Dzień Dobry Misiaki

Wynik reakcji
3.030
Proszę się nie śmiać z Mefisto. :)





A kto napisał, że ich nie wliczamy? Z powodu położenia i tego, że podpisaliście się z Bellumami raczej trzeba było założyć, że ten teren stanie się wasz (no chyba że FINE to byłoby jakieś wspaniałe plemię i daliby radę odwrócić losy pomimo bicia się z dwoma większymi plemionami, w co wątpiłem).
No widzisz, nie wiedzieliśmy czy FINE padnie czy nie. Fakty są jakie są, zaczynaliście w przewadze i jest to udokumentowane, więc nie wymyślajcie z jakimiś 60-40 czy 70-30 xD
 

ROCCATmateo

Ciężki Kawalerzysta
Wynik reakcji
1.861

markopolo19

Szlachcic
Wynik reakcji
3.773
Wystawiliście MS, z którymi się ugadaliście na bicie nas. Co do pierwszej części, to przypomnę ci tylko, że mieliśmy kreta (który w dodatku był KO i stanowił część rady), który dogadywał się z wami już prawdopodobnie kilka tygodni przed kosą, narekrutowaliście kosowników, no dziwne, żeby plemię, które zaczynało (wraz z Fearami) najpóźniej, gdzie Bellum grało od początku świata z uzbieraną ekipą, miało nagle odwrócić losy świata.



No cóż, tylko mnie utwierdziłeś jeszcze bardziej w tym, że to jednak nie my byliśmy tym śmiesznym plemieniem, tylko wielkie bELLUM, które najprawdopodobniej dostanie w czapę pomimo tego, że przez większość świata bili w przewadze.
W jaki sposób wystawiliśmy?

Z resztą mniejsza, temat wałkowany 100 razy, ty wiesz lepiej.

No od początku świata, przestań insynuować, skoro nie znasz prawdy.

Z tego co wiem, to (pewnie część) zaczęła na starcie pod innym dowództwem i inna nazwą. Ba, mieliśmy od początku wojnę. Ten człon był rekrutowany na naszych plecach. Do którego dołączyła część plemieniem z centrum które padło. Ale nie marnuj czasu na szukanie kilka dowodów że jakaś część osób zaczeła później, bo wystarczy zobaczyć na mapy czy zapoznać się z historią Waszego plemienia.

Nie byliście, tylko jesteście to fakt.

Od Was, co tak groźnie nas atakowało na FO, od Fine które miało pokazać jak się gra na frontach dookoła, czy MS które prześmiewczo komentowało staty offów w obronie?

Co do statystyk, celowo zakłamujesz rzeczywistość dodając nam wioski Fine. Czemu i swoich, czy jakiś sąsiadów już nie dasz?
 

Ohtar1

Szlachcic
Wynik reakcji
4.387
A kto napisał, że ich nie wliczamy? Z powodu położenia i tego, że podpisaliście się z Bellumami raczej trzeba było założyć, że ten teren stanie się wasz (no chyba że FINE to byłoby jakieś wspaniałe plemię i daliby radę odwrócić losy pomimo bicia się z dwoma większymi plemionami, w co wątpiłem).

Niestety jak Cię lubię tak nie mogę się zgodzić. bELLUM było w podobnej sytuacji do FINE, ale niestety samo FINE nie bylo w stanie walczyć, bo pomocy ze strony RA i MS po drugiej stronie nie było (albo brak akcji, albo akcje na 0) :(

To musiało się tak skonczyć.
 

ROCCATmateo

Ciężki Kawalerzysta
Wynik reakcji
1.861
No od początku świata, przestań insynuować, skoro nie znasz prawdy.

Logi Bellum (dwa obecne człony):
1682870557204.png

1682870624771.png

vs logi RA:
1682870666938.png

Od Was, co tak groźnie nas atakowało na FO, od Fine które miało pokazać jak się gra na frontach dookoła, czy MS które prześmiewczo komentowało staty offów w obronie?

Kto z nas was atakował? Z naszego plemienia wypowiadam się głównie ja, czasami cyaaaa. Kiedyś były może dodatkowe 2-3 osoby, choć ja wtedy głównie wrzucałem jakieś losowe memy.


Niestety jak Cię lubię tak nie mogę się zgodzić. bELLUM było w podobnej sytuacji do FINE, ale niestety samo FINE nie bylo w stanie walczyć, bo pomocy ze strony RA i MS po drugiej stronie nie było (albo brak akcji, albo akcje na 0) :(

To musiało się tak skonczyć.

No prawda, lecz kilka powodów takiego stanu rzeczy napisałem wcześniej.
 

markopolo19

Szlachcic
Wynik reakcji
3.773
Logi Bellum (dwa obecne człony):
View attachment 48248

View attachment 48249

vs logi RA:
View attachment 48250



Kto z nas was atakował? Z naszego plemienia wypowiadam się głównie ja, czasami cyaaaa. Kiedyś były może dodatkowe 2-3 osoby, choć ja wtedy głównie wrzucałem jakieś losowe memy.




No prawda, lecz kilka powodów takiego stanu rzeczy napisałem wcześniej.
Wiesz że rozwiązaliśmy Wasze plemię i stworzyliście je od nowa?

Co za łeb
 
Do góry