Dzień Dobry Misiaki

Wynik reakcji
3.030
Ty bezczelny łachmyto.
Co napisałeś do Mefisto?
Znieważasz jego jak i otoczenie w którym przebywa posługując się tym sformułowaniem.
Myślisz, że Tobie wolno a inni mają Cię traktować na specjalnych warunkach?
Jesteś łachmytą, to będziesz traktowany jak łachmyta.
Dodawaj sobie co chcesz, żeby się wybronić. Ja to skierowałem bezpośrednio do niego, ty natomiast skierowałeś to w moją rodzinę.
Zasad jesteś pozbawiony jakichkolwiek, pokazałeś swoją prawdziwą twarz. Dlatego od teraz, za takie zachowanie leje na ciebie ciepłym moczem, jesteś bez jakichkolwiek zasad, internetowy napinaczu. To jest moja ostatnia odpowiedź do ciebie, nie będę z kimś takim się wdawał w jakiekolwiek przepychanki słowne. Tfu
 
Wynik reakcji
145
a do ciebie też wejde z passów obiecuje
nie znasz dnia ani godziny jak WITAM cię shackuje
ludzie nie wierzą że gram tam ale ty wiesz że to prawda
i powinieneś się bać
bo w WITAM nie cofamy się przed niczym
Pietrek o tym wiedział bo tacy jesteśmy w WITAM
powinieneś się bać
Dobra, weź już utkaj pizdę, bo i tak nikt nie bierze twoich słów na poważnie xD
 

DeletedUser209423

Guest
Dodawaj sobie co chcesz, żeby się wybronić. Ja to skierowałem bezpośrednio do niego, ty natomiast skierowałeś to w moją rodzinę.
Zasad jesteś pozbawiony jakichkolwiek, pokazałeś swoją prawdziwą twarz. Dlatego od teraz, za takie zachowanie leje na ciebie ciepłym moczem, jesteś bez jakichkolwiek zasad, internetowy napinaczu. To jest moja ostatnia odpowiedź do ciebie, nie będę z kimś takim się wdawał w jakiekolwiek przepychanki słowne. Tfu


Ojej to nie odzywaj się banowany oszuście, mam to koło dupy.
Krętacz, kłamczuch i oszust a teraz jeszcze oblech atakujący czyjeś środowisko i otoczenie, sądzi, że będę rozczulał się nad tym, że mi nie odpisze.
To chyba nagroda.
Dziękuję zatem
 
Do góry