Dzień Dobry Misiaki

Brat Franek

Szlachcic
Wynik reakcji
195
Ale ta Tajemnica to zerowe plemię sojusznika robi w ciula, zero umiejętności gry nadrabia nieudolnością rady sojuszniczego plemienia. Dwa pośmiwiska tego świata się szykują.
 

Brat Franek

Szlachcic
Wynik reakcji
195
Jaka pożywka
@Brat Franek to mój serdeczny przyjaciel. Złego słowa nie powiem.

ale pomożesz kolego trochę tajemnicę potyrać ? Oni są warzywami najczęściej burakami z racji że się strasznie czerwienią, gdy widzą że ich sojusznik ich dogania w punktach i wsadzają swoje bezręczne ciałka w rezerwacje sojuszniczego plemienia.

Black nie chciałem Cię nigdy warnować, ale zmuszałeś mnie, teraz możemy połączyć siły.
 

DeletedUser209423

Guest
ale pomożesz kolego trochę tajemnicę potyrać ? Oni są warzywami najczęściej burakami z racji że się strasznie czerwienią, gdy widzą że ich sojusznik ich dogania w punktach i wsadzają swoje bezręczne ciałka w rezerwacje sojuszniczego plemienia.

Black nie chciałem Cię nigdy warnować, ale zmuszałeś mnie, teraz możemy połączyć siły.

Tak, pamięć mam dobrą. Gnębiłeś mnie notorycznie, mimo że inni bardziej rozrabiali.

Chciałbym także Ci przypomnieć, że za wpis taki jak Ty właśnie zamieściłeś, ja bym dostał 7 dni bana. Tak zrobiłeś. Uzasadniłeś to punktem regulaminu mówiącym o prowokacji.

A teraz co? Black by się przydał.

Nie jestem mściwy. Na szczęście. Wybaczam Ci.

Ja zawsze piszę co myślę, bez względu na to kogo to dotyczy.
Kwestia czy rzeczywiście są powody, by Tajemnicę skrytykować. Narazie piszesz chaotycznie i bez składu
 

Brat Franek

Szlachcic
Wynik reakcji
195
ale ja nikogo nie prowokuję, piszę swoje subiektywną opinię na temat tego co się dzieje w dwóch plemionach a`la sojuszniczych tak naprawdę nie wiem czy to jest sojusz czy to przypadkiem nie jest plemię władca i poddany xd
 

DeletedUser209423

Guest
ale ja nikogo nie prowokuję, piszę swoje subiektywną opinię na temat tego co się dzieje w dwóch plemionach a`la sojuszniczych tak naprawdę nie wiem czy to jest sojusz czy to przypadkiem nie jest plemię władca i poddany xd

No widzisz jak zmienny jesteś?
A 2 lata temu były to prowokacje.

Nadal nie wiadomo o jakich plemionach dokładnie piszesz i o czym
 

Brat Franek

Szlachcic
Wynik reakcji
195
No widzisz jak zmienny jesteś?
A 2 lata temu były to prowokacje.

Nadal nie wiadomo o jakich plemionach dokładnie piszesz i o czym

a i tak różnica między nami jest, że ja czytałem każdą Twoją wypowiedź odnoszącą się jakiejś sytuacji z x światów wstecz by połączyć jakimś cudem fakty ze światem aktualnie rozgrywanym niestety tak się często nie dało.

Ja tutaj pisze odnośnie świata aktualnego, bo na światach poprzednich nie miałem po co się wypowiadać nie grając. Tutaj jedynie widzę dlaczego nie chciało mi się aż tak mocno angażować w grę, bo i tak starania się atakowania wiosek wroga obróci się przeciwko mnie.
 
Wynik reakcji
474
@Brat Franek kim Ty jesteś pajacu? Jeśli już pełnisz jakąś nic nie znaczącą funkcję na tym zdymanym forum to się chociaż powstrzymaj od stronniczych tekstów bo po prostu nie wypada. Wyzywać od buraków to sobie możesz swoje kierownictwo bo im się należy. Gdybym ja był Twoim przełożonym pajacu to byś już dostał dyscyplinarke. Nie pozdrawiam.
 
Ostatnia edycja:

Jacq

Rycerz
Wynik reakcji
1.292
Brat Franek to nie był ten najbardziej wyśmiewany Moderator na forum s121 lub s137? Do tego stopnia że musiał Kmic i gwiazdeczka wchodzić by go wybronić? xd
 
Do góry