Dzień Dobry Misiaki

markopolo19

Szlachcic
Wynik reakcji
3.785
Wybaczcie, że nie klęknąłem po tym przed wielkim markopololo

Skąd to zwątpienie Sylwanik? Jeszcze 2 tyg temu śmiałeś się z RA będącym na przegranej pozycji. Pakuj się na Arkadię, jak zaczniesz teraz, to może jeszcze zdążysz postawić pałac do czasu zjechania bELLUM.

Spokojnie, kleomenes jak wyrazi chęć, to go biorę od reki, jedyny który tu coś pokazuje grając przy mnie.

Jakościowa rekrutacja, a nie masowa Panowie z Bellum.

Dobrze że klęknąłeś przed Witam, żebyście przestali dostawać strzały od nas, to wpuściliście ich
Śmieszne plemie
 

cyaaaa2

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
1.639
Dobrze że klęknąłeś przed Witam, żebyście przestali dostawać strzały od nas, to wpuściliście ich
Śmieszne plemie

Ale czemu ty uważasz, że wrzucenie Witam na front jest złe, po tym jak nam 3 kosy wsadziliście i planowaliście kolejna na 17 graczy, co ty myślisz, że wasze decyzje będą bez echa czy jak? Jest akcja i jest reakcja, no stary, co ty piejesz do mnie w ogóle teraz XD

Najpierw łamiesz granice z MS - dziwisz się, że MS i Witam się z nami podpisuje, bo zagraliście typowo, żeby zgarnąć więcej terenu, niż mieliście początkowo ustalone.

Wyciągasz mi graczy trzykrotnie, planujesz rekrutacje typowo pod rozłam plemienia, bo nie oszukujmy się ty żadnego miejsca w końcowym squadzie dla nich nie zaplanowałeś - dziwisz się, że wrzucam Witamy na front.

Wybacz, że po tych akcjach nie gram pod Bellum, na prawde mea culpa Mareczku, postaram się być lepszym człowiekiem na następnym świecie, obiecuje. Wszyscy tutaj wiedzą, że latarnia twojego intelektu nie świeci zbyt jasno, ale nie zmieniaj się, piękny jesteś taki jaki jesteś, buziaczki.
 
Ostatnia edycja:

ROCCATmateo

Ciężki Kawalerzysta
Wynik reakcji
1.914
Dobrze że klęknąłeś przed Witam, żebyście przestali dostawać strzały od nas, to wpuściliście ich
Śmieszne plemie

Z tym śmiesznym plemieniem to się zapędziłeś, przypomnę tylko, że wraz z AK podpisałeś koalicję 60-40, wcześniej jeszcze rekrutując kosowników i wystawiając swoich poprzednich sojuszników, bo zbudowałeś zachłanne plemię.
 

markopolo19

Szlachcic
Wynik reakcji
3.785
Z tym śmiesznym plemieniem to się zapędziłeś, przypomnę tylko, że wraz z AK podpisałeś koalicję 60-40, wcześniej jeszcze rekrutując kosowników i wystawiając swoich poprzednich sojuszników, bo zbudowałeś zachłanne plemię.
A no tak, jak była koalicja Witam, RA, MS, Witam i Nofear na samo Bellum to było git, a jak my podpisaliśmy się z AK to git już nie jest?

Jakich sojuszników wystawiliśmy?
 

markopolo19

Szlachcic
Wynik reakcji
3.785
Ale czemu ty uważasz, że wrzucenie Witam na front jest złe, po tym jak nam 3 kosy wsadziliście i planowaliście kolejna na 17 graczy, co ty myślisz, że wasze decyzje będą bez echa czy jak? Jest akcja i jest reakcja, no stary, co ty piejesz do mnie w ogóle teraz XD

Najpierw łamiesz granice z MS - dziwisz się, że MS i Witam się z nami podpisuje, bo zagraliście typowo, żeby zgarnąć więcej terenu, niż mieliście początkowo ustalone.

Wyciągasz mi graczy trzykrotnie, planujesz rekrutacje typowo pod rozłam plemienia, bo nie oszukujmy się ty żadnego miejsca w końcowym squadzie dla nich nie zaplanowałeś - dziwisz się, że wrzucam Witamy na front.

