Dyskusja o sytuacji na świecie 200

Bird

Miecznik
Wynik reakcji
707
Tak, wole byc naiwny jak dziecko xd Niby dlaczego mam dorastac i brac odpowiedzialnosc za cokolwiek, skoro wszedzie dookola sa geniusze z teoriami spiskowymi kazdego rodzaju, ktorzy mnie oswieca o tym jak dziala swiat? XDDD Przeciez Ja nie umiem myslec xDDD

Pominmy lepiej to w co Ja wierze. Przexiez to jasne ze chcesz sie czyms pochwalic xd
Ciebie rypie ojciec w dupe i napełnia każdy twój otwór nasieniem kiepie
 

kochamTwojastara

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
505
O, widze ze w koncu sie pojawil upośledzony kundel xD
@Maarceleek mowilem zebys troche panował nad dryga polowa wyobrazni
Nikt inny oprocz ciebie nie musi patrzec na to jak ci sie w glowie rozdwaja xD
 

witamoszust186

Łucznik
Wynik reakcji
590
brika fuzja z dudu mimo ze nie musiala ratuje witam mimo ze nie powinna ciekawe tylko jak n sie na to zaptruuje czy beda stac z boku jak sie na nich pluje i udawac ze deszcz pada
 

witamoszust186

Łucznik
Wynik reakcji
590
n to przegrani najwieksi wiadomo ze jak ti witam dudu beda bic jakies nieznane plemie ares to ares szybko sie podda jak podda sie ares apk to kwestia czasu a n co bedzie mialo a n ma cale centru do speed i do apk masa terenu jak oni dojda pod granice ze speed apk bo to koalicja z polnocy to brika i witam beda juz pol siwata mialy dobrze pajton wiesz ze ratowanie witam to nie jest zagranie przeciwko komus z polnocy to jest zagranie w ciebie i zapewnienie ze ti bedzie walczyc z przewaga na n
 

witamoszust186

Łucznik
Wynik reakcji
590
brika ma juz cala cwiartke bedzie miala mase w centrum idzie na ares na 1 front ares sie szybko posypie apk sie posypie brika ma pol swiata na pewno wtedy bedzie przestrzegala sojuszu do konca swiata na pewno na pewno
 

witamoszust186

Łucznik
Wynik reakcji
590
Do góry