Dyskusja Ogólna

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser182378
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.
Wynik reakcji
6.791
Boze jest jak jest i tyle, co do rund z rana to slaby pomysl kazdy z nas chodzi do szkoly pracy ile w tym osob ma wolne z rana? Prawie nikt moze akurat Ty Fafal...
 

Trytowin

Zwiadowca
Wynik reakcji
391
To niech jedna rudna będzie poranna i już bo terminarz z tego co widzę jest do możliwych zmian , a do grup nic nie mam mi pasują ceiter wiec spokojnie .
 

DeletedUser187391

Guest
Co to za pomysł?XD
Na pewno większość jest za wieczornymi;)
 

Pa-Triota

NAJLEPSZY FRONTOWIEC SPEED
Wynik reakcji
1.651
Myślę,że najlepszym pomysłem byłby rundki wieczorne...takie...wieczorne wieczorne 20,21,22,23+ :)
Albo jeszcze lepszym pomysłem byłoby....uzgodnienie przez obie drużyny godziny, na którą chcą się spotkać w dany dzień :) Bajka. :D

Keymilku, grałem pod nickiem machu picchu(jako coop) pózniej pograłem trochę na coopie u jakiegoś człowieka z trudniejszym nickiem do zapamiętania, tam..mało istotne w sumie.
 

Pa-Triota

NAJLEPSZY FRONTOWIEC SPEED
Wynik reakcji
1.651
Da się każdemu dogodzić :) Uwierz.
Wystarczy dać wolną rękę, lecz...wyznaczony dzień/dwa, ale godzinę dowolną, do ugadania między 2 zespołami...i uwierz,że każdy by się dogadał :D
 

Trytowin

Zwiadowca
Wynik reakcji
391
Nie ma rzeczy nie możliwych ale jak by dać wolną rękę to czasem kończy się tak że nikt ładu nie dojdzie ;)
 

Pa-Triota

NAJLEPSZY FRONTOWIEC SPEED
Wynik reakcji
1.651
Oj, popatrz...mówisz "termin 18:00, chyba,że się dogadacie" i dogadaliby się :rolleyes::cool:
 

Keymil LoveOrHate

Szlachcic
Wynik reakcji
6.042
Hasło na mecz będziesz podawała kapitanom na FO w PW?
Bo ja mam 3 dniowe kawalerskie od 5 maja to nie wiem czy na FO dam rade wejsc :D
 

DeletedUser182378

Guest
Losowanie jak sama nazwa wskazuje, jest kwestią losową, różne rzeczy mogą się trafić.
A nie bez pardonu wrzucam wszystko mniej oficjalnie wcześniej - turniej jest dla Was i macie prawo głosu, co też wezmę pod uwagę.
Oficjalne "rozpoczęcie" turnieju będzie mieć miejsce 1.05, pojawi się też oficjalny terminarz (obecny ulegnie zmianie z powodu zmian grup)
 
Status
Zamknięty.
Do góry