Dzień Dobry Misiaki

Tak Byłem Pod Wpływem

Lekki Kawalerzysta
Wynik reakcji
1.236
Piękny moment.
Black Snow znowu otrzymał królewskie berło i siedzi na tronie. Znowu miałem rację.
Historia lubi się powtarzać, a niektórzy bardzo nie lubią wyciągać z niej wniosków.

Przykładem jest Fine, które sądzi, że pokona sobie Jutro a potem dogada się ostatecznie z Tajemnicą albo Bellumami.
Nie, finalnie skończą pojechani.
Jedynym wyjściem jest tam wzajemna współpraca Fine - Plecak o czym wspominałem już.

@markopolo19 pluje na wszelkie zasady i dotrzymywanie słowa. To jest zakompleksiony chłop, który chce się na siłę wyrwać z kajdan beznadziejności, wszelkimi metodami
Może tak skończymy, może zaskoczymy. Na razie bierzemy wioski Jutra, zobaczymy co nam kolejny dzień przyniesie.
 

DeletedUser209423

Guest
Może tak skończymy, może zaskoczymy. Na razie bierzemy wioski Jutra, zobaczymy co nam kolejny dzień przyniesie.

Na razie to rozpoczęliście najgłupszą z możliwych gier, na wzajemne wyniszczenie, gdy wokół macie pełno wrogów.
Z tego co widzę wy im, oni wam.
Nikomu to na dobre nie wyjdzie, ale ok.

Naparzajcie się dalej a w tym czasie Bellumy przejmą swoją tonę darm z plemion, które prowadzą pod inną nazwą
Później przyjdą i dadzą wam gonga.

Ostrzegałem i dobrze radziłem
Nie mój problem
 

DeletedUser209423

Guest
O matulko jaki dobry obiad dziś miałem. Właśnie skonsumowałem.
O szok.
Gdyby moja piękna żona poszła do jakiegoś Masterchefa czy innego programu, to w pierwszym odcinku pewnie by wygrała całą edycję.

--

A teraz można dalej obnażać kłamstwa i obłudę @markopolo19
Chociaż co tu obnażać. Prawda go weryfikuje, sama.
 

DeletedUser209423

Guest

pippin

Łucznik
Wynik reakcji
1.322
albo tajemnica to jebane imbecyle, albo cziterzy
JAKIM CUDEM, JAKIM CUDEM GOŚCIU MA W JEDNEJ I TEJ SAMEJ WIOSCE OFFA I DEFFA, W ZALEŻNOŚCI OD TEGO CZEGO AKURAT POTRZEBUJE XD XD
ta taktyka zmiata mnie z planszy, ogłaszam rychłą kapitulację.
 
Do góry