Dzień Dobry Misiaki

markopolo19

Szlachcic
Wynik reakcji
3.785

Sir ThornWar

#FRONT69
Wynik reakcji
517
też was irytuje że ten temat nazywa się Dzień dobry misiaki zamiast "Dyskusja o świecie 186"?
po pierwsze DOBRY WIECZUR
a po drugie nie jesteśmy ze sobą na "misiu", głupcze.
Dzień dobry Misiu, więc tak, zacznę od tego głupcze:

1.Po pierwsze, myślę że nie masz nic już ciekawego do zaoferowania w Dyskusji o świecie 186.
Bez tytułu1.png
2. Po drugie, masz rację-nie jesteś dla mnie żadnym Misiem, tylko totalnym imbecylem.
3. Po trzecie, nie pojawiał bym się na forum o świecie 186, jak bym został dojechany w Stefanach na etapie jednej wioski, ale jak to mówią "Idioci wstydu nie mają".
Pozdrawiam Cię serdecznie.
obraz_2023-01-26_082516198.png
 
Ostatnia edycja:

sorni12

PEWNIACZEK
Wynik reakcji
63
Dzień dobry Misiu, więc tak, zacznę od tego głupcze:

1.Po pierwsze, myślę że nie masz nic już ciekawego do zaoferowania w Dyskusji o świecie 186.
View attachment 44878
2. Po drugie, masz rację-nie jesteś dla mnie żadnym Misiem, tylko totalnym imbecylem.
3. Po trzecie, nie pojawiał bym się na forum o świecie 186, jak bym został dojechany w Stefanach na etapie jednej wioski, ale jak to mówią "Idioci wstydu nie mają".
Pozdrawiam Cię Misiaku.
View attachment 44879
A po 4. Pakuj wrotki i wypierdalaj
 

DeletedUser209423

Guest
Dostałeś wylot bo
a) miałeś wysłane 0 paczek
b) miałeś wysłane 0 fejkow
c) nie czytałeś GW od radnych
d) pyskowałeś
e) jesteś upośledzony

Na ostatnie w bellum przymykamy oko, a mimo wszystko przebiłeś nawet naszą skalę tolerancji.
Weź ty się na jakąś terapię zapisz, a nie się poszedłeś spłakać na fo.
4 świat gdzie cię widzę i 4 raz skończyłeś tak samo.


Jeszcze jesteś na tyle emocjonalnie zagubiony, że przyleciałeś klęknąć przed blackiem który z ciebie leje od 138 stron byle poczuć, że ktoś z tobą pojedzie po Bell. Co jak co Markopolo można dużo zarzucać jeśli chodzi o zarządzanie, ale najgorsze co zrobił to wziął do składu ludzi takich jak ty.

No i proszę. Jeden dzień mnie nie ma i Bellumy już szaleją.
Już Cię za chwilę naprostuje nieudaczniku.
Może przestań tu wszystkich zwodzić i zmień login na baran. Będzie bardziej trafny i będziemy wiedzieli od razu z kim mamy do czynienia.

Zakalis to menda. Doskonale się o tym przekonałem. Ale. Nie oznacza to, że można teraz łgać na jego temat. Moja rzetelność, uczciwość i poczucie przyzwoitości mi na to nie pozwala.

1) Kłamiesz co do paczek, miał ileś tam wysłanych. Prócz tego stracił wojska na wsparciu, trzeba być imbecylem bądź łapczywą łachudrą, żeby tego nie uwzględnić.

2) Co do fejków średnio nie wysyła ich zawsze około 40% plemienia. Nie słyszałem by za to dawać rozbiórki. Poza tym widzę, że masowo nie wyrzuciliście wszystkich.

3) Jeśli chodzi o upośledzenie, następna w kolejce czeka Ruda. Już czekam kiedy ją wywalisz.

A teraz napiszmy prawdę.
Masz człowieku niesamowity przerost ambicji. Jesteś jakimś pryszczatym nieudasem z wybujałym ego i próbujesz je sobie tutaj jeszcze podciągnąć.
Przecież następne Twoje wpisy jasno to pokazują. Próbujesz zrobić z Zakalisa zero, nic nie wartego gracza, darmę.
Podoba Ci się upokarzanie kogoś, co?
Jednocześnie siebie ustawiasz w roli ogromnej persony, Ty piszesz, że to Twoja decyzja, że samodzielnie itd.
Kim Ty jesteś miernoto? Kreujesz się na wpływową osobę, bo w jakimś gówno plemieniu w niszowej gierce dostałeś prawa?
Nie ośmieszaj się.
Najbardziej parszywy typ gracza - mierny, ale pierwszy w próbach upokarzania innych.

Zakalis jest wkurzający, to fakt. Więc miej jaja i napisz wprost - 'chcialem mu pokazać, że rządzę'
I tyle
A nie jakieś bzdury wypisujesz.

Jednocześnie dziękuję za pokazanie jaki bajzel macie w plemieniu.
A) Potwierdziłeś to o czym pisałem 3 dni temu, organizacyjna żenada
B) Potwierdziłeś, że Marko jest badziewnym wodzem idącym w masówkę i nie mającym nad niczym kontroli
C) Wiadomość grupowa o mrożeniu offów ekstra

HA HA HA HA HA HA

Takich jajów jeszcze nie było. Zdejmijcie z wodza tego człowieka @markopolo19 , toż on was kompromituje.
Zamroził ludziom offy na początkowym etapie gry, mają czekać aż szanowna rada wskaże cele, choć w okolicy full wioch do przejmowania.

Brawo! Jestem dumny!
Czytam was jak trylogię, wszystko się sprawdza.
Pato plemię nieudaczników
 
Do góry