Dzień Dobry Misiaki

DeletedUser209423

Guest
Czyli Fiesta podczas trwania PONa, może ukrywać swój człon jakim są Procenty i toczyć z nami otwartą wojnę wysługując się nimi?

Już czekam 20 minut na dowody.
Widzisz? Tak z wami jest. Bazujesz na urojeniach.
Ja też mogę sobie napisać, że @hcxzkjldsa jest mądry.
Ale nie znajdę jednego jego wpisu na potwierdzenie tej tezy
 

DeletedUser209423

Guest
To do okulisty sie wybierz. Ja nie wypisuje codziennie tego samego jak ty. No środek od kapusty :D

Dam Ci radę. Idż do swojej pięknej budy i zjedz resztki po mielonym

Dzięki za radę.
Ale pocisk, chyba się po tym nie podniosę. Dobry jesteś, nie doceniałem Cię.

A teraz już na poważnie.
Weź głąbie nie truj już dupska, weź się za książke, bo to aż naprawdę wstyd, żeby nie posiadać umiejętności poprawnego napisania dwóch zdań.
Może gdybyś mniej grał a więcej skupiał się na rozwoju osobistym...no tak, ale cudów tu już nie zaznamy. Po prostu zrób coś ze sobą, chociaż słownik poczytaj.
 

DucuS

Zwiadowca
Wynik reakcji
871
Dzięki za radę.
Ale pocisk, chyba się po tym nie podniosę. Dobry jesteś, nie doceniałem Cię.

A teraz już na poważnie.
Weź głąbie nie truj już dupska, weź się za książke, bo to aż naprawdę wstyd, żeby nie posiadać umiejętności poprawnego napisania dwóch zdań.
Może gdybyś mniej grał a więcej skupiał się na rozwoju osobistym...no tak, ale cudów tu już nie zaznamy. Po prostu zrób coś z sobą, chociaż słownik poczytaj.
To już Twój trzeci post z kolei bez słowa " obłudnik " . Brawo dzbanie.
 

DeletedUser209423

Guest
A pisałem, jeśli EM brzydzi się kosą tAJEMNICY to powinni ich tłuc, ale jak widać w ich opinii kosy w kogoś ok, kosy w nich złe xD Nic dziwnego, że Fiesta skosowała skoro EM już kilka razy pokazało, że nie ma skrupułów i moralności a takie plemiona są najbardziej nieprzewidywalne

Dokładnie
Gdyby Mumo coś tam miał mózg zamiast zaprogramowanej wierności Pace, to by dogadał się z Fine i ich zlał.
Sytuacja wtedy by się zmieniła na tyle, że wątpliwe by Fiesta coś wywinęła
 
Wynik reakcji
356
Dzisiaj Fine dostało od rana parę ataczków :)
Wpadły m.in takie raporty
Trochę głupota robić 8 grubych w jednej wiosce bez wojska ale co tam każdy gra jak uważa xD
View attachment 45662

Parę ataczków? Każdego boba na obrzeżach motywowaliście do słania fejków i offów, 1.5kk w ataku i 4 wioski na minusie w dzień waszej największej jak dotąd akcji. Skasujcie się serio bo to żenada jest xd
A rapki sobie wklejaj, każdy na FO Ci powie, że nic ciekawego.
 
Do góry