Dzień Dobry Misiaki

DeletedUser209423

Guest

Ten akurat słaby


Patrząc na mapę w obecnej sytuacji dochodzę do wniosku, że wszystko jest całkowicie bezsensownie pochrzanione.
I wieszczę zmiany.


Myślę, że w obecnej sytuacji MS i Rebels można już odłączyć od respiratora, nie ma raczej ratunku.
I wieszczę, że w perspektywie czasu wiele się odmieni.

Mianowicie
bELLUM i FINE będą się wzajemnie tłukli bez wyraźnej przewagi żadnej ze stron, jednocześnie Fine będzie zjadało Rebelsów.
To w dłuższej perspektywie (zwłaszcza przy w miarę wyrównanej wojnie AK - Witam) sprawi, że dojdzie do rozmów Fine - Witam - bELLUM.

I bardzo możliwe, że skończy się porozumieniem Fine/bELLUM vs Witam jako końcowa wojna.

Tak, na dziś dzień, to wydaje się absurdalne i śmieszne, proszę jednak tego nie przekreślać.
Jak wiecie niejednokrotnie stawiałem absurdalne tezy i prawie zawsze trafiałem.

Porozumienie bELLUM - AK nie może być zawarte na trwałe, bo zwłaszcza po upadku Fiesty przewaga AK nad bELL jest zbyt duża, żeby to mogło przetrwać.
 

Krzychu Bestia

Pikinier
Wynik reakcji
77
Po akcji Bell na MS rozumiem dlaczego myślisz że raczej tam może być ciężko, ja jednak uważam że Rebels nie można skreślać :) Ale zgadzam się że prawdopodobnym jest bell+fine vs witam w dalekiej opcji czasowej :D
 

DeletedUser209423

Guest
Po akcji Bell na MS rozumiem dlaczego myślisz że raczej tam może być ciężko, ja jednak uważam że Rebels nie można skreślać :) Ale zgadzam się że prawdopodobnym jest bell+fine vs witam w dalekiej opcji czasowej :D

MS niestety mimo szczerej sympatii muszę napisać, że kompletnie nic nie pokazuje i jest olbrzymim chyba największym zawodem.
 

hcxzkjldsa

Rycerz
Wynik reakcji
2.030
Odpisałem Szumixowi, ale pewnie mało kogo to interesuje to wrzucam to w spoiler
Jako alternatywę twstats nazwałeś kreta. Nie chce mi się szukać już tych wpisów,

Zarzucałeś mi brak znajomości mechaniki gry, a sam chyba nie wiesz, iż istnieje takie coś jak ranking RW, który można sprawdzić w chwilę. Jeżeli przez kilka dni RW nie wzrosło, które można nawet na fejkach nabić to już coś sugeruje.

Ja tylko napisałem, żebyś zaczął wysyłać deffa a potem krzyczał na FO.

To już sobie sam wmówiłeś. To ty najpierw kazałeś sprawdzić twstats.

Bo nie wysłałeś deffa, o którym na start napisałem.

Prawda jest taka, że deffa nie wysłałeś, przyznajesz się do tego i próbujesz mi kij wie co wmówić, by już nie wychodzić na większego barana i usilnie przyznać ci racje na cokolwiek, byleby odtrąbić "sukces".

Over rykoszetem dostał przez twój genialny pomysł obrócenia sytuacji na swoją korzyść. Swoim geniuszem właśnie wbijasz kolejne torpedy we własne plemię

Spoiler nie ma nazwy gowniany post
nieakceptowalne
 

Sylwan23

Rycerz
Wynik reakcji
4.250
No chyba nie liczyliscie, że do końca świata będziecie bic sobie Bellumy na jeden front, zbierać około 10 wiosek na miesiąc, a oni was bic nie będą ? XD
ja mam wrażenie, że na to dokladnie liczyli i dalej sie nie skapneli, ze od kiedy rebels jest z nami to ich wakacje się skonczyły.

Trochę ten drugi front od fiesty/ak pokrzyżował plany, ale dostosowujemy się do sytuacji. Terenu trochę nam przepchnęli, ale wrócimy.

Wrócicie? Wy chyba dalej nie zrozumieni w sytuacji, przez 3 tygodnie biliscie razem z kazdej strony i wbiliscie przez 5 akcji 10 wiosek w niecały miesiąc czasu, w tym wiekszosc na pierwszej na kosce i wjezdzie bez wypowiedzenia. Od kiedy ten front zostawial ustawiony to legitnie biliscie akcjami po +1 czy +2 losowym. Jedna akcja i wpadło +70, zobaczymy dalej bo nawrotka już leci, miłej zabawy.
 
Do góry