Dzień Dobry Misiaki

Pan Owca

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
1.914
comment_AI6FF6jnxC41gyo7Ht0EfE2E0qVizKuC.gif



--






1. Nie, nie byliście plemieniem z najgorszą sytuacją. Jesteście największymi looserami tego świata, istniejecie choć przez cały czas z NIKIM poważnym się nie biliście.
Bo chyba poważnym nie nazwiemy Rebels.

2. Nie dotrzymaliście zadnych umów. Oszukaliście RA, oszukaliście Buczki. Teraz oszukujecie Rebels, bo obaj wiemy, że są tylko mięsem armatnim

3. Co do zakalisa, bądź precyzyjny, wbiliście mu kosę podobnie jak wielu innym swoim graczom. A kretów i idiotów trzymacie nadal. Nie kłam.

4. Fine was zlało na kwaśne jabłko i przestań idioto nazywać to niewielkim minusem.
Dostaliście lepę i tyle.
Obrzydliwy kłamczuch

5. Nic nie zagraliście. Jesteście hańbą tej gry. Wstyd, że tak długo istniejecie, powinniście zniknąć w pierwszej fazie świata.
Jesteście parodią plemienia
Puste słowa, nawet sam w nie wierzysz, a pkt 3 to hit nawet się zaśmiałem. Nie piszę że jesteśmy kozaki i wszystkich pojedziemy. Myślę że szanse na naszą wygraną nie są za duże mimo wszystko i tak uważam, że wcale nie pokazaliśmy się od najgorszej strony. Ba nie pokazujemy bo to na pewno jeszcze nie nasz koniec.
 

Pan Owca

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
1.914
no okej, każdy może mieć swoje zdanie moje jest takie jak przedstawiłem. Twoje to wiesz.. Pisanie by pisać. Sama twoja sztama z zakaliasem już pokazuje, że jesteś osobą z którą raczej i tak nie ma sensu dyskutować.
 

Pan Owca

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
1.914
A widzisz bardzo fajny mem, mega mnie zaciekawił. To może teraz super uczciwe Fine mające zasady ponad wszystko i wszystkich odpowie nieuczciwemu bellum co wszystkich kosuje, kiedy to te zasty braliście? Chyba nie wtedy co mieliśmy jeszcze podpisany PON czy okres wypowiedzenia. W sumie na to wychodzi bo później akcji na rebbels nie robiliśmy. Nie że coś zarzucam tak uczciwym graczom. Od taka ciekawość.
@Czarny koń zawodów
Może sam @Bl-ack Sno-w podpowie.
 

Sylwan23

Rycerz
Wynik reakcji
4.250
A widzisz bardzo fajny mem, mega mnie zaciekawił. To może teraz super uczciwe Fine mające zasady ponad wszystko i wszystkich odpowie nieuczciwemu bellum co wszystkich kosuje, kiedy to te zasty braliście? Chyba nie wtedy co mieliśmy jeszcze podpisany PON czy okres wypowiedzenia. W sumie na to wychodzi bo później akcji na rebbels nie robiliśmy. Nie że coś zarzucam tak uczciwym graczom. Od taka ciekawość.
@Czarny koń zawodów
Może sam @Bl-ack Sno-w podpowie.
Przecież to nie podpada pod łamanie pona czy jakis paktów bo to bELLUM, w bELLUM można przecież według blacka wjechać bez nawet wypowiedzenia pona w puste wsie jak MS, można nawalac na 4 fronty na raz w lacznej przewadze 3:1, 4:1 i mowic, ze przeciez to my mamy przewage i jak najbardziej mozna podczas pona wchodzic na zasty i walczyc w ten sposob z nami obchodząc pona, a mozna jak najbardziej jeszcze na FO sie tym chwalic, że to się działo.
 

DeletedUser209423

Guest
A widzisz bardzo fajny mem, mega mnie zaciekawił. To może teraz super uczciwe Fine mające zasady ponad wszystko i wszystkich odpowie nieuczciwemu bellum co wszystkich kosuje, kiedy to te zasty braliście? Chyba nie wtedy co mieliśmy jeszcze podpisany PON czy okres wypowiedzenia. W sumie na to wychodzi bo później akcji na rebbels nie robiliśmy. Nie że coś zarzucam tak uczciwym graczom. Od taka ciekawość.
@Czarny koń zawodów
Może sam @Bl-ack Sno-w podpowie.

Cegłówką w ten pusty łeb dostałeś?
Black Snow Ci nie odpowie, ani nie podpowie, bo jak widzisz Black Snow nie gra w Fine. Ani w żadnym innym plemieniu. Dzięki temu jestem bezstronny i uczciwy.

Ale fajnie, że nawet w tym głupim pytaniu robisz błąd logiczny.
To potrzebna jest akcja, by komuś pilnować konta?
Rozumiem, że atakowaliście tylko i wyłącznie na akcjach?
No chyba nie, bo kret @Sylwan23 co 2 dni miał odjazd jak to ich lejecie
 

Sylwan23

Rycerz
Wynik reakcji
4.250
Cegłówką w ten pusty łeb dostałeś?
Black Snow Ci nie odpowie, ani nie podpowie, bo jak widzisz Black Snow nie gra w Fine. Ani w żadnym innym plemieniu. Dzięki temu jestem bezstronny i uczciwy.

