Dzień Dobry Misiaki

JoteSKa

Karczmarz
Wynik reakcji
5.593
Co to za moda na nowe tematy z analizami a raczej ich zapowiedziami?
To teraz tak sie to robi? "Hej, jak mi się zechce to coś napisze ale to w kwietniu i o ile wtedy będzie ciepło"
 
Wynik reakcji
591
UWAGA ATENSZYN

Generał Von Ludwik 23.01. 11:58
Mam oferte dla Ciebie Beniu
Moge juz wiecej nie atakowac

Tylko musisz mi powiedziec czy przed przyjaciem wiercik Ci pisal zeby we mnie wjechac?

Benek87 23.01. 11:58
już dawno ustalone .

Generał Von Ludwik 23.01. 11:58
Dzieki byku <3

Rodzina BELLUM - plemie VN ktore prowadzi radny bellum, wpierdolilo mi kose, stwierdzili ze super pomyslem bedzie wjechac we mnie w 5 i przed wejsciem atakow wywalic mnie z plemienia
Jak to sie skonczylo? a no tak wlasnie:
xD.png

Jebac kosownikow i tym podobne instytucje
Dziekuje za uwage

Widzimy sie na nastepnym pieknym swiecie kochani <3
@Bl-ack Sno-w
3maj sie zjebku <3
 
Wynik reakcji
591
@Czarodziejski Kaktus udław się.
Jak rozpocząłem krucjatę przeciwko zakłamanemu i nieuczciwemu Bellum, to się Reytanem za nimi rzucałeś. A teraz co?
Bułe na ryj dostałeś? Brawo. Pierwszy odfajkowany. Będą następni, zachłanność @markopolo19 nie zna granic.
UWAGA BO TO HISTORYCZNY MOMENT
Black chuj Ci w leb, ale przyznam ze miales racje

images.jpg
 

DeletedUser209423

Guest
Zero zaskoczenia
Zapamiętaj ten moment, bo za max 2-3 miesiące, wszyscy którzy tak jak Ty mnie znieważali, będą wspólnie pluć na Bellumy.

Nigdy się nie mylę w ocenie drani
 

DeletedUser209423

Guest
Piękny moment.
Black Snow znowu otrzymał królewskie berło i siedzi na tronie. Znowu miałem rację.
Historia lubi się powtarzać, a niektórzy bardzo nie lubią wyciągać z niej wniosków.

Przykładem jest Fine, które sądzi, że pokona sobie Jutro a potem dogada się ostatecznie z Tajemnicą albo Bellumami.
Nie, finalnie skończą pojechani.
Jedynym wyjściem jest tam wzajemna współpraca Fine - Plecak o czym wspominałem już.

@markopolo19 pluje na wszelkie zasady i dotrzymywanie słowa. To jest zakompleksiony chłop, który chce się na siłę wyrwać z kajdan beznadziejności, wszelkimi metodami
 

pippin

Łucznik
Wynik reakcji
1.322
Jako wódz oraz dyplomata plemienia KONIEC zdecydowałem się wykonać zdecydowane ruchy dyplomatyczne celem ubezpieczenia naszej klęski na świecie 186. Niestety, jak się okazało, każde z poniższych plemion woli unicestwić mnie na wczesnym etapie rozgrywki, zamiast w przyszłości liczyć się z potęgą potencjalnie nie do zatrzymania. W pełni to rozumiem, i niniejszym deklaruję wojnę każdemu graczowi, i każdemu plemieniu które znajduje się na świecie 186. Moi ludzie są zmęczeni nieustanną walką, a mury wątleją z każdym kolejnym atakiem. Jednak to JA mam ostatnie słowo, i to JA wypowiadam wam wojnę, tchórze i bandyci! A teraz... przynieście swoje proce i łuki.
wojna.png
 
Do góry