Dzień Dobry Misiaki

Szeryf z Nottingham

Ciężki Kawalerzysta
Wynik reakcji
1.470
Oczywiście przyjacielu, ja byłem jak ten ślepiec ale otworzyłeś mi oczy na prawdę. Teraz widzę Twoją nieskończoną miłość i dobroć rozchodzącą się na tym forum - nie wstydzę się tego przyznać. Cieszy mnie że powróciłeś aby sądzić żywych i umarłych. Jeśli nie mogę być Twoim apostołem to wystarczy mi rola obserwatora wydarzeń.
 

Deleted User - 849153659

Guest
Oczywiście przyjacielu, ja byłem jak ten ślepiec ale otworzyłeś mi oczy na prawdę. Teraz widzę Twoją nieskończoną miłość i dobroć rozchodzącą się na tym forum - nie wstydzę się tego przyznać. Cieszy mnie że powróciłeś aby sądzić żywych i umarłych. Jeśli nie mogę być Twoim apostołem to wystarczy mi rola obserwatora wydarzeń.

Ty mi tutaj biblijnymi zwrotami się nie podpieraj, bo w etymologii biblijnej możesz być jedynie uosobieniem Judasza.
Za srebrniki napiszesz każdą głupotę.
Jesteś wyjątkowym zdrajcą, bo przez x czasu po tym jak dołączyłeś do gry potrafiłeś ze mną normalnie rozmawiać, a nawet mi schlebiać, po czym gdy plemię Ci się sypało przypuszczałeś brutalne ataki nie tylko na mnie, ale i na moją rodzinę.
Deprecjonowałeś mnie i próbowałeś poniżać
Obrzydliwe
 

Szeryf z Nottingham

Ciężki Kawalerzysta
Wynik reakcji
1.470
Ty mi tutaj biblijnymi zwrotami się nie podpieraj, bo w etymologii biblijnej możesz być jedynie uosobieniem Judasza.
Za srebrniki napiszesz każdą głupotę.
Jesteś wyjątkowym zdrajcą, bo przez x czasu po tym jak dołączyłeś do gry potrafiłeś ze mną normalnie rozmawiać, a nawet mi schlebiać, po czym gdy plemię Ci się sypało przypuszczałeś brutalne ataki nie tylko na mnie, ale i na moją rodzinę.
Deprecjonowałeś mnie i próbowałeś poniżać
Obrzydliwe

Nigdy nie deprecjonowałem Twojej rodziny przyjacielu. To prawda że nie zawsze wiedziałem co jest słuszne. W moich oczach zawiodłem wiele razy lecz jednocześnie żaden mój sukces nie byłby możliwy bez tych niepowodzeń. Każda porażka przynosi wartość.
Swoją drogą w niebie większa będzie radość z jednego grzesznika, który się nawraca, niż z dziewięćdziesięciu dziewięciu sprawiedliwych, którzy nie potrzebują nawrócenia. Wiedz jedno przyjacielu - nawet jeśli mi nie przebaczysz ja zawsze będę Cię kochał jak brata, którego nie mam.
 
Ostatnia edycja:

Choriel

NACZELNY MENEL
Wynik reakcji
3.226
Nigdy nie deprecjonowałem Twojej rodziny przyjacielu. To prawda że nie zawsze wiedziałem co jest słuszne. W moich oczach zawiodłem wiele razy lecz jednocześnie żaden mój sukces nie byłby możliwy bez tych niepowodzeń. Każda porażka przynosi wartość.
Swoją drogą w niebie większa będzie radość z jednego grzesznika, który się nawraca, niż z dziewięćdziesięciu dziewięciu sprawiedliwych, którzy nie potrzebują nawrócenia. Wiedz jedno przyjacielu - nawet jeśli mi nie przebaczysz ja zawsze będę Cię kochał jak brata, którego nie mam.
wypierdalaj pisac z tym zjebem na priv a nie tutaj spamujesz.

gowno nas obchodzi co myslisz i co mysli ten black zjeb
 

Deleted User - 849153659

Guest
Nigdy nie deprecjonowałem Twojej rodziny przyjacielu. To prawda że nie zawsze wiedziałem co jest słuszne. W moich oczach zawiodłem wiele razy lecz jednocześnie żaden mój sukces nie byłby możliwy bez tych niepowodzeń. Każda porażka przynosi wartość.
Swoją drogą w niebie większa będzie radość z jednego grzesznika, który się nawraca, niż z dziewięćdziesięciu dziewięciu sprawiedliwych, którzy nie potrzebują nawrócenia. Wiedz jedno przyjacielu - nawet jeśli mi nie przebaczysz ja zawsze będę Cię kochał jak brata, którego nie mam.

Mam nadzieję, że nie jesteś osobą religijną.
Bo jeśli wierzysz w te wszystkie bajki o tym, że dobrzy ludzie idą do nieba i czatują na chmurce a złym diabeł szykuje kociołek, to już dupa powinna Cię piec od gorąca.

