Dyskusja

MoZielek

Chłop
Wynik reakcji
8
Haha przecież to ty spocony przed kompem siedzisz i konia walisz, że bana dostałem bo jak grałem to miałeś problem podbijać wioski nawet z botem a teraz nawet 5 dni nie grając nie potrafiliście rozebrać nas do końca to świadczy o poziomie jaki reprezentujecie nawet z taką ilością PP
przebiłbyś blokadę, wystarczająco deffa by twoja wesoła brygada nie ściągnęła ratując swojego szefa
 

MoZielek

Chłop
Wynik reakcji
8
chłopie ty płaczesz o bota bo ktoś wysłał 2 ataki wchodzące w 7ms odstępu, a najlepsze że lecące na 2 różne wioski, nawet nie wysłane w tym samym czasie tylko 2 minuty po sobie XDD jakoś na tej samej akcji udało mi sie dograć grube na 1 i 5ms to chociaż do mnie sie pultajcie amatorzy a nie do mozielka który nawet nic podejrzanego nie zrobił <cisza>
Ty na niego offów nie wysyłałeś to jesteś niewinny, ciekawe po co były im te boty jak nawet klinów nie potrafili ustawić, żeby wszystkie wiochy wybronić
 
Wynik reakcji
478
Kijowo się to zestarzało z tym wyciąganiem brudów, co nie PSS?

5 pełnymi offami i 6 połówkami zrobiłem w 3 dni ponad 100k ubitych jednostek, większość na zerowych murach. Może pochwal się plemieniu, jak padały ich wsparcia?
 
Wynik reakcji
478
Zależy kogo pytasz.

Jeśli OrO - OrO.
Jeśli PSS - to PSS, bo OrO jedzie na PP i walka nie równa.
Jeśli statystyka - to zerknąć na mapę wystarczy, gdzie była granica ~3 tygodnie temu a gdzie dzisiaj.
 
Do góry