Dyskusja Ogólna

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser182378
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser179721

Guest
grupy D i E strasznie śmieszne pod względem poziomu :D nie wiem czy jest tam jakaś ekipa, która ogarnia :D

z grupy wychodzą 2 teamy, ta?
 

DeletedUser182378

Guest
2 teamy wychodzą na pewniaka.
Oficjalne info pojutrze (jako że jutro jestem w drodze do domu)
Dlatego apel do graczy z grupy B:

Jeśli 3/4drużyn będzie za rozlokowaniem składów, to też nastąpi. Znać dajcie na PW, czy jesteście za czy przeciw do jutra do północy.
 
Wynik reakcji
6
Po tym jak wygląda grupa B vs reszta grup to szczerze wątpię, że było tu jakieś losowanie ;)

Ale za to przy okazji ładnie wychodzi jak inni trzęsą portkami i próbując napisać cokolwiek pokazują jak boją się tego że mogliby albo do tej grupy B trafić albo kogoś z tej grupy mieć u siebie.

Taka mała przypominajka dla niewtajemniczonych - i tak na kogoś z grupy B wcześniej czy później traficie ;)
 

Keymil LoveOrHate

Szlachcic
Wynik reakcji
6.064
Nev a może ktoś sie rozkręca z czasem jak Włosi albo Niemcy i od ćwiarcfinałow dopiero dobrze grają?:p
a przy mocnej grupie mozna odpaść wczesnie^^
faktycznie mocna ta grupa B ale to moze i lepiej dla was rozegracie się z trudniejszymi rywalami a tak czy siak i tak wyjdziecie:D chyba ze funny będzie deffa na fejki ściągał:D

lol juz pierwszy termin mi nie pasuje :D
=
 

DeletedUser195400

Guest
Nie jesteśmy w B... uff(walić to że nie obchodzi mnie kto wg was jest "lepszy"). Grupa A wygląda kusząco jeśli chodzi o nasz skład.
 

Trytowin

Zwiadowca
Wynik reakcji
391
Nie lepiej zrobić każdy z każdym grac od mm 13 do 23 czy nawet od 9 do 24 ? Terminy to ciężka sprawa ale po to są chyba rezerwowi . Niektórzy mają np. 2/3 zmiany w pracy czy pracę wieczorową ,czy tysiące innych zajęć . Więc zróbmy terminy od rana a nie tylko wioczorowe godziny .
 

Lonsdale..

Ciężki Kawalerzysta
Wynik reakcji
279
Nie oszukujmy się,losowania żadnego nie było tylko wrzucono do grupy B drużyny które śmiało mogą rywalizować w każdej grupie o wyjście z grupy...
Jestem za dorzuceniem do grupy B zespołu lub po ponownego losowania,udokumentowanego jakimś filmikiem czy coś bo tak będą spekulacje o uczciwości Supportu :D
Nie Sollor nie boimy się was uprzedzając twoje pytanie ^^
 
Status
Zamknięty.
Do góry