Dzień Dobry Misiaki

DeletedUser209423

Guest
No bo w reprezentacji gra z ogórkami, jest wysuniętym napastnikiem, egzekutorem a nie rozgrywającym. W bramkach przebijają go tylko Messi i Ronaldo a oni to galaktyczny poziom w swoim prime

No tak gra z ogórkami dlatego nie potrafi pociągnąć repry.
Oczywiście, nie wpadłem na to.
Za to otoczenie Messiego w Argentynie, to istni giganci futbolu.
Emeryt Otamendi, Romero, De Paul czy Alvarez.
Faktycznie, to się spina.

No to skoro Messi, Ronaldo czy Mbappe są topem, to o co w zasadzie się kłócisz? Mi o to właśnie chodzi, że on nie ma do nich podjazdu.

--

7 latkiem to raczej ty jesteś a zapewne twój tok rozumowania
Czy lewy łazi i gada że jest najlepszy ? Nie, to dziennikarze pisza aby pisać a takie głupki jak ty czytają i wierzą we wszystko co napisza
To nie rola napastnika biegać po całym boisku i się kiwać oglądnij kilka męczy to może załapiesz. Tak samo jakby czepiać się rozgrywającego w siatkówce że punktów nie zdobywa xd

Dziennikarze na pewno. I takie barany jak Ty na tym forum to robią i kreują go na dziejowego piłkarza.
Nadal nie rozumiesz o czym ja piszę, teraz z jakimś kiwaniem mi wyskakuje.
Czy może ktoś przetłumaczyć chłopa?

Nic dziwnego, że Tajemnica nadała Ci tytuł zakalis, bo faktycznie masz ewidentnie zakuty łeb. Jak już zaczniesz rozmawiać w temacie, to mnie oznacz. Narazie walcz ze swoimi urojeniami.


Proszę jak pięknie pogodziłem @GreatKhaliS i @KayaNaPaczaju
Od miesiąca wyzywają się od dziwek, dziś lajki lecą jeden za drugim

Może zgłosimy mnie do pokojowej nagrody Nobla?
 

bartezFCB

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
2.414
Nie wątpliwe jakby wygrał więcej niż raz Ligę Mistrzów i nie siedział 2 sezony w zapyziałej Ekstraklasie, by miał mniej więcej średnią Messiego i Ronaldo. Choć to prawda Messi zawsze daje to rozegranie do egzekucjowania a Ronaldo nie raz pociągnął drużynę w trudnych momentach. Natomiast Lewy także nie raz nosił drużynę jak było trzeba te słynne 2:2 ze Szkocją czy chociażby mecze na Euro ze Szwecja i Hiszpanią, Różnica jest taka, że zarówno Ronaldo jak i Messi mieli po prostu lepsze drużyny. Prime Bayernu się skończył wraz z odejściem Juupa Heynkesa gdzie prawie zawsze byli w półfinale LM.
 

GreatKhaliS

Szlachcic
Wynik reakcji
2.722
No tak gra z ogórkami dlatego nie potrafi pociągnąć repry.
Oczywiście, nie wpadłem na to.
Za to otoczenie Messiego w Argentynie, to istni giganci futbolu.
Emeryt Otamendi, Romero, De Paul czy Alvarez.
Faktycznie, to się spina.

No to skoro Messi, Ronaldo czy Mbappe są topem, to o co w zasadzie się kłócisz? Mi o to właśnie chodzi, że on nie ma do nich podjazdu.

--



Dziennikarze na pewno. I takie barany jak Ty na tym forum to robią i kreują go na dziejowego piłkarza.
Nadal nie rozumiesz o czym ja piszę, teraz z jakimś kiwaniem mi wyskakuje.
Czy może ktoś przetłumaczyć chłopa?

Nic dziwnego, że Tajemnica nadała Ci tytuł zakalis, bo faktycznie masz ewidentnie zakuty łeb. Jak już zaczniesz rozmawiać w temacie, to mnie oznacz. Narazie walcz ze swoimi urojeniami.


Proszę jak pięknie pogodziłem @GreatKhaliS i @KayaNaPaczaju
Od miesiąca wyzywają się od dziwek, dziś lajki lecą jeden za drugim

Może zgłosimy mnie do pokojowej nagrody Nobla?

Na tle polski jest dziejowym zawodnikiem.
Ja nie mam ciasnych horyzontów jak ktoś coś mądrego napisze to zostawię reakcje jak mniemam ty lajkujesz za nick a nie treść?xd
 

DeletedUser209423

Guest
Dobra. Nowy temat debaty,

De ligt vs Lewy 2022

I polecam czasem wgłębić się w prasę hiszpańska, tam też się wyrabia opinia o lewym że jest mocny na ogórkach. Ale OK, tylko w Polsce na niego plują xDdD

Dokładnie tak.

Swoją drogą to ciekawe, że jedynym argumentem tutejszych ekspertów za tym, że to top gwiazda futbolu, jest liczba bramek.
Nie może nigdy gwiazdą być pomocnik czy obrońca. Bo bramki..

O wlazł gigant intelektu @bartezFCB
Jak zwykle walnął grzywą z łysego łba w beton.
Fan Barcy, ciężko się dziwić jaki pogląd prezentuje.

Po pierwsze analfabeto piszemy - 'niewątpliwie'
Może zamiast oglądać mecze, poczytaj słownik.

I co chłop napisał, to historia.
Po Heynkesie skończyła się era Bayernu, choć to za Flicka rozegrali jeden z najlepszych sezonów w historii.
Zabierzcie mu klawiaturę.

Już pomijam, że chłop sam się wypunktował, bo przyznał, że Messi czy Ronaldo nosili drużynę.

A na koniec wisienka na torcie, czyli stwierdzenie, że każda topowa repra ma zarąbistych 11 zawodników xD
No tak, Argentyna czy Portugalia w swoim top momencie, miały całą 11 gwiazd xD

Ale jaja
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

GreatKhaliS

Szlachcic
Wynik reakcji
2.722
Dokładnie tak.

Swoją drogą to ciekawe, że jedynym argumentem tutejszych ekspertów za tym, że to top gwiazda futbolu, jest liczba bramek.
Nie może nigdy gwiazdą być pomocnik czy obrońca. Bo bramki..

O wlazł gigant intelektu @bartezFCB
Jak zwykle walnął grzywą z łysego łba w beton.
Fan Barcy, ciężko się dziwić jaki pogląd prezentuje.

Po pierwsze analfabeto piszemy - 'niewątplwie'
Może zamiast oglądać mecze, poczytaj słownik.

I co chłop napisał, to historia.
Po Heynkesie skończyła się era Bayernu, choć to za Flicka rozegrali jeden z najlepszych sezonów w historii.
Zabierzcie mu klawiaturę.

Już pomijam, że chłop sam się wypunktował, bo przyznał, że Messi czy Ronaldo nosili drużynę.

A na koniec wisienka na torcie, czyli stwierdzenie, że każda topowa repra ma zarąbistych 11 zawodników xD
No tak, Argentyna czy Portugalia w swoim top momencie, miały całą 11 gwiazd xD

Ale jaja


Napewno mają o 2 klasy lepszych niż polska
 

bartezFCB

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
2.414
O matko tego przygłupowi mistrzowi ortografii tłumaczyć xD Nawet mi się nie chce. Jedynie dodam oczywiście, że Argentyna czy Portugalia ma 11 w czołowych klubach europejskich. Gdzie w Polsce masz trzech.

Fan Barcy który chwali Ronaldo masakra od razu musi bronić Lewego

FC Basel całkiem fajny klub z historią
 
Do góry