Dyskusja o sytuacji na świecie 200

Tabula x ToccoL

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
898
Dyplo klasyka xD Sojusz Spet, NS, Love XDDDDDDD
Pon TI

I teraz zaczna wpuszczac Spet na front, bo sami nie dadza rady xDDD

Jak to napisal interion

Można to porównać do eksperymentu psychologicznego:
"Uratujesz jedno małe dziecko czy dwie starsze osoby, które już długo nie pożyją? Z jednej strony możesz uratować dwa istnienia za jedno ale z drugiej... to jedno istnienie może coś jeszcze wnieść do społeczeństwa i przeżyć więcej lat niż te dwie starsze osoby."
 
Wynik reakcji
122
Filozoficzne spojrzenie na swiat Interiona książka ta miała tytuł. Oczywiscie sie nie myli, jak wiedza, że sobie srednio poradza, to niech wpuszcza tych, ktorzy sobie poradzą:p
 

Hunter x Hunter

Ciężki Kawalerzysta
Wynik reakcji
1.408
Nie podsyłamy defa pod Ares
Już nie mówiąc o tym że jest 5 dni blokady

Jak myślisz że wysyłają nam deffa pod Ares to niezły korkociąg masz na bani chłopie XD
Dopiero co gracze witam wczoraj tłumaczyli hałsowi że wioski obstawione przez Ares i muchy miały duży wpływ na obronę akcji apk mimo małego rw ponieważ pozwoliło to apk obstawić więcej wiosek własnym defem. Dzisiaj już jest fikołek. Faktycznie def nie poleci pod Ares tylko pod apk i speed dzięki temu więcej własnych zagród witam będzie mogło dać pod Ares.
Kozackie przestrzeganie paktu nie ma co :)
Mam pomysł na własnego fikołka. Skoro witam jako nasz ponowiec zrekrutowało naszego potencjalnego wroga Ti (bo chyba ponowiec, sojusznika Twojego wroga takim jest) to znaczy, że złamali założenia pona i można ich ładować bez wypowiedzenia. Nasze ofy z wyg wrócą za 2-3 dni, Wasz def do witam poleci za 4.5, ścigamy się?
 

Ohtar1

Szlachcic
Wynik reakcji
4.585
Gracze Nek płacą cenę za wielkie ego pajtona :(
Żadne ego pajtona. Sporej części graczy nie podobało się zawiązywanie sojuszy z każdym byle tylko wygrać w miażdżącej przewadze, wiec pajton tez musial miec to na uwadze. Dla wielu z nas to ostatni świat I więcej tu nie wrócimy, wiec coś powalczymy zwłaszcza, że poziom świata mega marny.

PS. Liczę na ciekawy pojedynek.
 
Ostatnia edycja:
Wynik reakcji
317
Dopiero co gracze witam wczoraj tłumaczyli hałsowi że wioski obstawione przez Ares i muchy miały duży wpływ na obronę akcji apk mimo małego rw ponieważ pozwoliło to apk obstawić więcej wiosek własnym defem. Dzisiaj już jest fikołek. Faktycznie def nie poleci pod Ares tylko pod apk i speed dzięki temu więcej własnych zagród witam będzie mogło dać pod Ares.
Kozackie przestrzeganie paktu nie ma co :)
Mam pomysł na własnego fikołka. Skoro witam jako nasz ponowiec zrekrutowało naszego potencjalnego wroga Ti (bo chyba ponowiec, sojusznika Twojego wroga takim jest) to znaczy, że złamali założenia pona i można ich ładować bez wypowiedzenia. Nasze ofy z wyg wrócą za 2-3 dni, Wasz def do witam poleci za 4.5, ścigamy się?

Ale jakiego paktu baranie, o ile wiadomo to TI nie jest w zadnej wojnie przeciwko speed czy apk. Nie mialo z nimi pona czy Sojuszu to dlaczego niby kurwa nie może układać sie z nami?

potencjalnego wroga????????????? serio?
potencjalnie to ludzie z twoim tokiem myslenia mają jakieś mocne spektrum autyzmu.
 

Nezus

Lekki Kawalerzysta
Wynik reakcji
1.707
Dopiero co gracze witam wczoraj tłumaczyli hałsowi że wioski obstawione przez Ares i muchy miały duży wpływ na obronę akcji apk mimo małego rw ponieważ pozwoliło to apk obstawić więcej wiosek własnym defem. Dzisiaj już jest fikołek. Faktycznie def nie poleci pod Ares tylko pod apk i speed dzięki temu więcej własnych zagród witam będzie mogło dać pod Ares.
Kozackie przestrzeganie paktu nie ma co :)
Mam pomysł na własnego fikołka. Skoro witam jako nasz ponowiec zrekrutowało naszego potencjalnego wroga Ti (bo chyba ponowiec, sojusznika Twojego wroga takim jest) to znaczy, że złamali założenia pona i można ich ładować bez wypowiedzenia. Nasze ofy z wyg wrócą za 2-3 dni, Wasz def do witam poleci za 4.5, ścigamy się?
Ja o niebie ty o chlebie :pP
Pisałeś, że obstawiamy ares ja napisałem że tego nie robimy ;d
Bo nawet jeszcze nie możemy (nie widze żeby jakikolwiek gracz witam przeszedł do nas).

