Dyskusja o sytuacji na świecie 200

Kanarinios.

Szlachcic
Wynik reakcji
7.377
największą beke mam z konfiarzy jak myślą, że są szczególnie oświeceni, mentzen otworzył im oczy a wszyscy dookoła to matoły a wystarczy popatrzeć na przeciętnych ich wyborców, wtedy ukazuje nam się obraz człowieka który od początku miał problemy w szkole, skończył zawodówke i pracuje w jakiejś państwówce/fabryce co odrazu nam rzutuje dlaczego ci biedni ludzie wierzą w te ich pierdy (łatwo nimi manipulować przez ich niski iloraz inteligencji).
Sugerujesz, ze ludzie ktorzy pracuja/sluza w panstwowce to debile?
 

Kobyłka.

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
2.223
Sugerujesz, ze ludzie ktorzy pracuja/sluza w panstwowce to debile?
ja nie sugeruje tylko tak twierdze a przynajmniej zdecydowana większość bo wyjątki zdarzają się wszędzie. Ostatnio byłem w swojej gminie załatwić kilka spraw i takiego stężenia debili na metr kwadratowy to nigdzie chyba nie spotkałem
 

Kanarinios.

Szlachcic
Wynik reakcji
7.377
ja nie sugeruje tylko tak twierdze a przynajmniej zdecydowana większość bo wyjątki zdarzają się wszędzie. Ostatnio byłem w swojej gminie załatwić kilka spraw i takiego stężenia debili na metr kwadratowy to nigdzie chyba nie spotkałem
No to nie masz zielonego pojecia np o sluzbach mundurowych, bo tu wiekszosc widzi co sie dzieje i nie popiera zadnej partii politycznej

Tacy ludzie, ktorzy tak twierdza to powinni isc na 1 linie frontu na wypadek wojny, moze wtedy zaczeliby w koncu szanowac sluzby mundurowe ;)
Nie mowie o wszystkich bo rozni ludzie sie trafiaja.
 
Do góry