Dzień Dobry Misiaki

AlistarOvereem

Miecznik
Wynik reakcji
184
Do FINE - było się nie układać po cichu z Witam za plecami Rebelsów, proste.
Co ty wgl piszesz za głupoty, co ma do tego wszystkiego sojusz z witam które jest na drugim końcu mapy? Ten sojusz to była odpowiedź na współpracę Bell/AK/fiesta. Wierzysz w propagandę swojej rady która ma zapewnione miejsce w Bell/AK xd zobaczymy co zrobią z wami po tym wszystkim;)
 

Pan Owca

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
1.914
Black po prostu nie rozumie czemu bellum jeszcze stoi, on jako wielki radny ntl'u by już ogłosił kapitulacje. A akcji to by nawet nie bronił. Stąd te wszystkie wpisy o końcu Bell czy o tym że MS się liczy w dyplomacji. Od mierzenie swoją miarą pogubił się w rzeczywistości. Dlatego musicie być wyrozumiali. Często właśnie patologia rodzi się z braku wiedzy. Okażcie trochę wyrozumiałości a na pewno zluzuje.
 

pandaseka

Zwiadowca
Wynik reakcji
870
Moze dostali jakaś ofertę od bELLUM na zasadzie paru miejsc w bELLUM dla rady i się sprzedali xd
@pandaseka wypowiedź się cos
Co tu pisać?

Jak powiem, że po części rozumiem decyzję Czochera, to zostanę wyśmiany przez jedną stronę
Jak powiem, że pomimo tego wcale się nie cieszę ze zmiany dyplo, to zostanę wyśmiany przez drugą stronę

Pogadać zawsze mogę, natomiast na udowadnianie komukolwiek czegokolwiek nie mam humoru xd
 

DeletedUser209423

Guest
Black po prostu nie rozumie czemu bellum jeszcze stoi, on jako wielki radny ntl'u by już ogłosił kapitulacje. A akcji to by nawet nie bronił. Stąd te wszystkie wpisy o końcu Bell czy o tym że MS się liczy w dyplomacji. Od mierzenie swoją miarą pogubił się w rzeczywistości. Dlatego musicie być wyrozumiali. Często właśnie patologia rodzi się z braku wiedzy. Okażcie trochę wyrozumiałości a na pewno zluzuje.

Oczywiście, że bym się skasował.
Ale nie z powodów o których wspominasz.
Po prostu sumienie by mi nie pozwoliło grać w tak haniebnym tworze jak bELLUM.
Także tak, tu masz rację.

Teraz widzę jeszcze próbujesz o MS nabąkiwać, teraz ich będziesz próbował przekonać do pójścia na dno razem z wami? Kogo jeszcze?

Sądzę, że akurat Ty powinieneś w wyżej wymienionych tematach zamknąć mordę, bo jesteś współodpowiedzialny za syf i totalną kompromitację bELLUM
 
Wynik reakcji
2.636
Black po prostu nie rozumie czemu bellum jeszcze stoi, on jako wielki radny ntl'u by już ogłosił kapitulacje. A akcji to by nawet nie bronił. Stąd te wszystkie wpisy o końcu Bell czy o tym że MS się liczy w dyplomacji. Od mierzenie swoją miarą pogubił się w rzeczywistości. Dlatego musicie być wyrozumiali. Często właśnie patologia rodzi się z braku wiedzy. Okażcie trochę wyrozumiałości a na pewno zluzuje.

A ja myślałem że to Po prostu zwykłe zjeb xD
 

Pan Owca

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
1.914
No jak na razie to bellum nie ma nic sobie do zarzucenia. Owszem Marko nie dał rady jako dyplomata ale to chyba nikogo nie zdziwiło. Przynajmniej u nas. Mimo wszystko do dziś byliśmy plemieniem z najgorsza sytuacja a mimo wszystko się mamy dobrze. Dotrzymaliśmy wszystkich umów, bijemy się z każdym graniczącym plemieniem, na dobrą sprawę. Udało nam się upokorzyć i wyrzucić z plemienia zakałę plemion, kreta i niewdziecznika greatkhalisa. Nawet przyjmując ogromną akcje od fine i 4 innych plemion w tym samym czasie, gdzie deffa organizowaliśmy w ostatnich dniach przed akcją z racji 100 innych wojen, nie wyszliśmy na duży minus i praktycznie większość kont prócz jednego może się pochwalić dobra obroną.
Nawet gdybyśmy się złożyli za dwie czy trzy akcje to w mojej opinii coś tam zagraliśmy i to nie najgorzej. Nie jedno plemię mogło by się uczyć :*
To jak dla ciebie to są powody do wstydu to tak jak już wspominałem, twoja żona musi być piękna tak jak mówisz.
 

