Dzień Dobry Misiaki

Wynik reakcji
531
Dzień dobry Misiaki. Mamy tu kibiców 4rsenalu? Jak się czujecie, że podjebaliśmy Wam Mudryka do Niebieskiej części Londynu?
Na początku trochę zdenerwowanie, jednak później zacząłem się zastanawiać czy on faktycznie jest warty tych 100mln :D
Średnio moim zdaniem pasuje do taktyki Chelsea, mam wrażenie, że oni kupują każdego, byle by kupić.

Skoro Mudryk jest warty 100mln, bo zagrał jeden sezon to w takim razie ile warty jest Saka ? :)
300? Piłkarski świat aktualnie to dość wygórowane ceny, a co gorsza nie widać tendencji spadkowej lecz odwrotnie.
 

Sir ThornWar

#FRONT69
Wynik reakcji
517
Na początku trochę zdenerwowanie, jednak później zacząłem się zastanawiać czy on faktycznie jest warty tych 100mln :D
Średnio moim zdaniem pasuje do taktyki Chelsea, mam wrażenie, że oni kupują każdego, byle by kupić.

Skoro Mudryk jest warty 100mln, bo zagrał jeden sezon to w takim razie ile warty jest Saka ? :)
300? Piłkarski świat aktualnie to dość wygórowane ceny, a co gorsza nie widać tendencji spadkowej lecz odwrotnie.
Również nie podoba Mi się taktyka ofensywna zakupu młodych talentów przez nowego właściciela, nie chodzi mi już o wydatki, widocznie jego portfel to studnia bez dna, ale tak jak mówisz, co to wprowadza na rynek transferowy, jak za młodego zawodnika, który zagrał kilkanaście meczy na wysokim poziomie płacimy 100mln euro. Na razie jego polityka, to jedna wielka niewiadoma, myślę że to może wnieść bardzo duże zamieszanie do klubu i obecnych zawodników, gdzie kluczowi zawodnicy przy przedłużaniu kontraktów będą stawiać kosmiczne warunki, gdy młodziak przychodzący do kluby dostaje potężną tygodniówkę.
 
Wynik reakcji
531
Również nie podoba Mi się taktyka ofensywna zakupu młodych talentów przez nowego właściciela, nie chodzi mi już o wydatki, widocznie jego portfel to studnia bez dna, ale tak jak mówisz, co to wprowadza na rynek transferowy, jak za młodego zawodnika, który zagrał kilkanaście meczy na wysokim poziomie płacimy 100mln euro. Na razie jego polityka, to jedna wielka niewiadoma, myślę że to może wnieść bardzo duże zamieszanie do klubu i obecnych zawodników, gdzie kluczowi zawodnicy przy przedłużaniu kontraktów będą stawiać kosmiczne warunki, gdy młodziak przychodzący do kluby dostaje potężną tygodniówkę.
Moim zdaniem to największym błędem było zwolnienie Tuchela przez nowego właściciela :D
 

DeletedUser209423

Guest
Beka z chłopów. Oczywiście nie ze wszystkich.

Eksperci futbolu a potem okazuje się, że Lewandowski dla nich wielka gwiazda.

To nic, że reprezentacji nigdy sam nie potrafi pociągnąć.
To nic, że Barcelony nie potrafi.
Ba, pociągnąć, żeby on chociaż jakkolwiek widoczny był.

Gigant futbolu i dobra, bo na sport.pl tak napisali.
 

Ar3sik

Bóg Wojny
Wynik reakcji
9.226
Są 4 zasady. Dżiny potrafią na prawdę wiele, ale nie mogą kogoś zabić, sprawić że się ktoś zakocha, albo zmartwychwstanie... To samo jest ze stefanami, nawet jakby zesrał się, dżin nie wpłynie na Stefanów bo jest zbyt mały. Są rzeczy na które nikt nie wpłynie, a co dopiero obesrane nooby.
 

Kapiburaczek

Chłop
Wynik reakcji
15
Witam, mam pytanko.

Bo jutro będę miał już pałac i grubego i teraz pytanie. Czy pierwsza wioska jaką atakujecie to najbliższa barbarzyńska żeby jak najszybciej mieć drugą wiochę i ją rozwijać, czy ciśniecie na gracza jakiegoś już żeby się przemęczyć/zaryzykować odbicie ale przejąć lepszą wiochę ?

Z góry dzięki za poważne odpowiedzi <piwo>
 

GreatKhaliS

Szlachcic
Wynik reakcji
2.602
Beka z chłopów. Oczywiście nie ze wszystkich.

Eksperci futbolu a potem okazuje się, że Lewandowski dla nich wielka gwiazda.

To nic, że reprezentacji nigdy sam nie potrafi pociągnąć.
To nic, że Barcelony nie potrafi.
Ba, pociągnąć, żeby on chociaż jakkolwiek widoczny był.

Gigant futbolu i dobra, bo na sport.pl tak napisali.


