Dzień Dobry Misiaki

GreatKhaliS

Szlachcic
Wynik reakcji
2.605
Dostałeś wylot bo
a) miałeś wysłane 0 paczek
b) miałeś wysłane 0 fejkow
c) nie czytałeś GW od radnych
d) pyskowałeś
e) jesteś upośledzony

Na ostatnie w bellum przymykamy oko, a mimo wszystko przebiłeś nawet naszą skalę tolerancji.
Weź ty się na jakąś terapię zapisz, a nie się poszedłeś spłakać na fo.
4 świat gdzie cię widzę i 4 raz skończyłeś tak samo.


Jeszcze jesteś na tyle emocjonalnie zagubiony, że przyleciałeś klęknąć przed blackiem który z ciebie leje od 138 stron byle poczuć, że ktoś z tobą pojedzie po Bell. Co jak co Markopolo można dużo zarzucać jeśli chodzi o zarządzanie, ale najgorsze co zrobił to wziął do składu ludzi takich jak ty.




miałem ci nie odpowiadać bo nie przywykłem prowadzic dialog z baranem ale cóż zrobie wyjątek


a)


Pan Owca 17.01. 12:00
Ciao!
Lecimy z pierwszymi obstawami.
Zależy mi, by oddalone wioski od sąsiadów obstawić jak najmniejszym kosztem, dlatego w pierwszych obstawach obowiązkowo bierze udział każdy.
Paczkowanie na ten moment odpada, bo nie chcę widzieć wciąż tych samych nicków podczas wysyłki. Ma to pójść szybko, sprawnie i małym kosztem.

Twoje cele do obstawienia:
440|554 30[unit]spear[/unit]/30[unit]sword[/unit]
431|548 30[unit]spear[/unit]/30[unit]sword[/unit]
468|577 20[unit]spear[/unit]/20[unit]sword[/unit]

Niektórzy z was mieli wydłużony czas na żelaznego lub nie dawno zmieniali człon. W takiej sytuacji zapisujecie w/w cordy w notatniku i uzupełniacie obstawę po czasie. W każdym razie jak za parę dni to będę sprawdzał, chcę widzieć w tych wioskach wsparcie od każdego gracza.


Jeśli ktoś czuje się zagrożony, lub wypatrzył u sąsiadów już pałac zapraszam na pw w celu omówienia sytuacji i przydzielenia ewentualnej obstawy.

Pozdrawiam




tu wysłałem bo jeszcze wtedy KD nie wysyłał mojego wojska na rzeź na niskim murze xd
czyli 8 paczek wysłałem miałem też 6 rw w członie dzięki słaniu mobila ale w bellumach to sie nie liczy

co do fejków to zdecydowana wiekszosc plemienia ich nie wysłała choć przyznaje zawalilem ta sprawe ;]


Witam,

Pare ogłoszeń od KO.

1. Akcja fejkowa wieczorna wyszła FATALNIE.. nawet brak mi słów. Podsumowanie jej zamieszcze na forum wieczorem. Jak wy tak będziecie ataki na akcje puszczać jak fejki to jakakolwiek Koordynacja offem i strata mojego czasu nie ma sensu. Poszłam Wam na ręke, zostawiłam osoby, które miały zaplanowane przejęcia to nawet fejków nie umieliście puścić. Juz nie mówie o dograniu tylko WYSŁANIU jakimkolwiek. Żenada..

2. Mam wrażenie, że niektórzy grają w jakikolwiek plemieniu pierwszy raz, bo podstawowych zasad nie znacie. KłÓDKA to świętość. Jak ktoś ma kłódke to ma kłódke. Jeśli zauważycie, że ktoś specjalnie przedłuża to ZGŁASZACIE radzie, a nie lecicie na pałe na czyjąś kłódkę, albo na pw się kłócicie, wyzywacie i straszycie.

Jeśli komuś się skończyła kłódka a latał to przedłużanie rezerwacji tylko w wyjątkowych wypadkach u mnie albo u [player]Sir .BluE.[/player]. Nie róbmy samowolki i chaosu.

Jeśli nie zdążono przedłużyć kłódki i inny gracz zarezerwował, można ładnie napisać do niego na pw wyjaśnic sytuację. Jeśli to gracz z innego plemienia to zgłaszamy radzie. Taka logiczna kolejność. To jest normą w każdych szanujących się plemionach, nie staczajmy się na poziom tych niezorganizowanych randomowych plemion. Błagam.

3. Ze względu na to, że tak "świetnie" poszła akcja fejkowa oraz sytuacji na froncie północnym ogłaszam mrożenie offów od teraz. Jak ktoś robi akcje obecnie albo offy mu latają pisz na pw z pytaniem czy może kontunuować.

NIE PRZEJMUJEMY BARB.
NIE PRZEJMUJEMY DARM.


Paru osobom dałam pozwolenie ze względu na lokalizacje, bo spytali, inne mają gdzieś co rada pisze, ale to jest wszystko odnotowane. Posprzątam podwórko będziemy jeść swoich. Myśle, że w obecnym stanie samowolki i niesubordynacji w jeden człon się zmieścimy.

4. W czasie mrożenia offów rekrutacja ma lecieć na pełnej. Plus w wioskach deff mają być robione maszyny.




wiadomosci grupowe miałem wszystkie odczytane


ustalcie miedzy soba przygłupy za co wyleciałem bo kazdy radny pisze co innego
nie potraficie ugadać wspólnej wersji a marzy wam sie wygrywanie swiata xd
zabawne bedzie obserwowac wielkie zwellumy na tym swiecie
 
Do góry