Dyskusja o sytuacji na świecie 200

Wynik reakcji
310
ti smiecie mogli skonczyc z plemieniem dzieciakow mogli ich dobic powinni ich dobic zamiast ich dobic pomagaja im w najgorszym momencie witam witam by sie zaraz posypalo a brika zamiast poczekac robi cos takiego frajerskie zachowanie frajerskiej osoby nie spodziewalem sie nic mniej nic wiecej ja wiem jak birka gra ale zeby tak upasc dzieciaki z witam ja wyzywaja tyle czasu na 186 serwerze a ona tutaj ich ratuje nikt by tych miernot nie wzial dla twojej informacji brika byli u kazdego plakali o sojusz do apk plakali do speed plakali do n plakali nawet do reszty plemion do kazdego blagali na kolanach prosze damy wam wszystko rozwalimy razem wszystkich tylko nam pomozcie blagamy blagamy i co no i tylko ty bylas na tyle naiwna zeby dzieciom uwierzyc powinnas sie wstydzic kazdy wie jakie jest witam tylko ty zapomni


Ale aresy fontowców zaczynają wystawiać
 

witamoszust186

Łucznik
Wynik reakcji
590
jak mozna byc takim frajerem jak ta baba to ja nie wiem nie znam takich wyzywali ja tyle czasu ona najlepiej wie jak witam walczy jak gra nieczysto a teraz sie da im wykorzystywac to juz 3 letnie dzieci jak sie sparza tro wiedza zeby ognia nie dotykjac najwyrazniej ta kobieta jest inna bo znowu zostanie tak samo wyrolowana przez witam witam nigdy by do niej nie przyszlo dalej na zaufanych sie z niej smieja wyzywaja maja ja za smiecia ale ladnie jej powiedzieli pare slow nasciemniali ze maja wspolnych wrogow wspolne cele posmiemniali ze u nich jest dobrze a tamta lyknela
 

kochamTwojastara

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
505
A jeśli ktoś potrafi tworzyć sytuacje, na których może skorzystać to będzie to robił. Wolisz być naiwny bo to wygodne i zwalnia z Ciebie odpowiedzialność, a w konsekwencji z nich. Właśnie dlatego tacy jak Ty są produkowani. Wierzysz w putinflację?

Inżynieria społeczna to produkt jak każdy inny na którym można zarabiać, więc jest była i będzie stosowana. Inżynierią społeczną jest m.in to, że w szkole nie uczyłeś się jak dbać o zdrowie, jak zarabiać pieniądze, myśleć krytycznie i rozwijać relacje, a zamiast tego uczyłeś się części ciała paciorkowca i całek.

Tak, wole byc naiwny jak dziecko xd Niby dlaczego mam dorastac i brac odpowiedzialnosc za cokolwiek, skoro wszedzie dookola sa geniusze z teoriami spiskowymi kazdego rodzaju, ktorzy mnie oswieca o tym jak dziala swiat? XDDD Przeciez Ja nie umiem myslec xDDD

Pominmy lepiej to w co Ja wierze. Przexiez to jasne ze chcesz sie czyms pochwalic xd
 
Wynik reakcji
2.674
O jakich strajkach piszesz?

Choćby rolników...
Strajków takich było sporo.


Tak samo blokowanie Marszu niepodległości i częste policyjne prowakcje podczas...

Swoją drogą tez ciekawa kwestia,że w Polskim sejmie pali się ta świeca hanuka czy jakoś tak.
I ona jest super.

Ale celebrowanie Wolnej Polski na Marszu jest złe i jakiś wojewoda może tego zakazać.
 

witamoszust186

Łucznik
Wynik reakcji
590
witam tak robilo wszystkie swiaty teraz robia tak im dlatego witam przegra bo plemiona sie posluchaly maja swoich agentow w witam przegraliby szybko ale niestety ta idiotka z poludnia z ti postanowila ich uratowac bo wie ze bedzie walczyc ze speed i apk nie ludzi sie ze sie z nimi dogada wiec chce miec troche wiecej terenu ty idiotko dobrze wiesz ze witam cie wykorzysta na miejscu n bym konczyl z tym smiesznym ti
 

witamoszust186

Łucznik
Wynik reakcji
590
n ktore pojdzie samo albo sporbuje sie dogadac z apk albo speed ma wieksze szanse na wygrana niz z sojusznikiem z ti oficjalnie pon ale kazdy wie ze jest sojusz do konca swiata podpisany no to taki sojusz do konca swiata ze n sie meczy robi co moze nawet wskakuja pod speed zdesperowani a brika robi 2 fuzje ciekawe co oni o tym mysla
 

witamoszust186

Łucznik
Wynik reakcji
590
@pajton.88. ciekawe co sadzisz o swoim sojuszniku ciekawe co sadzisz o tej frajerce co sie dogadala z witam w najgorszym dla nich momencie ciekawe jak jestes zadowolony na pewno w n jestescie zachwyceni ze wasz sojusznik jest kurwa bez honoru i do tego zdobywa tysiace wiosek bez walki nie ??
 

witamoszust186

Łucznik
Wynik reakcji
590
jak sie ma takich sojusznikow jak witam to nie trzeba wrogow brika o tym zapomniala ciekawe czy pajton o tym zapomni i da sobie w ryj pluc przez taka ffrajerke kretaczke jak brika ciekawy jestem co on powie na takie zagranie brika dala sie zrobic jak pienciolatek nie wierze ze mozna byc tak glupim a jednak naprawde chce wiedziec co n sadzi o takim czyms na pewno tam jest super u nich
 

witamoszust186

Łucznik
Wynik reakcji
590
jest tu ktos z ti frajerzy czemu sie z witam podpisujecie czy sie z ku/.. na glowy pozamienialiscie czy wy jestescie normalni czy wy lubicie jak was witam jedzie czy wy naprawde myslicice ze was nie wykorzystaja czy wy nie pamietacie 186 debile skonczeni debile idioci ti chodzicie tutaj popisac chodzcie no ciekawe co powiecie frajerzy
 

kochamTwojastara

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
505
Biorąc odpowiedzialność dobrze na tym wyjdziesz. Jak wszyscy będą tracić na inflacji - ty będziesz zarabiał, jak wszyscy będą słuchali się farmazonów w obawie przed czymś tam urojonym - Ty będzie miał to w dupie i będziesz popijał piwko na tapczanie, jak wszyscy w okół będą sobie szkodzić - to wszyscy ale nie ty.

Ta, wiem. Jestem na topie, wiec wszystko moge miec w dupie. Odpowiedzialnosc chyba tez, ale pewnosci nie mam.
 

Bird

Miecznik
Wynik reakcji
704
Tak, wole byc naiwny jak dziecko xd Niby dlaczego mam dorastac i brac odpowiedzialnosc za cokolwiek, skoro wszedzie dookola sa geniusze z teoriami spiskowymi kazdego rodzaju, ktorzy mnie oswieca o tym jak dziala swiat? XDDD Przeciez Ja nie umiem myslec xDDD

Pominmy lepiej to w co Ja wierze. Przexiez to jasne ze chcesz sie czyms pochwalic xd
Ciebie rypie ojciec w dupe i napełnia każdy twój otwór nasieniem kiepie
 
Do góry