Drogi Blacku nie wiem czy twoje bystre oko to złapało ale w każdej drużynie gra 11 zawodników a nie jeden na 11 a czy Barcelony nie pociągnął?
Biorąc pod uwagę ich poprzedni sezon a obecny to progres jest wielki zresztą jest liderem w strzelonych goli w całej lidze xd
 

DeletedUser209423

Guest
Drogi Blacku nie wiem czy twoje bystre oko to złapało ale w każdej drużynie gra 11 zawodników a nie jeden na 11 a czy Barcelony nie pociągnął?
Biorąc pod uwagę ich poprzedni sezon a obecny to progres jest wielki zresztą jest liderem w strzelonych goli w całej lidze xd

No i co, że gra 11 zawodników?
Jeśli ktoś nosi status 'gwiazdy', to powinien wykazywać się ponad przeciętność, co on potrafił zrobić jedynie w lidze farmerów czyli niemieckiej.
Ciężko by miał nie być liderem, skoro w realiach La ligi Barca nadal jest siłą TOP 2 i w całej lidze ciężko znaleźć jakiegokolwiek godnego rywala w roli napastnika. Benzema, który opuścił kilka spotkań.

@boh12prawdziwy nie zrozumiałeś mnie kompletnie. Gdzie napisałem, że jest słaby?
Napisałem, że nie jest gwiazdą na jaką został wykreowany. Co jest oczywistością.
Na mundialu był to jeden z najsłabszych zawodników w naszej kadrze i niewątpliwie ciężar dla niej.
Nie posiada umiejętności by być liderem i prawdziwą gwiazdą, które potrafią nieść zespół jak np swego czasu Messi, Ronaldo czy Mbappe
 

GreatKhaliS

Szlachcic
Wynik reakcji
2.602
No i co, że gra 11 zawodników?
Jeśli ktoś nosi status 'gwiazdy', to powinien wykazywać się ponad przeciętność, co on potrafił zrobić jedynie w lidze farmerów czyli niemieckiej.
Ciężko by miał nie być liderem, skoro w realiach La ligi Barca nadal jest siłą TOP 2 i w całej lidze ciężko znaleźć jakiegokolwiek godnego rywala w roli napastnika. Benzema, który opuścił kilka spotkań.

@boh12prawdziwy nie zrozumiałeś mnie kompletnie. Gdzie napisałem, że jest słaby?
Napisałem, że nie jest gwiazdą na jaką został wykreowany. Co jest oczywistością.
Na mundialu był to jeden z najsłabszych zawodników w naszej kadrze i niewątpliwie ciężar dla niej.
Nie posiada umiejętności by być liderem i prawdziwą gwiazdą, które potrafią nieść zespół jak np swego czasu Messi, Ronaldo czy Mbappe



Na całym świecie go szanują a w Polsce na niego plują internetowi znawcy którzy oglądają 2 mecze w miesiącu pod warunkiem że akurat polska gra xd
 

DeletedUser209423

Guest
Na całym świecie go szanują a w Polsce na niego plują internetowi znawcy którzy oglądają 2 mecze w miesiącu xd

Nadal nie rozumiesz, pozostanie mi wziąć łopatę i nabić Ci wiedzę w łeb.
Ja przedstawiam Ci argumenty a Ty odpowiadasz w stylu 7-latka 'a bo on taki fajny, nie znasz się'

Jeśli Ci imponuje, to powieś plakat i nie zawracaj mi tyłka. Ja chcę rozmawiać o faktach.
A fakty są takie, że to niewątpliwie świetny egzekutor i świetnie wykorzystuje to, na co pracuje cała drużyna.
Ale robienie z niego TOP gwiazdy, to nieprzyzwoitość i plucie na dokonania Messiego czy Ronaldo.

Świetny napastnik - TAK
Gwiazda i top piłkarski - NIE

Mecze z silnymi rywalami, gdy trzeba grać nie w dominacji a z pozycji słabszej drużyny, zazwyczaj silnie go weryfikują.
 

GreatKhaliS

Szlachcic
Wynik reakcji
2.602
Nadal nie rozumiesz, pozostanie mi wziąć łopatę i nabić Ci wiedzę w łeb.
Ja przedstawiam Ci argumenty a Ty odpowiadasz w stylu 7-latka 'a bo on taki fajny, nie znasz się'

Jeśli Ci imponuje, to powieś plakat i nie zawracaj mi tyłka. Ja chcę rozmawiać o faktach.
A fakty są takie, że to niewątpliwie świetny egzekutor i świetnie wykorzystuje to, na co pracuje cała drużyna.
Ale robienie z niego TOP gwiazdy, to nieprzyzwoitość i plucie na dokonania Messiego czy Ronaldo.

Świetny napastnik - TAK
Gwiazda i top piłkarski - NIE

Mecze z silnymi rywalami, gdy trzeba grać nie w dominacji a z pozycji słabszej drużyny, zazwyczaj silnie go weryfikują.


7 latkiem to raczej ty jesteś a zapewne twój tok rozumowania
Czy lewy łazi i gada że jest najlepszy ? Nie, to dziennikarze pisza aby pisać a takie głupki jak ty czytają i wierzą we wszystko co napisza
To nie rola napastnika biegać po całym boisku i się kiwać oglądnij kilka męczy to może załapiesz. Tak samo jakby czepiać się rozgrywającego w siatkówce że punktów nie zdobywa xd
 
Do góry