GreatKhaliS

Szlachcic
Wynik reakcji
2.602
No jak na razie to bellum nie ma nic sobie do zarzucenia. Owszem Marko nie dał rady jako dyplomata ale to chyba nikogo nie zdziwiło. Przynajmniej u nas. Mimo wszystko do dziś byliśmy plemieniem z najgorsza sytuacja a mimo wszystko się mamy dobrze. Dotrzymaliśmy wszystkich umów, bijemy się z każdym graniczącym plemieniem, na dobrą sprawę. Udało nam się upokorzyć i wyrzucić z plemienia zakałę plemion, kreta i niewdziecznika greatkhalisa. Nawet przyjmując ogromną akcje od fine i 4 innych plemion w tym samym czasie, gdzie deffa organizowaliśmy w ostatnich dniach przed akcją z racji 100 innych wojen, nie wyszliśmy na duży minus i praktycznie większość kont prócz jednego może się pochwalić dobra obroną.
Nawet gdybyśmy się złożyli za dwie czy trzy akcje to w mojej opinii coś tam zagraliśmy i to nie najgorzej. Nie jedno plemię mogło by się uczyć :*
To jak dla ciebie to są powody do wstydu to tak jak już wspominałem, twoja żona musi być piękna tak jak mówisz.



no ja do dzis sie nie dowiedziałem komu kretowałem
moze pan baran wie ? bo @markopolo19 do dzis nie wymyslil ;]
 

DeletedUser209423

Guest
No jak na razie to bellum nie ma nic sobie do zarzucenia. Owszem Marko nie dał rady jako dyplomata ale to chyba nikogo nie zdziwiło. Przynajmniej u nas.

comment_AI6FF6jnxC41gyo7Ht0EfE2E0qVizKuC.gif



--



No jak na razie to bellum nie ma nic sobie do zarzucenia. Owszem Marko nie dał rady jako dyplomata ale to chyba nikogo nie zdziwiło. Przynajmniej u nas. Mimo wszystko do dziś byliśmy plemieniem z najgorsza sytuacja a mimo wszystko się mamy dobrze. Dotrzymaliśmy wszystkich umów, bijemy się z każdym graniczącym plemieniem, na dobrą sprawę. Udało nam się upokorzyć i wyrzucić z plemienia zakałę plemion, kreta i niewdziecznika greatkhalisa. Nawet przyjmując ogromną akcje od fine i 4 innych plemion w tym samym czasie, gdzie deffa organizowaliśmy w ostatnich dniach przed akcją z racji 100 innych wojen, nie wyszliśmy na duży minus i praktycznie większość kont prócz jednego może się pochwalić dobra obroną.
Nawet gdybyśmy się złożyli za dwie czy trzy akcje to w mojej opinii coś tam zagraliśmy i to nie najgorzej. Nie jedno plemię mogło by się uczyć :*
To jak dla ciebie to są powody do wstydu to tak jak już wspominałem, twoja żona musi być piękna tak jak mówisz.


1. Nie, nie byliście plemieniem z najgorszą sytuacją. Jesteście największymi looserami tego świata, istniejecie choć przez cały czas z NIKIM poważnym się nie biliście.
Bo chyba poważnym nie nazwiemy Rebels.

2. Nie dotrzymaliście zadnych umów. Oszukaliście RA, oszukaliście Buczki. Teraz oszukujecie Rebels, bo obaj wiemy, że są tylko mięsem armatnim

3. Co do zakalisa, bądź precyzyjny, wbiliście mu kosę podobnie jak wielu innym swoim graczom. A kretów i idiotów trzymacie nadal. Nie kłam.

4. Fine was zlało na kwaśne jabłko i przestań idioto nazywać to niewielkim minusem.
Dostaliście lepę i tyle.
Obrzydliwy kłamczuch

5. Nic nie zagraliście. Jesteście hańbą tej gry. Wstyd, że tak długo istniejecie, powinniście zniknąć w pierwszej fazie świata.
Jesteście parodią plemienia
 

GreatKhaliS

Szlachcic
Wynik reakcji
2.602
comment_AI6FF6jnxC41gyo7Ht0EfE2E0qVizKuC.gif



--






1. Nie, nie byliście plemieniem z najgorszą sytuacją. Jesteście największymi looserami tego świata, istniejecie choć przez cały czas z NIKIM poważnym się nie biliście.
Bo chyba poważnym nie nazwiemy Rebels.

2. Nie dotrzymaliście zadnych umów. Oszukaliście RA, oszukaliście Buczki. Teraz oszukujecie Rebels, bo obaj wiemy, że są tylko mięsem armatnim

3. Co do zakalisa, bądź precyzyjny, wbiliście mu kosę podobnie jak wielu innym swoim graczom. A kretów i idiotów trzymacie nadal. Nie kłam.

4. Fine was zlało na kwaśne jabłko i przestań idioto nazywać to niewielkim minusem.
Dostaliście lepę i tyle.
Obrzydliwy kłamczuch

5. Nic nie zagraliście. Jesteście hańbą tej gry. Wstyd, że tak długo istniejecie, powinniście zniknąć w pierwszej fazie świata.
Jesteście parodią plemienia



z tego co pisali na forum to zachodni front ogarnia Dadzio a wiec wschodni pan baran
To wiele wyjasnia xd
 
Do góry