Dzień Dobry Misiaki

DeletedUser209423

Guest
Noga, jedyne co potrafisz to szczekać. Pośmiewiskiem jesteś Ty. Nawet słynny synkangura dotrwał do etapu drugiej wioski <luzik>

Koło dupy mam jakiegoś kangura.
A wiesz, że Romek z ławeczki pod sklepem dotrwał do etapu 3 wiosek?
To tak mniej więcej pokaz siły Twoich argumentów.

Coś jeszcze masz mi do zarzucenia? Czy już wystrzelałeś się?
 

Landoś

Rodowity Misiek
Wynik reakcji
1.861
Dzień dobry

Widzę, że dyletanci dalej szerzą swoje absurdalne teorie.
Ja jestem cierpliwy oczywiście i rozumiem ograniczenia niektórych osób.
A zatem ponownie:
Mumo coś tam dogadując się na uderzenie we Fiestę i namawiając inne plemiona do tego (a był jeszcze inicjatorem tej hańbiącej inicjatywy) złamał warunki PON-u i go unieważnił.

Fiesta postąpiła słusznie, gdyż w chwili ataku żadna umowa z EM już ją nie obowiązywała.

Istnieje też przeświadczenie graniczące z pewnością, że gdyby Mumo coś tam zdążył dopiąć szczegóły i namówić okoliczne twory na koalicję, to sam by się wewalił we Fiestę bez żadnego trybu.
Oczywiście nie ma na to dowodów ale znając jego moralność i fałsz jakim kieruje się w tej grze - można śmiało tak założyć.

Istnieje jeszcze większe prawdopodobieństwo, że wtedy gracze EM by milczeli we wszystkich znanych sobie językach.
Klapki na oczy i heja.
A teraz się użalają, jacy to moralnie czyści.
Jak tacy jesteście dobrodzieje, to idźcie staruszki po pasach przeprowadzać, chociaż na coś ta wasza moralność się przyda
Czyli Fiesta podczas trwania PONa, może ukrywać swój człon jakim są Procenty i toczyć z nami otwartą wojnę wysługując się nimi?
 
Do góry