Dzień Dobry Misiaki

Tak Byłem Pod Wpływem

Lekki Kawalerzysta
Wynik reakcji
1.236

Ruda tańczy

#FRONT69
Wynik reakcji
1.492
Ogólnie beka z tego chłopa @Jestem Pogromca z TOPu

Robi jakieś kretyńskie wstawki, w których tylko on wie o co chodzi.

Sadził się tu do Jutra, choć do niedawna kąsał każdego, kto na Jutro złe słowo napisał.

A najlepsze są relacje w Bellum. Pisałem państwu już, że tam jedna połowa składu, nienawidzi drugiej. Tego nie da się utrzymać.

Taka chorągiewka @Jestem Pogromca z TOPu sam nie wie za kim jest.

Znieważał Rudą, teraz to kumple z plemienia.

Cyrk, tylko kółek brak.

Ej @Ruda tańczy właśnie o tym mówiłem, gdy wspominałem, że nie masz grama godności. Teraz Pogromca już dobry kumpel?
Niczego nie żałuję jak tego, że broniłem Cię przez 30 stron forum, gdy byłaś kiedyś obrażana. Nie warto było.
Ty mi wypominasz 30 stron bronienia mnie gdzie próbujesz mi ubliżać przez 80 stron takze skończ juz sie tym podpierać xD szczerze kompletnie mnie nie obchodzi czego żałujesz a czego nie, nie jestesmy w pokoju zwierzeń a ja nie jestem Twoją koleżanką by mnie to interesowalo chociaz w najmniejszym stopniu <piwo>
 

DeletedUser209423

Guest
Ty mi wypominasz 30 stron bronienia mnie gdzie próbujesz mi ubliżać przez 80 stron takze skończ juz sie tym podpierać xD szczerze kompletnie mnie nie obchodzi czego żałujesz a czego nie, nie jestesmy w pokoju zwierzeń a ja nie jestem Twoją koleżanką by mnie to interesowalo chociaz w najmniejszym stopniu <piwo>

Aha jeśli dla Ciebie ubliżanie z powodu wyglądu, jest tym samym co nazwanie Cię kłamczuchą, to gratuluję.
Klękaj przed Pogromcą i niech dalej z Tobą jedzie. Brawo


To dziwne, bo na priv ś182 pisałaś do mnie 'przyjacielu'
Teraz już się nie kumplujemy? Trzeba było poinformować, chociaż pocztówką

--

@markopolo19 widzę dalej zaczepiasz.
Skoro już zaczęliśmy wojnę, to proponuję challenge
Do niedzieli (bo potrzebuję trochę czasu) postaram się wyciągnąć Ci z plemienia 1-2 graczy i dołączą do mojego plemienia.
Ty za to napiszesz tu na forum, że jestem Twoim idolem i dominuję genetycznie

Pasuje układ?
 

Ruda tańczy

#FRONT69
Wynik reakcji
1.492
Aha jeśli dla Ciebie ubliżanie z powodu wyglądu, jest tym samym co nazwanie Cię kłamczuchą, to gratuluję.
Klękaj przed Pogromcą i niech dalej z Tobą jedzie. Brawo


To dziwne, bo na priv ś182 pisałaś do mnie 'przyjacielu'
Teraz już się nie kumplujemy? Trzeba było poinformować, chociaż pocztówką

--

@markopolo19 widzę dalej zaczepiasz.
Skoro już zaczęliśmy wojnę, to proponuję challenge
Do niedzieli (bo potrzebuję trochę czasu) postaram się wyciągnąć Ci z plemienia 1-2 graczy i dołączą do mojego plemienia.
Ty za to napiszesz tu na forum, że jestem Twoim idolem i dominuję genetycznie

Pasuje układ?
Jeśli miałbyś podstawe nazwać mnie kłamczuchą - okej, przyszłabym jeszcze napisać "tak, skłamałam z tym, więc rzeczywiście to określenie pasuje" ale Ty nie masz najmniejszej podstawy, mało tego wszystko obkręcasz na swoją korzyść często wplątując w to swoje gierki i kłamstwa, chłopie mam lepsze rzeczy do roboty niż reagowanie na każde Twoje oznaczenie i głupie zaczepki xD
 
Do góry