Wybacz, że po tych akcjach nie gram pod Bellum, na prawde mea culpa Mareczku, postaram się być lepszym człowiekiem na następnym świecie, obiecuje. Wszyscy tutaj wiedzą, że latarnia twojego intelektu nie świeci zbyt jasno, ale nie zmieniaj się, piękny jesteś taki jaki jesteś, buziaczki.
Nie napisałem że jest złe, tylko że klęknąłeś przed nimi. Dla Was to dobry ruch bo nic nie mogliście nam zrobić w tym momencie.
Jak to my wsadziliśmy kosy? Przecież jesteśmy wrogami, to co to za kosy niby?

Z MS nie mieliśmy ustalonego podziału terenu na kontynencie na którym jesteście Wy, nie siej fałszywych informacji.

Gdybym chciał żebyście się rozpadli, to byście się rozpadli.
Prosta pilka.
Jak już raz z Twoim poprzednim plemieniem zrobiłem.
No to chłopaki, jak i Ty się zdziwicie naszym końcowym składem.

Nie rozumiem ostatniej wiadomości co miała na celu, ale dziękuję!
 

ROCCATmateo

Ciężki Kawalerzysta
Wynik reakcji
1.914
A no tak, jak była koalicja Witam, RA, MS, Witam i Nofear na samo Bellum to było git, a jak my podpisaliśmy się z AK to git już nie jest?

Jakich sojuszników wystawiliśmy?

Wystawiliście MS, z którymi się ugadaliście na bicie nas. Co do pierwszej części, to przypomnę ci tylko, że mieliśmy kreta (który w dodatku był KO i stanowił część rady), który dogadywał się z wami już prawdopodobnie kilka tygodni przed kosą, narekrutowaliście kosowników, no dziwne, żeby plemię, które zaczynało (wraz z Fearami) najpóźniej, gdzie Bellum grało od początku świata z uzbieraną ekipą, miało nagle odwrócić losy świata.

Gdybym chciał żebyście się rozpadli, to byście się rozpadli.
Prosta pilka.
Jak już raz z Twoim poprzednim plemieniem zrobiłem.

No cóż, tylko mnie utwierdziłeś jeszcze bardziej w tym, że to jednak nie my byliśmy tym śmiesznym plemieniem, tylko wielkie bELLUM, które najprawdopodobniej dostanie w czapę pomimo tego, że przez większość świata bili w przewadze.
 
Wynik reakcji
3.042
Z tym śmiesznym plemieniem to się zapędziłeś, przypomnę tylko, że wraz z AK podpisałeś koalicję 60-40, wcześniej jeszcze rekrutując kosowników i wystawiając swoich poprzednich sojuszników, bo zbudowałeś zachłanne plemię.
Ejeje, o jakim 60-40 jest mowa? Wrzucam dla przypomnienia statystyki oraz mapke wrzucone oczywiście przez naszego kartografa @Stuknięty

Staty:
staty.png

Mapa
mapa.png

Nawet to Wy jako koalicja czerwona mieliście więcej wiosek xD
 

cyaaaa2

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
1.639
Gdybym chciał żebyście się rozpadli, to byście się rozpadli.

No całe szczęście nie chcesz, bo jak byś chciał, to faktycznie kliknąłbym rozwiązanie plemienia, wszystko od Ciebie zależało, dzięki za litość wariacie.

Ja wam tu powtarzam, bo ja wiem z 2-3 tygodnie jakoś, że dla was świat już się zakończył i ty doskonale zdajesz sobie z tego sprawę, tak samo wie o tym Sylwan itd. Na prawdę nie rozumiem czemu wy dalej kasacji nie kliknęliście - chcecie marnować czas, to sobie marnujcie, wasza sprawa, ale zostawcie mje w spokoju, bo co chwilę mam jakieś gnioty na pw od kosowników z płaczem, to samo na FO robi założyciel, wystarczy się z tym pogodzić, to nie jest nic trudnego, na prawdę.

