Dzień Dobry Misiaki

DeletedUser209423

Guest
Mnie tam ciekawi jak Witam, Ra, MS, Nofear, Buczki, Rebels i Fine rozdzielą blachy..
Pewnie po 7, żeby wszyscy mieli po równo + 1 dla Blacka jak zacznie nas kosić wszystkich na frontach.

Witam siedem miejsc w zwycięskim, brzmi dobrze

O matko, jaki Ty jesteś troskliwy.
Może tak samo podzielą jak w wielkiej koalicji AK/Fiesta/bELLUM.

Chyba, że już nie liczysz Fiesty?

--

A odpowiadając Ci na te jakże troskliwe pytanie, jest to bardzo proste.
Do 120 dni świata jeszcze wiele zniknięć i jeszcze więcej rozbiórek i rezygnacji.
Zwłaszcza, że do tego czasu raczej wystartuje nowy świat bez farmy.
Czeka wielka fala odejść.
Jest to jak najbardziej realne, że większość plemion wykroi ostateczny skład.

A na koniec i tak wiadomo, że jakaś równa wojna być musi.
 
Wynik reakcji
3.051
HA HA HA HA HA HA
Zazdroszczę umiejętności
Chłopie, toż tracę wioski tak samo jak Ty, żaden wyczyn.
Zostałeś pojechany jak ostatni cienias? Zostałeś.
Tyle w temacie
HAHAHAHA
Teraz to pojechałeś po bandzie, dobry jesteś. Na tym świecie to nawet wioski nie podbiles, zostałeś pojechany przez bellum. C I E N I A S
A wracając do szybkich, pokaż ta rundę, chętnie sobie ja przypomnę.
 

DeletedUser209423

Guest
HAHAHAHA
Teraz to pojechałeś po bandzie, dobry jesteś. Na tym świecie to nawet wioski nie podbiles, zostałeś pojechany przez bellum. C I E N I A S
A wracając do szybkich, pokaż ta rundę, chętnie sobie ja przypomnę.

Przez bELLUM? Ha ha ha
Znowu kłamiesz. Piękne

Pokaż? To rusz dupsko i sobie poszukaj. Ty twierdzisz, że wymyślam.
Chociaż tracisz pewność siebie, bo chwilę temu robiłeś ze mnie wariata a teraz już masz problemy z pamięcią i może coś jednak było...

Było było
 

hcxzkjldsa

Rycerz
Wynik reakcji
2.030
Twoja polonistka to pewnie szybko wyłysiała, co?
Odznaczenie MEN jej się należy za próbę uczenia takiego trutnia.
Jesteś hańbą systemu edukacji, takie młoty nie powinny nigdy dostawać praw wyborczych

A twoja to sie szybko rakiem zarazila od ciebie powinni dac jej order walki z zaraza ludzkosci chyba xDDDD
tak odklejusie jestem hanba bo stworzylem ten system przez co takie nieudolne piwniczaki jak ty mogly miec szanse cos z yzciem zrobic ale nie pyklo bo sa debilami padnij stop i walnij glowa o beton teraz xD
 

Sylwan23

Rycerz
Wynik reakcji
4.250
Oczywiście że dostają
Jakby cwelumy wygrywały to @Sylwan23 by wklejał statystyki co 3 godziny jak to cwelumom się ociepla
Nie czaje troche co jest takiego niezwykłego w +1 dla przeciwnika na akcji za 5mln RA, jednoczesnie z dwoch stron od RA i rebelso/buczków, zrobienie +1 to jest taki wspaniały wynik :D ? Bijecie na 4 fronty i co akcje wbijacie +1 +2 +3 ładując milionami RA, nastepnie lokalnie tracąc na południu dziennie kilkanascie, wynik genialny bellum na kolanach normalnie.
 
Wynik reakcji
3.051
Przez bELLUM? Ha ha ha
Znowu kłamiesz. Piękne

Pokaż? To rusz dupsko i sobie poszukaj. Ty twierdzisz, że wymyślam.
Chociaż tracisz pewność siebie, bo chwilę temu robiłeś ze mnie wariata a teraz już masz problemy z pamięcią i może coś jednak było...

Było było
Musisz się w końcu z tym pogodzić, BELLUM Cię zgniotlo na kwaśne jabłko - wojna przez twoje plemię przegrana, wiec? Kto tutaj kłamie.
I proszę, drugie kłamstwo. Nie potrafisz swoich zarzutów w żaden sposób udowodnić. Kurcze, pisze z tobą chwilę a już Cię zaorałem. W jednym poście przyłapany na dwóch kłamstwach, nieźle. Ciekawe ile ich się musiało wylać przez te wszystkie twoje wpisy tutaj.
 

hcxzkjldsa

Rycerz
Wynik reakcji
2.030
Zwykły, mierny internetowy troll, tutaj po prostu cały czas go podkarmia.

nikt go nie podlarmia wielu mu przyklaskuje po prostu
Nie wiem po co nadginac fakty
Choc w sumie nie jest przeciez wielu geniuszy ktorym pasuje panoszacy sie po forum megalomanin i mu podsuwaja posty jednak az ciezko stwierdzic kto ma wieksze odjlejenie snow czy sekta co go karmi i sie z tego smieje xD
 
Do góry