Dyskusja

Wynik reakcji
498
Nie jestem zwolennikiem obrażania innych ale jak widzę jak przemas/adekkolt1/throe86/nslipciu wciskają ludziom kit na priv to niestety muszę przyznać że ten obrazek idealnie ich podsumowuje xd zamiast czerpać fun z gry to się napinają jak na sraczu i tylko sobie nawpuszczali kretów na masową skalę xD
Podjąłem bardzo dobrą decyzję żeby wpaść na chwilę na A9 bo dawno nie widziałem takich desperatów którzy próbują wygrać rekrutacją wrogich graczy i to w tak nieudolny sposób, a jedyne co osiągnęli to to że teraz mam spam screenów z forum które w sumie mnie gówno obchodzą i jeszcze więcej wiadomości gdzie wypisujcie jakieś absurdy nie podparte niczym xD miałem nadzieję że chociaż Adekkolt1 jest choć trochę poważny ale jak wysłano mi wiadomości z CamPeRawesomeFace to zwątpiłem srogo xd chociaż Nslipciu piszący do Kliny z Kibla też był dobry :D pamiętaj że wszystko można zweryfikować :)
Pozdrawiam i życzę Wam żebyście tą energię którą poświęcacie na robieniu z siebie debili wykorzystali nieco mądrzej xd
 

adekkolt1

Miecznik
Wynik reakcji
24
I po co szerzysz nieprawdziwe informacje, tak ciężko normalnie grać Ci w grę?
Za to gracz KRP piszący do mnie żebym cofnął wysłany na niego atak to normalność.
 
Wynik reakcji
498
Ja pisze tylko do graczy mojego plemienia z wiadomościami dotyczącymi gry. Z graczami spoza sojuszu załatwiam tylko prywatne sprawy lub dotyczące innych światów :p
 

Throe1994

Pikinier
Wynik reakcji
12
Nie jestem zwolennikiem obrażania innych ale jak widzę jak przemas/adekkolt1/throe86/nslipciu wciskają ludziom kit na priv to niestety muszę przyznać że ten obrazek idealnie ich podsumowuje xd zamiast czerpać fun z gry to się napinają jak na sraczu i tylko sobie nawpuszczali kretów na masową skalę xD
Podjąłem bardzo dobrą decyzję żeby wpaść na chwilę na A9 bo dawno nie widziałem takich desperatów którzy próbują wygrać rekrutacją wrogich graczy i to w tak nieudolny sposób, a jedyne co osiągnęli to to że teraz mam spam screenów z forum które w sumie mnie gówno obchodzą i jeszcze więcej wiadomości gdzie wypisujcie jakieś absurdy nie podparte niczym xD miałem nadzieję że chociaż Adekkolt1 jest choć trochę poważny ale jak wysłano mi wiadomości z CamPeRawesomeFace to zwątpiłem srogo xd chociaż Nslipciu piszący do Kliny z Kibla też był dobry :D pamiętaj że wszystko można zweryfikować :)
Pozdrawiam i życzę Wam żebyście tą energię którą poświęcacie na robieniu z siebie debili wykorzystali nieco mądrzej xd
No to zweryfikuj siebie cwaniaczku i pokaż screeny naszych rozmów wysłanych do Paradise przeze mnie :D
Ale Ty z siebie robisz debila i to jeszcze publicznie.
Całe szczęście, że nie doszło do sojuszu między nami, bo pewnie byś takie farmazony zaczął pierdolić, żeby PB już nie istniało..tak jak Paradise.
 
Wynik reakcji
498
Przecież nie było nigdy mowy o sojuszu między nami. Co to znowu za wymysły xD faktem jest że rada Paradise nie miała czasu żeby ogarniać plemie bo każdy kto to robi wie jak wiele czasu to kosztuje i podobnie jak oddali plemię na A8 AKA tak tutaj każdy dostał wolną rękę i mógł sobie przejść do KRP lub z kim mu tam było po drodze
 

Throe1994

Pikinier
Wynik reakcji
12
Dupsko Cię boli, bo was olałem w decydującym momencie, gdy chciałeś opublikować oficjalnie podpisanie z nami sojuszu :D co prawda tylko przeciw P, ale to zawsze coś. I jaka rada P, wszystkiemu winna jest katita, a nie żadna rada :D Zmień dostawcę albo odstaw to, co bierzesz
 
Wynik reakcji
498
Dupsko Cię boli, bo was olałem w decydującym momencie, gdy chciałeś opublikować oficjalnie podpisanie z nami sojuszu :D co prawda tylko przeciw P, ale to zawsze coś. I jaka rada P, wszystkiemu winna jest katita, a nie żadna rada :D Zmień dostawcę albo odstaw to, co bierzesz
Albo jesteś jakis niedolany albo niepełnosprawny intelektualnie nie widzie innej opcji a nawet podejrzewam że to drugie wynika z tego pierwszego bo nigdy nie było mowy o żadnym sojuszu tylko o ponie. Nam to zwisało bo nie graniczymy za bardzo ze sobą więc stwierdziliśmy że uratujemy kogokolwiek z Paradise żebyście mieli gdzie się rozbijać o konta w które zainwestujemy defa którego mamy od cholery xd
Nigdy nie byłoby sojuszu między nami bo nam to zwyczajnie nie byłoby na rękę więc na cholerę nam taki sojusz? xD równie dobrze możesz mi wmówić że próby sojuszu z Jabolami też nam nie wyszły.
Śmiałeś się z Pchely na A7 że gra jak śmieć swoimi zagrywkami a osiągnąłeś dużo niższy poziom na A9. Gratuluje. Czekamy na kolejne wiadomości do naszych graczy. Już nawet Zmieniony w ogień dostał wiadomości od PB xd
 
Wynik reakcji
498
I tak się dziwię że się wszystkim tu zgromadzonym chciało kłócić o tak mało znaczące rzeczy.
Aż mi się przypomniało jak z 10 lat temu wpadlem do znajomych pomóc im ogarniać piwnice. Tak sobie sprzątamy i nagle znaleźliśmy całe wiadro klocków LEGO.
Oczywiście odrazu poszliśmy na górę się nimi pobawić przy piwku (chłopy po 30 lat)... W końcu doszlo do sytuacji typu "kurwa zabrałeś mi klocka". Moi znajomi się prawie pobili o to że jeden drugiemu klocki podbierał xD oczywiście po kilku minutach wszyscy się z tego śmialiśmy ale z plemionami widzę jest podobnie. Dorosłe chłopy kłócą się o jakieś gówno wioski w grze i obrażają się w necie jakby to była walka na śmierć i życie, a nie odskocznia od pracy czy całodniowej zabawy z dzieckiem. A przecież to tylko cyfry wysyłane na inne cyfry.
Powinno nam wszystkim być wstyd za swoje zachowanie i mam nadzieję że jest xd
 
Ostatnia edycja:
Do góry