Nie kłam, zdarzyło się raz, że w szale emocji zaatakowałeś moją piękną żonę.
O zgrozo, tę samą której nie znasz i której nie widziałeś w życiu na oczy.
Smutne
 

Deleted User - 849153659

Guest
wypierdalaj pisac z tym zjebem na priv a nie tutaj spamujesz.

gowno nas obchodzi co myslisz i co mysli ten black zjeb

Też uważam, że mało kogo obchodzi co myślimy. Zgadzam się z Tobą Chorielu.
Ale myślę też, że w dzisiejszych czasach ludzie są bardzo uwrażliwieni jeśli chodzi o traktowanie zwierząt.
I pewnie wiele osób obchodzi to, że forumowy oszust, który dziamie mordą na każdym kroku, zrobił z siebie debila udając milionera, podczas gdy słoma z butów wylatuje z każdym kolejnym krokiem.

--

Duren to Cie na obiad wolaja przy stole miernoto xD
Rozrywke? Zapewne ludzie maja jak wystepujesz w tym malpim gaju pokrako

Nie wiem jakie są u Ciebie w domu zwyczaje i nawet mam to koło dupy, ale u mnie na obiad piękna żona woła mnie po prostu tak: 'Za 2 minuty obiadek'

Generalnie miło, że nie zaadresowałem do Ciebie żadnej wypowiedzi, wspomniałem o Tobie raz (i to nie bezpośrednio) a Ty już po sekundzie wpadasz z całą zaślinioną gębą i plujesz się jakbym obraził Ci połowę rodu.
 

Kanarinios.

Szlachcic
Wynik reakcji
7.865
Też uważam, że mało kogo obchodzi co myślimy. Zgadzam się z Tobą Chorielu.
Ale myślę też, że w dzisiejszych czasach ludzie są bardzo uwrażliwieni jeśli chodzi o traktowanie zwierząt.
I pewnie wiele osób obchodzi to, że forumowy oszust, który dziamie mordą na każdym kroku, zrobił z siebie debila udając milionera, podczas gdy słoma z butów wylatuje z każdym kolejnym krokiem.

--



Nie wiem jakie są u Ciebie w domu zwyczaje i nawet mam to koło dupy, ale u mnie na obiad piękna żona woła mnie po prostu tak: 'Za 2 minuty obiadek'

Generalnie miło, że nie zaadresowałem do Ciebie żadnej wypowiedzi, wspomniałem o Tobie raz (i to nie bezpośrednio) a Ty już po sekundzie wpadasz z całą zaślinioną gębą i plujesz się jakbym obraził Ci połowę rodu.
Bylo mnie nie obrazac, a tak vice versa :p
 

Szeryf z Nottingham

Ciężki Kawalerzysta
Wynik reakcji
1.470
wypierdalaj pisac z tym zjebem na priv a nie tutaj spamujesz.

gowno nas obchodzi co myslisz i co mysli ten black zjeb

Choriel robisz się bardziej niezrównoważony niż rzekomo jest mój przyjaciel

Mam nadzieję, że nie jesteś osobą religijną.
Bo jeśli wierzysz w te wszystkie bajki o tym, że dobrzy ludzie idą do nieba i czatują na chmurce a złym diabeł szykuje kociołek, to już dupa powinna Cię piec od gorąca.

Nie kłam, zdarzyło się raz, że w szale emocji zaatakowałeś moją piękną żonę.
O zgrozo, tę samą której nie znasz i której nie widziałeś w życiu na oczy.
Smutne

Masz scr z tą żoną czy to pomówienie?
 

Choriel

NACZELNY MENEL
Wynik reakcji
3.226
Też uważam, że mało kogo obchodzi co myślimy. Zgadzam się z Tobą Chorielu.
Ale myślę też, że w dzisiejszych czasach ludzie są bardzo uwrażliwieni jeśli chodzi o traktowanie zwierząt.
I pewnie wiele osób obchodzi to, że forumowy oszust, który dziamie mordą na każdym kroku, zrobił z siebie debila udając milionera, podczas gdy słoma z butów wylatuje z każdym kolejnym krokiem.

W dupie to mam, po chuj tu w ogole wracales smietniku?

Nie jestes ani fajny ani zabawny xd
 
Wynik reakcji
2.960
STYPA BO WŁAŚNIE JESTEŚMY NA POGRZEBIE JEBANYCH CIOT Z aK, które nie dość, że zostały przez nas wyruchane w walce to jeszcze na koniec wyruchane przez bell na "braterska pomoc"
Sam jestes ciota :D .
Leżącego sie nie kopie ty nieudasie . :p

I skończ byc gejem

@Pietrek z Sosnowca wez do tego Witam jakies kobiety bo samych pederastow kształcisz jak mefisto
 
Do góry