Dyskusja

THEvMOLKA

Miecznik
Wynik reakcji
64
Jak to nie. Bk broniąc akcji wychodzi na plus. Jeśli to nie jest dominacja genetyczna to nie wiem co nią jest.
frontowcy po akcji Psycho przestali nosić telewizory pod pachami, bo po co udawać mocarnego jak jest się mocarnym?
wiadomo, że to była akcja rozpoznawcza, bo bardzo mały potencjał nielimitowany został użyty
wiadomo prawda?
 

Kaaz21

Miecznik
Wynik reakcji
84
Lepiej na początku jak w trakcie, co ?
Czyli najpierw piszesz, że jesteś czysty a później przyznajesz się, że lecisz na bocie xD I jeszcze JGxnm lajkujący posty z botem do framy kurwa nie wierze, wy powinniście się cyrk nazywać a nie ORO
 
Ostatnia edycja:

MoZielek

Pikinier
Wynik reakcji
8
Czyli najpierw piszesz, że jesteś czysty a później przyznajesz się, że lecisz na bocie xD I jeszcze JGxnm lajkujący posty z botem do framy kurwa nie wierze, wy powinniście się cyrk nazywać a nie ORO
Wytrzyj łzy, dostałeś słusznego bana, my nie… wnioski są proste kto na odpale leci
 

Kaaz21

Miecznik
Wynik reakcji
84
Wytrzyj łzy, dostałeś słusznego bana, my nie… wnioski są proste kto na odpale leci
Haha przecież to ty spocony przed kompem siedzisz i konia walisz, że bana dostałem bo jak grałem to miałeś problem podbijać wioski nawet z botem a teraz nawet 5 dni nie grając nie potrafiliście rozebrać nas do końca to świadczy o poziomie jaki reprezentujecie nawet z taką ilością PP
 

JGxnm

Chłop
Wynik reakcji
6
Haha przecież to ty spocony przed kompem siedzisz i konia walisz, że bana dostałem bo jak grałem to miałeś problem podbijać wioski nawet z botem a teraz nawet 5 dni nie grając nie potrafiliście rozebrać nas do końca to świadczy o poziomie jaki reprezentujecie nawet z taką ilością PP
chłopie ty płaczesz o bota bo ktoś wysłał 2 ataki wchodzące w 7ms odstępu, a najlepsze że lecące na 2 różne wioski, nawet nie wysłane w tym samym czasie tylko 2 minuty po sobie XDD jakoś na tej samej akcji udało mi sie dograć grube na 1 i 5ms to chociaż do mnie sie pultajcie amatorzy a nie do mozielka który nawet nic podejrzanego nie zrobił <cisza>
 
Do góry