Dzień Dobry Misiaki

Styl judasza x Amstaff

Ciężki Kawalerzysta
Wynik reakcji
845
Ty mi tutaj biblijnymi zwrotami się nie podpieraj, bo w etymologii biblijnej możesz być jedynie uosobieniem Judasza.
Za srebrniki napiszesz każdą głupotę.
Jesteś wyjątkowym zdrajcą, bo przez x czasu po tym jak dołączyłeś do gry potrafiłeś ze mną normalnie rozmawiać, a nawet mi schlebiać, po czym gdy plemię Ci się sypało przypuszczałeś brutalne ataki nie tylko na mnie, ale i na moją rodzinę.
Deprecjonowałeś mnie i próbowałeś poniżać
Obrzydliwe
halo halo nie wymawiaj mego imienia na daremne
 

Deleted User - 849153659

Guest
Bylo mnie nie obrazac, a tak vice versa :p

Obawiam się, że zostałem nie do końca zrozumiany.
Mam koło nosa Twoje zniewagi.
Nie napisałem tego by Cię sprowokować, tylko rzuciłem dobrze znany fakt. Jesteś trepem z ogromnym ograniczeniem umysłowym.
Nie sądź, że będę unikał pisania prawdy o Tobie z jakiejś 'urojonej obawy' przed Twoją ripostą.
Obrażaj ile wlezie, jeśli to jedyne co potrafisz.

--

Choriel robisz się bardziej niezrównoważony niż rzekomo jest mój przyjaciel



Masz scr z tą żoną czy to pomówienie?

Nie jestem wariatem pokroju @Kanarinios. żeby screenować Twoje wpisy.
Jeśli mówię, że raz pozwoliłeś sobie pod wpływem emocji na uszczypliwość pod adresem mojej pięknej żony, to tak było.
Jestem tutaj ostatnią osobą, która by kłamała. I to fakt dobrze znany.

--

W dupie to mam, po chuj tu w ogole wracales smietniku?

Nie jestes ani fajny ani zabawny xd

Bo mam takie prawo. To forum jest publiczne i będę pisał, wracał i odchodził, kiedy tylko mam taką ochotę.
Nie jesteś nikim ważnym, żebyś mógł jakkolwiek mi takie prawo odebrać.
 

Kanarinios.

Szlachcic
Wynik reakcji
8.077
Obawiam się, że zostałem nie do końca zrozumiany.
Mam koło nosa Twoje zniewagi.
Nie napisałem tego by Cię sprowokować, tylko rzuciłem dobrze znany fakt. Jesteś trepem z ogromnym ograniczeniem umysłowym.
Nie sądź, że będę unikał pisania prawdy o Tobie z jakiejś 'urojonej obawy' przed Twoją ripostą.
Obrażaj ile wlezie, jeśli to jedyne co potrafisz.

--



Nie jestem wariatem pokroju @Kanarinios. żeby screenować Twoje wpisy.
Jeśli mówię, że raz pozwoliłeś sobie pod wpływem emocji na uszczypliwość pod adresem mojej pięknej żony, to tak było.
Jestem tutaj ostatnią osobą, która by kłamała. I to fakt dobrze znany.

--



Bo mam takie prawo. To forum jest publiczne i będę pisał, wracał i odchodził, kiedy tylko mam taką ochotę.
Nie jesteś nikim ważnym, żebyś mógł jakkolwiek mi takie prawo odebrać.
Jakby Twoje zniewagi mialy jakies znaczenie, skoro jestes tylko i wylacznie klaunem forumowym ktory ma za zadanie dostarczac ludziom tutaj rozrywki.
W grze nic nie znaczysz, jeszcze bezczelnie lamiesz tam regulamin.
Nie obrazam, stwierdzam jedynie fakty dotyczace Twojej osoby ;)
 

Deleted User - 849153659

Guest
Jakby Twoje zniewagi mialy jakies znaczenie, skoro jestes tylko i wylacznie klaunem forumowym ktory ma za zadanie dostarczac ludziom tutaj rozrywki.
W grze nic nie znaczysz, jeszcze bezczelnie lamiesz tam regulamin.
Nie obrazam, stwierdzam jedynie fakty dotyczace Twojej osoby ;)


Co do gry ustaliliśmy już, że jesteś tam oszustem.
Wystarczająco zostało to wykazane.
Ja w przeciwieństwie do Ciebie nie kłamię i tak, raz bana dostałem, za obraźliwą nazwę plemienia.

No jednak chyba moje wpisy mają znaczenie, bo po każdym kiedy tylko rzucę Ci patyk do aportowania, jesteś w sekundzie.
 

Kanarinios.

Szlachcic
Wynik reakcji
8.077
Co do gry ustaliliśmy już, że jesteś tam oszustem.
Wystarczająco zostało to wykazane.
Ja w przeciwieństwie do Ciebie nie kłamię i tak, raz bana dostałem, za obraźliwą nazwę plemienia.

No jednak chyba moje wpisy mają znaczenie, bo po każdym kiedy tylko rzucę Ci patyk do aportowania, jesteś w sekundzie.
Ty ustaliles, bez dowodow oczywiscie.

Po prostu nudzi mi sie, chce zebys dostarczal tu rozrywki.
 

Szeryf z Nottingham

Ciężki Kawalerzysta
Wynik reakcji
1.502
Nie jestem wariatem pokroju @Kanarinios. żeby screenować Twoje wpisy.
Jeśli mówię, że raz pozwoliłeś sobie pod wpływem emocji na uszczypliwość pod adresem mojej pięknej żony, to tak było.
Jestem tutaj ostatnią osobą, która by kłamała. I to fakt dobrze znany.

Kłamstwo z definicji jest świadome, to że Ci się źle wydaje przyjacielu to nie oznacza że kłamiesz. O żonie nie napisałem nigdy nic złego
 
Do góry