Dyskusja

Przekocur

Pikinier
Wynik reakcji
24
I gdzie wy rozumy pozjadaliście ?
Skoro prawa regulaminu wypowiadania sie łamiecie na każdym kroku i to każdy jeden plebs łamie je bez karnie i to nie dziwi nikogo to ,że administracja ma w dupie wszystkich po za tymi odklejeńcami którzy nadal Mają nadzieje ze ja i pawlo to ta sama osoba, a i kilku moich ludzi tez xD
Ale jak dla mnie możecie dalej po starych jeździć jego ;].
Jemu skończenie z plemionami same korzyści przyniosły.
A stratny nie moze byc xD
Bo to tylko gra a realni znajomi to sie znają,chyba ? ;]

Ale prawda taka ze suport to sprzedał sie frajerom ktorzy Arkadie Ustawiają bo do dominacji na normalach nawet ruszyc nie potrafili z multikontami ;/ to tylko po za progowo gracie?
 
Wynik reakcji
10
Fajnie tez Tak myślałem ;]
Niepojęte ze ludzie znają sie z reala ,ehh te żwirki i muchomorki haha
Dobra,Brytek nie zawracaj gitary ;)!
z Gimbami już sie nagadało mi w życiu a tu to nawet niższy poziom mają.

To przekaże Pawłowi żeby 3ymał się Pędzla xD typ.
bo pewnie sie załamał przez takich ludzi ;),ups a jednak nie,a spłynęło to po nim ale cos tam sie nagadał na skypie ;]

a nizej spaść nie dacie rady w naszych oczach ;]
jebać sr-AKA
 
Wynik reakcji
498
Jak wygramy to najwyżej zmienimy nazwę w ostatniej sekundzie. Chciałbym żeby wszyscy na tym świecie wygrali, więc może zmienimy nazwę na jabol? Tyle się w życiu wypiło win Komandos czy marki "wino" że czuje że jestem im to winien za tą nazwę
 
Wynik reakcji
23
Dupsko Cię boli, bo was olałem w decydującym momencie, gdy chciałeś opublikować oficjalnie podpisanie z nami sojuszu :D co prawda tylko przeciw P, ale to zawsze coś. I jaka rada P, wszystkiemu winna jest katita, a nie żadna rada :D Zmień dostawcę albo odstaw to, co bierzesz

Ja tam nwm kogo bardziej piecze :) dekkolt czym innym na Ciebie co wieczór leje

kogut1.jpg
 

adekkolt1

Miecznik
Wynik reakcji
24
Wasze fantazje tylko świadczą o tym kim jesteście. Jak was bawi taka tematyka to cóż...., ale dzielcie się nią między sobą i nie szerzcie tego typu tematyki na forum publicznym. Nie ma tutaj weryfikacji wiekowej.
 

Pemol1212

Miecznik
Wynik reakcji
38
Wasze fantazje tylko świadczą o tym kim jesteście. Jak was bawi taka tematyka to cóż...., ale dzielcie się nią między sobą i nie szerzcie tego typu tematyki na forum publicznym. Nie ma tutaj weryfikacji wiekowej.
ah no tak, bo przeciez dzieci nie wiedza co to SEGZ
 
Do góry