Dyskusja

Wynik reakcji
1.489
PSS co wy odpierdzielacie? Nie macie już na kogo fejkomatu robić, topka za bardzo w punktach odskoczyła a frontowcy mogą oddać, czy macie jakieś inne wyjaśnienie na to co robicie
IMG_20240421_230354.jpg
 
Wynik reakcji
481
U nas gracze bronią się deffem sąsiadów - patrz dziś, 300k RO dnia, 240k RW dnia.

A w PSS gracze bronią się swoim deffem, bo sąsiedzi piszą "hej też mam ataki nie pomoge ci" chyba że chodzi o wodzów to deff no limit, ale wiadomo - wódz paść nie może, a bez deffa też bronić się nie umie, więc trzeba go wspierać.

Drogie PSS, wiem że nie ma już czego rekrutować na obrzeżach za bardzo, ale kilka propozycji, kto może dołączyć do PSS:

NBPL - małe plemię, ledwo 30 graczy - mogą Wam pomóc!
V.W - już część wyciągnęliście, ale zostało jeszcze kilku grajków.
[DEV] - to na naszych plecach, ale zajmą na chwilę czas!
KFL - to bardziej plecy wasze, ale myśle że też mogą być cennym nabytkiem.
.L. - plemię między Wami, aż dziwne, że jeszcze nie u Was
Oprócz tego Diabeł78, ponad 38k punktów, więc TOP of the TOP

No i creme de la creme tego zestawienia:
UK! oraz UK, KwK i jak dobrze polecicie - jeszcze KORPO. Zrekrutowanie tego centrum to dla Was nie dość, że zastrzyk sporej ilości wiosek, które będziemy musieli przerobić, przetopić tam offy, to jeszcze możliwość odzyskania straconego terenu na K44 - fakt, w innym miejscu - ale tam nie mamy żadnych diód jeszcze a Mozielkowi 1:10 schodzi za parę dni i może zdążą odbić.
 

MoZielek

Pikinier
Wynik reakcji
8
Są dwie szkoły :

Szkoła pierwsza - radni ściągający całego deffa do siebie
Szkoła druga - radni wysyłający całego deffa od siebie
 

THEvMOLKA

Miecznik
Wynik reakcji
64
@Zderki x Michnios1 jakie to uczucie miec docelowo dwa razy tyle członów co przeciwnik wrzucił frontowców pod twoja granice?
To już desperacja- docelowa fuzja z Mekha czy przemyślany ruch by kupić sobie dwa tygodnie zanim się zorientują, ze poprzedni Wodzowie lepiej wiedzieli co robią?
to dopiero początek wielkiego imperium, człony Psycho będą rozciągały się od BK aż do BK ale dookoła
 

FANBOY Krolik14

Mąż Krolik14
Wynik reakcji
2.958
U nas gracze bronią się deffem sąsiadów - patrz dziś, 300k RO dnia, 240k RW dnia.

A w PSS gracze bronią się swoim deffem, bo sąsiedzi piszą "hej też mam ataki nie pomoge ci" chyba że chodzi o wodzów to deff no limit, ale wiadomo - wódz paść nie może, a bez deffa też bronić się nie umie, więc trzeba go wspierać.

Drogie PSS, wiem że nie ma już czego rekrutować na obrzeżach za bardzo, ale kilka propozycji, kto może dołączyć do PSS:

NBPL - małe plemię, ledwo 30 graczy - mogą Wam pomóc!
V.W - już część wyciągnęliście, ale zostało jeszcze kilku grajków.
[DEV] - to na naszych plecach, ale zajmą na chwilę czas!
KFL - to bardziej plecy wasze, ale myśle że też mogą być cennym nabytkiem.
.L. - plemię między Wami, aż dziwne, że jeszcze nie u Was
Oprócz tego Diabeł78, ponad 38k punktów, więc TOP of the TOP

No i creme de la creme tego zestawienia:
UK! oraz UK, KwK i jak dobrze polecicie - jeszcze KORPO. Zrekrutowanie tego centrum to dla Was nie dość, że zastrzyk sporej ilości wiosek, które będziemy musieli przerobić, przetopić tam offy, to jeszcze możliwość odzyskania straconego terenu na K44 - fakt, w innym miejscu - ale tam nie mamy żadnych diód jeszcze a Mozielkowi 1:10 schodzi za parę dni i może zdążą odbić.
Dobra akcja pss. Caly potencjal pod Kaza ktory wysyla zielone karety. Szanuje
 

Jacq

Rycerz
Wynik reakcji
1.292
Chcemy pobić rekord członów i ilości graczy to dlatego.

Ja mam pytanie do Obozu, jak przestanie wam się opłacać sojusz czy co tam macie z BK to zrekrutujecie najlepszych i reszta na pożarcie? Czy po prostu koska w plecy i cześć?
 
Do góry