Czasami światy się przegrywa, a kto inny lepiej o tym wie, jak nie bellum, które wtopiło świat będąc 70/30 w stosunku do przeciwnika.

Na koniec mała deklaracja

Moi drodzy byli współplemieńcy, którzy zostali zwabieni gruszkami na wierzbie, wierzę, że na pewno uważacie, że przejście do bellum, to była dobra decyzja.

Trzymajcie się w tych bellumach

Pozdro
 
Ostatnia edycja:

ROCCATmateo

Ciężki Kawalerzysta
Wynik reakcji
1.914
Ejeje, o jakim 60-40 jest mowa? Wrzucam dla przypomnienia statystyki oraz mapke wrzucone oczywiście przez naszego kartografa @Stuknięty

Staty:
View attachment 48246

Mapa
View attachment 48247

Nawet to Wy jako koalicja czerwona mieliście więcej wiosek xD

Zsumowałem dominację z gry z dzisiaj (wliczyłem dominację FINE do waszej koalicji, gdyż prędzej czy później i tak te wioski będą wasze - tu co prawda powinienem odjąć defówki Witam podstawione FINE, ale jestem zbyt leniwy, żeby kalkulować wyniki co do promila).
 
Wynik reakcji
3.042
Zsumowałem dominację z gry z dzisiaj (wliczyłem dominację FINE do waszej koalicji, gdyż prędzej czy później i tak te wioski będą wasze - tu co prawda powinienem odjąć defówki Witam podstawione FINE, ale jestem zbyt leniwy, żeby kalkulować wyniki co do promila).
No okej, ale to nasza wina, że Wasza koalicja teraz jest w takiej proporcji jaką podałeś? Nie. To Wasza wina, więc trochę śmieszy mnie jak piszecie o tym, że AK i BELL jest teraz w przewadze. No jesteśmy, bo sobie ją wyrobiliśmy sami. Zaczynaliśmy minimalnie, ale jako mniejsza koalicja :)
 

ROCCATmateo

Ciężki Kawalerzysta
Wynik reakcji
1.914
No okej, ale to nasza wina, że Wasza koalicja teraz jest w takiej proporcji jaką podałeś? Nie. To Wasza wina, więc trochę śmieszy mnie jak piszecie o tym, że AK i BELL jest teraz w przewadze. No jesteśmy, bo sobie ją wyrobiliśmy sami. Zaczynaliśmy minimalnie, ale jako mniejsza koalicja :)

Wliczając wioski FINE to i tak mielibyście przewagę (a prędzej czy później i tak do tego dojdzie), raczej nie trzeba być oświeconym, żeby na to wpaść.
 
Wynik reakcji
3.042
Wliczając wioski FINE to i tak mielibyście przewagę (a prędzej czy później i tak do tego dojdzie), raczej nie trzeba być oświeconym, żeby na to wpaść.
eee... ale czemu wliczając wioski FINE? Padli i już się do nich nie przyznajecie, czy jak? Nie rozumiem.

Graliście wspólnie, więc czemu miałbym nie zaliczać ich do Waszej koalicji?
 

ROCCATmateo

Ciężki Kawalerzysta
Wynik reakcji
1.914
Słyszałem ze mefisto dal fory AK dzis i stwierdził ze nie zassie deffa i pozwoli swoim sojusznikom wziąć deffa pod fejki xD
@mefisto75 x Rokush moglbys następnym razem chociaż z 10 zagród deffa wziąć co? Żeby ludziom z AK ego nie wyjebalo ze Ci tyle wiosek wzięli XD

Proszę się nie śmiać z Mefisto. :)



eee... ale czemu wliczając wioski FINE? Padli i już się do nich nie przyznajecie, czy jak? Nie rozumiem.

Graliście wspólnie, więc czemu miałbym nie zaliczać ich do Waszej koalicji?

A kto napisał, że ich nie wliczamy? Z powodu położenia i tego, że podpisaliście się z Bellumami raczej trzeba było założyć, że ten teren stanie się wasz (no chyba że FINE to byłoby jakieś wspaniałe plemię i daliby radę odwrócić losy pomimo bicia się z dwoma większymi plemionami, w co wątpiłem).
 
Do góry