kreujesz się na wpływową osobę, bo w jakimś gówno plemieniu w niszowej gierce dostałeś prawa?
Nie ośmieszaj się.
Najbardziej parszywy typ gracza - mierny, ale pierwszy w próbach upokarzania innych.

Zakalis jest wkurzający, to fakt. Więc miej jaja i napisz wprost - 'chcialem mu pokazać, że rządzę'
I tyle
A nie jakieś bzdury wypisujesz.

Jednocześnie dziękuję za pokazanie jaki bajzel macie w plemieniu.
A) Potwierdziłeś to o czym pisałem 3 dni temu, organizacyjna żenada
B) Potwierdziłeś, że Marko jest badziewnym wodzem idącym w masówkę i nie mającym nad niczym kontroli
C) Wiadomość grupowa o mrożeniu offów ekstra

HA HA HA HA HA HA

Takich jajów jeszcze nie było. Zdejmijcie z wodza tego człowieka @markopolo19 , toż on was kompromituje.
Zamroził ludziom offy na początkowym etapie gry, mają czekać aż szanowna rada wskaże cele, choć w okolicy full wioch do przejmowania.

Brawo! Jestem dumny!
Czytam was jak trylogię, wszystko się sprawdza.
Pato plemię nieudaczników
Poleciał bo jest debilem, nie zakłamuj rzeczywistości.
Było pełno powodów do jego wyproszenia, z resztą je wypisałem jakby siedział cicho to by nie wyleciał.
I chuj cię to obchodzi kim jestem i jak wyglądam. Twojej żonki kijem nie tknę, nie bój się, nie musisz prowadzić wywiadu. Dalej nie czytałem twojego wywodu bo mnie przerósł, więc nie odpowiem na inne zarzuty.
Myślałem że twoje wypociny na fo chociaż mają jakiś cel, a ty bronisz jakiś zakaliasow xD i kto tu jest miernotą.
 

Pan Owca

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
1.914
Musi cię oznaczyć, przecież musi bronić przegrywów takich jak on, co dostali rozbiórki szybciej niż się przedstawili. W końcu to wielki Avas pogromca oszustów, przykładny radny NTL'u który jako ten radny nawet plemienia do końca nie umiał dociągnąć xD
 

Ruda tańczy

#FRONT69
Wynik reakcji
1.492
Boli ze Ci sie w glowie popierdolilo i wyjebalas ziomkow

@Pan Owca
Wez wypierdalaj grubasie na ten smietnik zyciowy na ktory cie juz black 2 razy spakowal
Nie będę bic się w błocie ze świnia bo jeszcze Ci się to spodoba XD A z moja głowa wszystko dobrze, dziękuje za troskę, ostatnio migreny dokuczały ale to przez ciśnienie, poza tym w porządku, a co tam w akademii? A nie czekaj.. ;P
 
Wynik reakcji
591
Nie będę bic się w błocie ze świnia bo jeszcze Ci się to spodoba XD A z moja głowa wszystko dobrze, dziękuje za troskę, ostatnio migreny dokuczały ale to przez ciśnienie, poza tym w porządku, a co tam w akademii? A nie czekaj.. ;P
Odezwij sie do lodzikow ^^

Zjedli mnie na etapie 1 wioski - ok jestem slaby
Ty wyjebałaś swoich ziomali
Tym własnie się różnimy, ja nigdy nie wyjebałem się na swoich
Dlatego tez szmato słuchaj teraz szefuncia: ja cie jak najbardziej mogę kurwic na forum a ty mi możesz wylizać odbyt co najwyżej jak ci pozwolę

Oczywiscie zartuje - jestes tak kurewsko brzydka ze nawet tego Ci nie pozwole
 

Pan Owca

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
1.914
Widzisz Black kogo bronisz xD /\ chłop z postu wyżej jest bardziej odklejony od markopolo

Gdzieś jeszcze cię rozebrali na etapie 1 wsi, bo widzę że nie tylko w Bell. Zakładam że dużo tego było
 
Ostatnia edycja:
Do góry