Dyskusja

Czy chciałbyś wziąć udział w turnieju sp??


  • W sumie głosujących
    17
  • Głosowanie zakończone .

Lonsdale..

Ciężki Kawalerzysta
Wynik reakcji
279
Jestem przekonany ze Korren gra czysto nie raz z nim gralem i moge zagwarantowac,. Ten caly hardcor poprostu jest znany z forum nie ze swojej gry.. Nie potrafi przyznac komus ze gra lepiej od niego to pokazuje jego przykry wyraz tego ze jest niedowartosciowanym malolatem. Korren sam Wam proponuje aby nagrac ekran jak gra. Glupcy sie boja bo jak zobacza jego skill to im morda do ziemi opadnie i grac przestana taka jest prawda. Zal mi tych napinaczy na forum co nie potrafia przyznac iz ktos jest lepszy od nich. Lonsale pokaz nobie swoje umiejetnosci i nagraj filmik bez bota to w top 50 nie bedziesz. Pozdrawiam opinia czysto obiektywna.

Mam dać ci link jak wysyłałem scr jak cie jechałem co rundka nobie?
 
Wynik reakcji
2.081
Jestem przekonany ze Korren gra czysto nie raz z nim gralem i moge zagwarantowac,. Ten caly hardcor poprostu jest znany z forum nie ze swojej gry.. Nie potrafi przyznac komus ze gra lepiej od niego to pokazuje jego przykry wyraz tego ze jest niedowartosciowanym malolatem. Korren sam Wam proponuje aby nagrac ekran jak gra. Glupcy sie boja bo jak zobacza jego skill to im morda do ziemi opadnie i grac przestana taka jest prawda. Zal mi tych napinaczy na forum co nie potrafia przyznac iz ktos jest lepszy od nich. Lonsale pokaz nobie swoje umiejetnosci i nagraj filmik bez bota to w top 50 nie bedziesz. Pozdrawiam opinia czysto obiektywna.

Odzywa się typ co używa skrypty do dogrywania ataków i jeszcze to nagrał na yt XD
 

Lonsdale..

Ciężki Kawalerzysta
Wynik reakcji
279
Loser oboje wiemy że nie trzeba żadnych skryptów żeby cię pojechać,ty nawet rozwijać się nie potrafisz więc o czym mowa?
 

Lonsdale..

Ciężki Kawalerzysta
Wynik reakcji
279
Nitro poxop grać nie może,ale szkoda bo wolałbym dostać lanie od 2 typów co grają coś niż wygrać z jednym który niema z kim grać :/
 

DeletedUser159420

Guest
Jak nie znajdę kogoś to przełożę termin, a skąd wiesz, że on nie może?
 

Kliczko i Kami

Lekki Kawalerzysta
Wynik reakcji
955
Mi się wydaje że może z tego co wyczytałem z postu gwiazdeczki. Nie może zagrac na jednej rundce w dwóch druzynach ale na każdej rundce z jednym zespołem już chyba może.
 

DeletedUser159420

Guest
Dokładnie. Może grać w każdej druzynie pod warunkiem, że nie gra na multikoncie na danej rundzie
 

*Gwiazdeczka*

CHŁOP
Plemiona Team
SuperMod
Moderator
Operator Gry
Wynik reakcji
2.467
Tottal napisał wcześniej ze swojego konta w innej wiadomości. Ja dopiero z pracy wróciłam i dopiero zobaczyłam.

No i przekładam im. Nie ich wina, że nie miałam jak zobaczyć.
 
Wynik reakcji
703
Piątkowy wieczór zamiast pić z kumplami to przed kompem, bo info nie można przekazać, albo wcześniej dużo powiadomić. Nie gram więcej tego gówna

edit. bez problemu byśmy przełożyli, bo nie o to chodzi żeby robić sobie pod górkę, ale w tym momencie to zadrwiliście z nas
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser184281

Guest
Pierdole ten turniej, piątkowy wieczór zamiast pić z kumplami to przed kompem, bo info nie można przekazać, albo wcześniej dużo powiadomić. Nie gram więcej tego gówna

edit. bez problemu byśmy przełożyli, bo nie o to chodzi żeby robić sobie pod górkę, ale w tym momencie to zadrwiliście z nas
Pisalem do Gwiazdeczki po południu. Wyszlo tak jak bym nie chcial :)
 
Do góry