Dyskusja o sytuacji na świecie 200

Kanarinios.

Szlachcic
Wynik reakcji
7.355
największą beke mam z konfiarzy jak myślą, że są szczególnie oświeceni, mentzen otworzył im oczy a wszyscy dookoła to matoły a wystarczy popatrzeć na przeciętnych ich wyborców, wtedy ukazuje nam się obraz człowieka który od początku miał problemy w szkole, skończył zawodówke i pracuje w jakiejś państwówce/fabryce co odrazu nam rzutuje dlaczego ci biedni ludzie wierzą w te ich pierdy (łatwo nimi manipulować przez ich niski iloraz inteligencji).
Sugerujesz, ze ludzie ktorzy pracuja/sluza w panstwowce to debile?
 

Kobyłka.

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
2.223
Sugerujesz, ze ludzie ktorzy pracuja/sluza w panstwowce to debile?
ja nie sugeruje tylko tak twierdze a przynajmniej zdecydowana większość bo wyjątki zdarzają się wszędzie. Ostatnio byłem w swojej gminie załatwić kilka spraw i takiego stężenia debili na metr kwadratowy to nigdzie chyba nie spotkałem
 

Kanarinios.

Szlachcic
Wynik reakcji
7.355
ja nie sugeruje tylko tak twierdze a przynajmniej zdecydowana większość bo wyjątki zdarzają się wszędzie. Ostatnio byłem w swojej gminie załatwić kilka spraw i takiego stężenia debili na metr kwadratowy to nigdzie chyba nie spotkałem
No to nie masz zielonego pojecia np o sluzbach mundurowych, bo tu wiekszosc widzi co sie dzieje i nie popiera zadnej partii politycznej

Tacy ludzie, ktorzy tak twierdza to powinni isc na 1 linie frontu na wypadek wojny, moze wtedy zaczeliby w koncu szanowac sluzby mundurowe ;)
Nie mowie o wszystkich bo rozni ludzie sie trafiaja.
 

MiszkaKiszka

Pikinier
Wynik reakcji
39
Mentzen to black snow świata polityki.

Zakała i nieudacznik.
Zakala i nieudacznik raczej nie zrobilby kilkudziesieciu baniek PLN - zrzekajac sie przy tym profitu posla w postaci wynagrodzen:)

Oczywiście to kłamstwo. Mało śmieszne w dodatku.
Ale
No jeśli miałbym wybór między koalicją lewaczków a koalicją nawet z Konfą, to już wolę tych bajkopisarzy.
Bajkopiasarzy? A to kiedys cos obiecali i niezrealizowali obietnicy? Nie pamietam, zeby konfa kiedys byla w koalicji rzadzacej, wiec pisanie, ze to bajkopisarze to wybujala fanaberia fredzlow. Jak dojda i okaze sie, ze to nie dziala, to wtedy mozna mowic o bajkopisarzach:)

Na razie bajkopisarze, to KO gdzie z setki konkretow zrealizowali moze 5. I obietnicy benzyny za 5.13zl nie wspomne..:)

Pamietajcie, sojcalizm ma sie dobrze jak przed nim byl kapitalizm. Wystarczy przeanalizowac , to nic trudnego. Wyjatkiem sa kraje skandynawskie gdzie socjalizm ma sie w miare dobrze - nie liczac tonacej szwecji, bo tam to bolimore lata 60/70 gdzie na downtown leza strzykawki, wystaczy jechac i sie przejsc. Chodzilem w styczniu przez piec godzin i srednio zaptanie o here albo koks mialem raz na 20minut
 

Kobyłka.

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
2.223
No to nie masz zielonego pojecia np o sluzbach mundurowych, bo tu wiekszosc widzi co sie dzieje i nie popiera zadnej partii politycznej

Tacy ludzie, ktorzy tak twierdza to powinni isc na 1 linie frontu na wypadek wojny, moze wtedy zaczeliby w koncu szanowac sluzby mundurowe ;)
Nie mowie o wszystkich bo rozni ludzie sie trafiaja.
Akurat pisząc państwówka miałem na myśli święte krówska siedzące w biurach. Co do policji/wojska to szanuję i uważam że pełnią istotną rolę, sam też nigdy nie miałem z nimi problemów, nawet jak zostałem zatrzymany ze swojej winy to wystarczyło się normalnie odzywać i zawsze udało się dogadać
 

MiszkaKiszka

Pikinier
Wynik reakcji
39
E tam lepszy z Konfą
Tam będziesz miał dobrowolny ZUS, obniżenie podatków, uwolnienie gospodarki przy jednoczesnej zwyżce jakości usług publicznych.
Geniusze ekonomii, wymyślili ją na nowo. Zwiększą wydatki, zmniejszając wpływy XD XD
Wystarczy mieć 17 lat i nawet Ci się będzie to kleiło iks de

Już nie wspomnę o tym jak wzrosną dochody pojedynczych gospodarstw domowych. Dom i 2 auta w każdym!
Czytam od kilkuset postow twoje wypociny i na prawde czsaami mam wrazenie, ze zajebanie w sciane to jedyne rozwiazanie dla twojej osoby:) Jestes mniej wiecej na poziomie ameby, nic dziwnego ze nie masz dziewczyny i bijesz konia stopami. Przeciez wiekszego durnia na tym forum nie ma.

Dobrowolny zus ktory proponuje konfa jest zly - ale jak KO i trzecia droga proponowaly to przez cala kampanie, to nikt nie narzekal, co za patologia w tym kraju XD obnizenie podatkow to model Friedmana - nie wiesz kto to, to poczytaj pacanie. Mysle, ze noblista z ekonomii ktory uratowal kilka gospodarek to wiekszy autorytet niz fredzel ktory nie gra na swiecie i komentuje dziennie milion postow.
 
Do góry