Dzień Dobry Misiaki

DeletedUser209423

Guest
Koło
To dobrze
Bo i tak wkoło latasz do żabki po browary.

To jak, opowiesz coś jeszcze o wodzowaniu? Ty, taki doświadczony dowódca ma zapewne wiele do przekazania XD XD XD

Co chłop sobie myślał, to poezja.
Poucza ludzi, którzy jako wodzowie wygrywali światy a sam nieudacznik jedyne co prowadził, to ten wózek.

No co za pacan XD XD XD XD
 

AlkoKrol x Goku

Miecznik
Wynik reakcji
343
Dostali to co sobie wynegocjowali. Miski i NIC dostali już na start info jak sytuacja wygląda i się zgodzili. Rozmowy z RA blokowało MS przez miesiąc, MS właściwie to kij wie co chciało. Czy ktoś został wydymany? W sumie to nie chyba, że na siłę mieliśmy ładowač warzywa do plemienia. Zresztą same Bellumy powinny dobrze wiedzieć o tym kto w RA gra. A z MS jak to sam Horwax stwierdził - gra tylko on. No ale on kosę wbił. Jedyne kto tu kogo wydymał to MS resztę, no ale nie pierwszy i nie ostatni raz i co tutaj gadać. Na każdym świecie takie sytuacje się trafiają
A to nie walimy tej kosy na koniec w w1 i w2 blaszki zgarnia?
 

Deleted User - 8687748

Guest
A to nie walimy tej kosy na koniec w w1 i w2 blaszki zgarnia?
Przecież mieliśmy oba plemiona 359 dnia rozwiązać

Uf jak to dobrze, że na krzywdę RA, MS, NIC i EM najbardziej zatroskane jest AK i Bellum. Goście tak zostali wyruchani, że do tej pory potrzebują adwokata i pisać nie mogą xd Niestety nie każdy gra dla blach, dużo osób to traktuje jako grę i obojętne im gdzie wygrają
 
Wynik reakcji
3.010
Koło
To dobrze
Bo i tak wkoło latasz do żabki po browary.

To jak, opowiesz coś jeszcze o wodzowaniu? Ty, taki doświadczony dowódca ma zapewne wiele do przekazania XD XD XD

Co chłop sobie myślał, to poezja.
Poucza ludzi, którzy jako wodzowie wygrywali światy a sam nieudacznik jedyne co prowadził, to ten wózek.

No co za pacan XD XD XD XD

W koło to latasz ze swoją dwubiegunowościa .

Niestety się złapać nie potraficie :(
Nic nie pisałem o tym bym kiedyś rządził plemieniem .
To ty sobie w swojej małej główce coś ujebales pustaku.

Prowadziłem twój wózek umysłowy inwalido.
Nie wiem czemu Naśmiewasz się z niepełnosprawności skoro sam masz tak najebane pod deklem, że tylko tam nasrać i przyklepać.
 
Ostatnia edycja:
Do góry