Dyskusja o sytuacji na świecie 200

Styl judasza x Amstaff

Ciężki Kawalerzysta
Wynik reakcji
813
aha aha, fajnie pierdolisz głupoty
w pewnym momencie byliśmy waszym jedynym wrogiem nie licząc Marzycieli (którzy gówno tam grali), a mimo to nie byliście w stanie przepchnąć tej zbieraniny xd
ale przecież marzycieli już nie było xDD tpk bobasy zostały na deser i później zaczęło się jebanie wo. Pamiętajcie drogie dzieci o kodzie marzyciele150 zawsze to zniżka na bota XD pawełgrom musi dać linka tylko xDD
 

Buduj Mur

Szlachcic
Wynik reakcji
6.493
No dali was w skrót na koniec, tym niemniej ORAMY i KOS przestały istnieć jako niezależne twory po akcjach !N!, możesz sobie uważać co chcesz, rzeczywistości nie zmienisz xD
XD
Dla mnie rozwalenie plemienia to przepchanie ich na froncie a nie zmuszenie kogoś do zmiany nazwy.
No na 150 też po akcjach TPK marzyciele czy tam poco przestali istnieć ale chuj z tego jak to oni wygrali świat. To jakby na meczu ważniejsze było dla ciebie strzelenie gola niż wygranie meczu.
1. W momencie przejęcia poco przez nuppki poco miało 3 człony z czego jeden stał się tak naprawdę rozbiórkowym w szybkim czasie.
2. Rozumiem broniliście tylko swoim defem? Bo jak został cofnięty def z bez i został tylko ten z WO to tpk zleciało na jedną lub dwie akcje.
Tutaj to żeś farmazona dał
1. W szczytowym momencie poco miało 4 swoje człony + 2 człony czegoś na wzór akademii więc nie wiem skąd ty 3 wytrzasnąłeś
2. Deff od bez był tylko na 1 akcje
APK chyba na 2 akcje dało
WO dawało dużo częściej

aha aha, fajnie pierdolisz głupoty
w pewnym momencie byliśmy waszym jedynym wrogiem nie licząc Marzycieli (którzy gówno tam grali), a mimo to nie byliście w stanie przepchnąć tej zbieraniny xd
Popatrz na tego gifa którego wrzucał pajton. Poco miało prawie całą ćwiartkę zajęta a ten mówi że to i tak mało bo to tylko 1 plemię
Idź teraz powiedz wygom że powinni przepchać spid bo to ich jedyny wróg a spid zaraz na 2 fronty musi lecieć.
 

Styl judasza x Amstaff

Ciężki Kawalerzysta
Wynik reakcji
813
XD
Dla mnie rozwalenie plemienia to przepchanie ich na froncie a nie zmuszenie kogoś do zmiany nazwy.
No na 150 też po akcjach TPK marzyciele czy tam poco przestali istnieć ale chuj z tego jak to oni wygrali świat. To jakby na meczu ważniejsze było dla ciebie strzelenie gola niż wygranie meczu.

Tutaj to żeś farmazona dał
1. W szczytowym momencie poco miało 4 swoje człony + 2 człony czegoś na wzór akademii więc nie wiem skąd ty 3 wytrzasnąłeś
2. Deff od bez był tylko na 1 akcje
APK chyba na 2 akcje dało
WO dawało dużo częściej


Popatrz na tego gifa którego wrzucał pajton. Poco miało prawie całą ćwiartkę zajęta a ten mówi że to i tak mało bo to tylko 1 plemię
Idź teraz powiedz wygom że powinni przepchać spid bo to ich jedyny wróg a spid zaraz na 2 fronty musi lecieć.
Ale jechaliście po poco, że to boby są a dostaliście łomot jak gołota od tysona i zeszliście z ringu w drugiej rundzie xD
 

Dunkhell

Lekki Kawalerzysta
Wynik reakcji
1.329
Błąd, nigdzie nie napisałem, że wiem, kto dostał bana. Napisałem jedynie, że ludzie w APK dostali bana i to jest akurat fakt, bo było to sprawdzane (nie przeze mnie), jedyny nick, który kojarzę, że wyrwał banem, to Perełka, co zresztą napisałem.
To prawda, nie napisałeś że wiesz kto, po tym jak cię poproszono o nicki zbanowanych osób :)
No napisałem po prostu fakt, ludzie z APK też oberwali banami, co zresztą było sprawdzane. Nawet słowem się nie zająknąłeś, ale do budowania narracja, jakie to Witam nie jest złe, to byłeś jednym z pierwszych.