Nie wiem, jeżeli kosa od was jest w planach to i tak was nie powstrzymamy.
 

Yovi

Zwiadowca
Wynik reakcji
431
Żadne ego pajtona. Sporej części graczy nie podobało się zawiązywanie sojuszy z każdym byle tylko wygrać w miażdżącej przewadze, wiec pajton tez musial miec to na uwadze. Dla wielu z nas to ostatni świat I więcej tu nie wrócimy, wiec coś powalczymy zwłaszcza, że poziom świata mega marny.
Teraz na tym będzie bazować Wasza narracja jacy to świetni i honorowi nie jesteście grając w mniejszości, ale wcześniej rozmawiając o potencjalnym sojuszu i stawiając nam warunek abyśmy wystawili naszego sojusznika LOH, jakoś skrupułów nie mieliście XD

Jak to nazywaliście jeszcze do niedawna? Akcja - reakcja, prawda? XD
 

Vardo

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
463
obraz_2024-04-27_122350897.png

Speed on Speed violence. Ja to bym raczej informował frontowców, że chcę im zrekrutować wroga pod nosem, ale co ja się tam znam. Dobrze, że odszedłem, oszczędziłem sobie sporo wkurwu dzięki temu xD
 

Ohtar1

Szlachcic
Wynik reakcji
4.585
Teraz na tym będzie bazować Wasza narracja jacy to świetni i honorowi nie jesteście grając w mniejszości, ale wcześniej rozmawiając o potencjalnym sojuszu i stawiając nam warunek abyśmy wystawili naszego sojusznika LOH, jakoś skrupułów nie mieliście XD

Jak to nazywaliście jeszcze do niedawna? Akcja - reakcja, prawda? XD
A skąd mogłem wiedzieć co Pajton kombinował? Ja od dawna byłem przeciwko paktowi z NS, a po podpisaniu się z Klasykiem to byłem wręcz oburzony i jak zwykle miałem rację, bo i tak zostaliśmy bez nich, a było ich dojechać już te parę tygodni temu.
Nawet w mniejszości z Wami sobie poradzimy :)
Lepiej wołajcie Speed do pomocy już XD
 

GreatKhaliS

Szlachcic
Wynik reakcji
2.616
Dyplo klasyka xD Sojusz Spet, NS, Love XDDDDDDD
Pon TI

I teraz zaczna wpuszczac Spet na front, bo sami nie dadza rady xDDD

Jak to napisal interion

Można to porównać do eksperymentu psychologicznego:
"Uratujesz jedno małe dziecko czy dwie starsze osoby, które już długo nie pożyją? Z jednej strony możesz uratować dwa istnienia za jedno ale z drugiej... to jedno istnienie może coś jeszcze wnieść do społeczeństwa i przeżyć więcej lat niż te dwie starsze osoby."


Lepiej starsze ratować może spadek zapiszą xd
 

Hunter x Hunter

Ciężki Kawalerzysta
Wynik reakcji
1.408
Ja o niebie ty o chlebie :pP
Pisałeś, że obstawiamy ares ja napisałem że tego nie robimy ;d
Bo nawet jeszcze nie możemy (nie widze żeby jakikolwiek gracz witam przeszedł do nas).

Nie wiem, jeżeli kosa od was jest w planach to i tak was nie powstrzymamy.
Pisałem że łamiecie pakt z Ares obstawiając witam przed końcem wypowiedzenia. Nieważne jaki front obstawicie wynik jest ten sam. No nie powstrzymacie nas tak jak my Was przed wysyłaniem defa do witam, mimo że kosujecie tym Ares. Oko za oko, kosa za kosę?
Fajną repkę macie na tym fo. Wczoraj chłop co jechał po żonie keymila i jego dzieciach zarówno tutaj jak i później na messengerze, dzisiaj jakiś frustrat co nie pojmuje prostych korelacji i związków przyczynowo-skutkowych.
 

ROCCATmateo

Ciężki Kawalerzysta
Wynik reakcji
1.978
Mam pomysł na własnego fikołka. Skoro witam jako nasz ponowiec zrekrutowało naszego potencjalnego wroga Ti (bo chyba ponowiec, sojusznika Twojego wroga takim jest) to znaczy, że złamali założenia pona i można ich ładować bez wypowiedzenia. Nasze ofy z wyg wrócą za 2-3 dni, Wasz def do witam poleci za 4.5, ścigamy się?

To wyjdziecie na oszustów, ponieważ w PoNie z nami jest wyraźnie napisane, że każde plemię ma odrębną i niejawną dyplomację (punkt 3).
 
Do góry