Ale fajnie, że nawet w tym głupim pytaniu robisz błąd logiczny.
To potrzebna jest akcja, by komuś pilnować konta?
Rozumiem, że atakowaliście tylko i wyłącznie na akcjach?
No chyba nie, bo kret @Sylwan23 co 2 dni miał odjazd jak to ich lejecie
Ty odklejony jesteś? FINE brało zasty REBELS naszego wroga mimo obowiązującego pona i pozniej rowniez okresu wypowiedzenia, no to sie wypowiedz jak tak lubisz sie wypowiadać o bellum kłamcu, obłudniku i hipokryto.
 

Pan Owca

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
1.914
No nic liczyłem że podpowiesz :) zawsze wszystko wiesz najlepiej więc chciałem po prostu przyspieszyć czas oczekiwania na odpowiedź. W każdym razie nie śpieszy się poczekam na rumaka, żeby wyjaśnił o co chodzi z memem
 

DeletedUser209423

Guest
Ty odklejony jesteś? FINE brało zasty REBELS naszego wroga mimo obowiązującego pona i pozniej rowniez okresu wypowiedzenia, no to sie wypowiedz jak tak lubisz sie wypowiadać o bellum kłamcu, obłudniku i hipokryto.

Kosa w bELLUM, to nie kosa.

Wy narzuciliście oszukańczy style gry, więc gra się według waszych zasad.
W odniesieniu do was takie zachowanie jest nie tylko czymś normalnym, ale wręcz czymś pożądanym. Tak się gra z oszustami. Ich własną bronią.

--

No nic liczyłem że podpowiesz :) zawsze wszystko wiesz najlepiej więc chciałem po prostu przyspieszyć czas oczekiwania na odpowiedź. W każdym razie nie śpieszy się poczekam na rumaka, żeby wyjaśnił o co chodzi z memem

No przecież Ci wyjaśniłem, że popełniłeś błąd logiczny w pytaniu


Słabością waszej koalicji jest to, że są tam same sprzedawczyki. Którzy za czapkę śliwek zmienią stronę w każdej chwili.
Choćby Rebelsi
Czy pamiętne relacje AK-Fiesta
Tam nikt nikomu nie może ufać, wykończycie się kiedyś sami.

Bycie słownym, to zobaczcie na przykładzie mojego przyjaciela @mefisto75 x Rokush
Powiedział, że z Rudą pod rękę w życiu?
I co?
I konsekwentnie realizuje swoją obietnicę
 

Pan Owca

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
1.914
Ale co mi wyjaśniłeś, że przecież mogli bronić bez akcji? I co uważasz że tak się jaraja tym, że rebbels bez ich Zastów nic nie znaczy. Po tym jak mieli całe 3 dni na to by brać te zasty uczciwie bez akcji. Oj no nie wydaje mi się xDDD choć próba wybielenia dobra, taka 8/10
 

DeletedUser209423

Guest
Ale co mi wyjaśniłeś, że przecież mogli bronić bez akcji? I co uważasz że tak się jaraja tym, że rebbels bez ich Zastów nic nie znaczy. Po tym jak mieli całe 3 dni na to by brać te zasty uczciwie bez akcji. Oj no nie wydaje mi się xDDD choć próba wybielenia dobra, taka 8/10

Ty przestań tu teraz wjeżdżać na ambicję Rebelsom, bo ja nie uważam ich za zbyt mądrych, ale Ty masz ich za kompletnych kretynów.
Myślisz, że kupią te głupkowate teksty o znaczeniu?
Doceniam Twoją próbę utwardzenia stanowiska Rebels, zwłaszcza gdy wiadomo, że na pokładzie pojawił się bunt, który nie wiadomo w którą stronę pójdzie.
A raczej wiadomo, ziarenko kiełkuje, zobaczymy.

Do tej pory to WYŁĄCZNIE WY na czele z kretem Sylwanem przedstawialiście ich jako nic nie znaczące gówno, wyszydzaliście i wyśmiewaliście.
Narracja zmieniła się w momencie, gdy Fine wypowiedziało wam relacje. Od wtedy zaczęliście im wchodzić w dupsko o czym przecież tu na forum pisałem.

Zatem jeśli próbujesz się bawić w psychologiczną rozgrywkę, to nie wydurniaj się. Za głupi na to jesteś. To nie przejdzie
 

Pan Owca

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
1.914
Ale jesteś odklejony Black. Na pewno wszystko w porządku?
Pytam tylko kiedy te zasty Fine brało. A ty zrobiłeś otoczkę jakbym był tajnym agentem wysłanym na FO w celu stworzenie jakiejś fałszywej flagi xD litości skąd ty czerpiesz inspiracje? Jeszcze piszesz że kogoś traktujemy jak gówno a tydzień temu pisałeś że nie możesz znieść jak im słodzimy i że pewnie to spisek w celu przeciągnięcia ich na swoją stronę. Ci się coś odkleja już poważnie.

Fine zwłaszcza @Czarny koń zawodów liczę na odpowiedź na wcześniejsze pytanie ;)
 
Do góry