Dyskusja

Czy chciałbyś wziąć udział w turnieju sp??


  • W sumie głosujących
    17
  • Głosowanie zakończone .
Wynik reakcji
6.752
Mega rundka,na początku wjazd w Memento zostało mu parę pików(nie dobijałem lekka),był na tyle opóźniony,że bez problemu mogłem się zająć Lumim:D Później poprawka w Memento i chyba gg :D Aż się chcę takie rundy grać ^^
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser199633

Guest
Gwiazdeczko, jeśli jesteś, to czy zechciałabyś nam ustawić kolejną na 0:30? XD Świetna runda, fajnie byłoby powtórzyć
 

DeletedUser199633

Guest
Można prosić o skrócenie rundy? Nie ma sensu 2h rezerwować dla pajaców którzy nie raczyli się stawić
 

DeletedUser199633

Guest
Czyli teraz deffowanie się i wyścig punktow

Oho ale zwrot akcji :D mam nadzieję że zrobiliście jakieś screeny raportów
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser184281

Guest
Graty dla funnego ktory wyszedl 15min przed koncem rundy ;D

Gralem wchodzac co 2min, bo jestem u dziewczyny.

Gratulacje :D
Ps. Jakbysmy grali powaznie to 0szans maja, slabi sa.
 

DeletedUser199262

Guest
Nie umiecie przegrywać. Graliście całą rundę, po prostu byliście gorsi. Przecież chłopaki zrobili screeny specjalnie z widocznymi godzinami, żebyście potem nie odwracali kota ogonem, że wyszliście z rundy. Nie wiem jak można być taką amebą umysłową, żeby teraz wymyślać usprawiedliwienia pokroju zostawienia mleka na gazie. Jak nie masz czasu to nie grasz rundy. Zero honorowej gry z waszej strony funny, Tottal. Zapiekło mocno.
Graty Szumix, Lonsdale :) Mam nadzieję, że ten krzykacz sylwetki Rafatusa funny wreszcie nabierze trochę pokory.
 

DeletedUser199633

Guest
Witaminki mają realne szanse nie dostać się do finału;O Co jak co ale tego się nie spodziewałem
 
Wynik reakcji
2.870
Dzięki, dzięki :)
Tak, tak... Przegraliście, to już do porażki nie potrafisz się przyznać? :)

Ceiter, możliwe że to był błąd, ale byłem pomiędzy nimi, więc musiałem zaryzykować. Mimo wszystko te przenosiny mnie wyszły na + tak mi się wydaje.

Kilka raportów wrzucam :)

1.
896505470a3d8.png


2.
fb919521d7ee4.png


3.
eca9e1449cd5a.png


4.
6f3a32a82fed5.png



Sorry za takie duże, nie wiem jak mniejsze dać ;p

GG
 

DeletedUser184281

Guest
Nie umiecie przegrywać. Graliście całą rundę, po prostu byliście gorsi. Przecież chłopaki zrobili screeny specjalnie z widocznymi godzinami, żebyście potem nie odwracali kota ogonem, że wyszliście z rundy. Nie wiem jak można być taką amebą umysłową, żeby teraz wymyślać usprawiedliwienia pokroju zostawienia mleka na gazie. Jak nie masz czasu to nie grasz rundy. Zero honorowej gry z waszej strony funny, Tottal. Zapiekło mocno.
Graty Szumix, Lonsdale :) Mam nadzieję, że ten krzykacz sylwetki Rafatusa funny wreszcie nabierze trochę pokory.
Pytaj funnego i ceitera bo rozmawialismy chwilkę i siedze u dziewczyny :D
Przegrywać umiem,gratuluje im.
Mialem 420lk oni mieli po 200 wiec.. chcialem szybko skończyć i walilismy bez taranow
 
Wynik reakcji
2.870
Pytaj funnego i ceitera bo rozmawialismy chwilkę i siedze u dziewczyny :D
Przegrywać umiem,gratuluje im.
Mialem 420lk oni mieli po 200 wiec.. chcialem szybko skończyć i walilismy bez taranow

Powiedz mi teraz tak. I co z tego że mieliśmy 2x mniej lk?
Miałeś tak dużo a jednak się nie przebiliście ;p A raczej przebiliście ale straciliscie wszystko podobnie jak my ;)

Skupiliśmy się na klepaniu deffa od początku i jak widać są tego efekty ;)
 
Do góry