PS. Resztę twoich odklejonych take'ów pominę, bo tego nie da się skomentować na trzeźwo, a chyba sam byłeś pod wpływem narkotyków, wypisując takie bzdury.
Ale ta wiadomość, a na pewno pierwsze zdanie, sugeruje że powinieneś wiedzieć skoro sprawdzane było i znasz dokładną liczbę :)
A w Witam chyba było najwięcej banów co? Znasz liczbę czy też mogę zgadywać :>
 

Kadłubek

Miecznik
Wynik reakcji
423
Jak ktoś dalej zarzuca speed nieczyste zagrywki, to przypominam, że wyrzucili gościa co robił darmy na bocie. XDD
Pozdrawiam
 
Wynik reakcji
7
Kolejny troll do ignore

Teraz już chyba support za to nie banuje. A to jedno z najgorszych zachowań na plemionach. Mnie to spotkało na 59 :(

Jest gorsze zachowanie które zasługuje na wywalenie wojska z czystym sumieniem przy rozbiórce siłowej - czyli kretowanie czy planowanie wbicia kosy w przyszłości. Kolega przynajmniej będzie miał teraz czas na zakończenie najpierw innych światów i nadrobienie zaległości względem kontaktu z niektórymi graczami ARES.
 

zuklhzrrublhz

Pikinier
Wynik reakcji
50
Jest gorsze zachowanie które zasługuje na wywalenie wojska z czystym sumieniem przy rozbiórce siłowej - czyli kretowanie czy planowanie wbicia kosy w przyszłości. Kolega przynajmniej będzie miał teraz czas na zakończenie najpierw innych światów i nadrobienie zaległości względem kontaktu z niektórymi graczami ARES.
Any proof? like you had zast, of course you find mail that you accuse me of this, then show it. Lot of people know me from premium worlds, not even once i switched the tribe, even tho i was offered multiple times.

So all of this was done cuz on s191, i played with same people in tribe, that here, play in ares? <rotfl>
so apperently, if i play with some people in 1 tribe, and here they play in another i am a mole and a spy?
 
Wynik reakcji
2.741
Jest gorsze zachowanie które zasługuje na wywalenie wojska z czystym sumieniem przy rozbiórce siłowej - czyli kretowanie czy planowanie wbicia kosy w przyszłości. Kolega przynajmniej będzie miał teraz czas na zakończenie najpierw innych światów i nadrobienie zaległości względem kontaktu z niektórymi graczami ARES.
Mimo to zachowanie fatalne i hejtuje takie coś. Z reguły też posądzanie kogoś o coś to w dużej mierze domysły chyba że masz twarde argumenty. Ale mimo to można rozpisać akcje i zrobić to normalnie niż robić takie szambo. I tak teraz w większości macie stany wojsk. Siłowa rozbiórka ok ale wywalanie wojsk nawet kogoś kto nie do końca jest fair nie usprawiedliwia imo czynu. Zresztą z reguły odbija się negatywnie na zaufaniu innych graczy do radnego który tak postępuje (np. rady =DUE= na 133).
 

Doktor Hałs312

Szlachcic
Wynik reakcji
9.129
Mimo to zachowanie fatalne i hejtuje takie coś. Z reguły też posądzanie kogoś o coś to w dużej mierze domysły chyba że masz twarde argumenty. Ale mimo to można rozpisać akcje i zrobić to normalnie niż robić takie szambo. I tak teraz w większości macie stany wojsk. Siłowa rozbiórka ok ale wywalanie wojsk nawet kogoś kto nie do końca jest fair nie usprawiedliwia imo czynu. Zresztą z reguły odbija się negatywnie na zaufaniu innych graczy do radnego który tak postępuje (np. rady =DUE= na 133).
Nah, kretom należy się takie traktowanie, chcieli całemu plemieniu zepsuć grę niszcząc plemię od środka więć zepsucie im gry wywalając wojsko w kosmos i rozbierając za darmo konto to uczciwa kara.


Czy ja dobrze widzę żę witajce sprzedały Kumpli w zamian za własną dupę? XD
 
Do góry