Dyskusja o sytuacji na świecie 200

Buduj Mur

Szlachcic
Wynik reakcji
6.480
Nie wjedziemy, bo jak zauważył nezus kilka stron temu, keymil jest jedną z niewielu wodzów plemion, których słowo jeszcze coś znaczy.
Teraz jest new school gdzie część podpunktów można usunąć albo dodać w zależności od potrzeb
Nie podsyłamy defa pod Ares
Już nie mówiąc o tym że jest 5 dni blokady
No tak ale za 5 dni poleci bo chyba po to dajecie im graczy ?
Ale jakie łamanie paktu człowieku XD Mieli odrębną i nie jawną polityke, mogą obstawiać kogo im sie będzie podobało, nie mogą jedynie zaatakować aresów przed koncem wypowiedzenia. Widze, że dla was to taki troche chuj w dupe i piach w oku bo dobrze wiecie, że albo zrobicie z Gęby dupe i wjedziecie w nas jeszcze przed końcem wypowiedzenia, albo zrobicie wszystko, żeby deff nie dotarł do nas przed wejsciem waszych wspólnych akcji.

A i już przestań tu pieprzyć o tym, że potrzebujemy pod wami deffa bo trzeba sie pod Aresami obstawić - nie, pod aresami nic nie trzeba tak sie składa XD
Wystarczy popatrzeć jakie były tam podpunkty
A jednym z nich było nie ingerowanie w wojny drugiej strony czy to ofensywne czy defensywne.
 

Ohtar1

Szlachcic
Wynik reakcji
4.586
Tak domyślam się, że sporo z was domaga się frontu a ciągłe skakanie jest irytujące.

jednak to, że do nich nie doszło nie znaczy że pajton do nich nie dążył..skala ego, krętactwa i kombinowania wyszła poza skalę :)

I tak myślę, że nie przebilibysmy oferty Speedow z 25 blaszkami, wiec lepiej teraz walka niż np jakaś kosa później :D
 

Kobyłka.

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
2.252
to co speed pokazało na tym serwerze wyjebało poza jakąkolwiek skale, boty rozwijające darmy (XDDD), rozwiązywanie plemion, wsadzanie swoich wtyk gdziekolwiek sie da, boty do atakowania/bronienia. jesteście zakałą i mam nadzieje że już nikt nigdy nie zaloguje sie na serwer gdzie bedzięcie psy jebane elo
 

PanDa x Wiadro

Zwiadowca
Wynik reakcji
328
to co speed pokazało na tym serwerze wyjebało poza jakąkolwiek skale, boty rozwijające darmy (XDDD), rozwiązywanie plemion, wsadzanie swoich wtyk gdziekolwiek sie da, boty do atakowania/bronienia. jesteście zakałą i mam nadzieje że już nikt nigdy nie zaloguje sie na serwer gdzie bedzięcie psy jebane elo
dzbanie gość co rozwijał darmy z botów dostał lotke od razu i te jego botodarmy zostały usunięte od razu i mieliśmy dziury między sobą.
na wygi nie trzeba botów bo to darmy
 

Buduj Mur

Szlachcic
Wynik reakcji
6.480
Dobra mam propozycję
Jeżeli Spid chce dotrzymać warunków pona a nie chce czekać do końca wypowiedzenia wystarczy że na parę dni zmienicie nazwę plemienia na jakąś inną.
A spłakane dzieciaczki z wITAM które obchodzą każdy punkt pona między TI a Ares żeby dostać pare zagród defa będą musieli siedzieć na utkanej XD
Taka luźna sugestia XD
 

Ohtar1

Szlachcic
Wynik reakcji
4.586
Dobra mam propozycję
Jeżeli Spid chce dotrzymać warunków pona a nie chce czekać do końca wypowiedzenia wystarczy że na parę dni zmienicie nazwę plemienia na jakąś inną.
A spłakane dzieciaczki z wITAM które obchodzą każdy punkt pona między TI a Ares żeby dostać pare zagród defa będą musieli siedzieć na utkanej XD
Taka luźna sugestia XD

Ja mam lepszy pomysł- zacznijcie coś grac zamiast tylko pisać I liczyć na Speed XD
 
Do góry