Dyskusja o sytuacji na świecie 200

Choriel

NACZELNY MENEL
Wynik reakcji
3.041
Ja tam pamiętam że do upadku AK grali bardzo dobrze. Trochę zbyt ogólnikowo rzuciłeś zarzuty moim zdaniem.

Na tym świecie też powinieneś napisać, że ani Witam nie chciało z nimi grać ani oni w Witam. Po co siać dezinformacje…
To akurat nie jest prawda. Chcieli grac w witam ;)


poza tym kanar byl na koncie juz jak AK istnialo i gral za nich xDDD

oni mieli juz rozbiorke dostac jak jeszcze AK istnialo :)
@Kanarinios. jak bylo?
@Pietrek z Sosnowca wypowiedz sie ;)
 

Bl-ack sno-w

Szlachcic
Wynik reakcji
5.199
Chętnie sam się wypowiem negatywnie o Witam, żeby te zarzuty wasze można było w tyłek wsadzić.
Uważam za wyjątkowo słabe, że w pewnym momencie tylko @Choriel miał jaja i nie bał się tu pisać prawdy o aPK.
Reszta mordy pozamykała jak tchórze, byle tylko któreś plemię się zlitowało i podpisało. Fajdać na głowę sobie daliście dla jakichś pikselowych wiosek. Jakby nie wiem jak ważne to bylo. Lepiej dostać w ryj i przegrać z godnością, niż się płaszczyć przed jakimś aPK czy randomami z Ares.
 

Choriel

NACZELNY MENEL
Wynik reakcji
3.041
Dokładnie jest jak mówisz, prawda sama się obroni , Łatwiej jest grać , gdy czerpiesz radość z gry niż przymus odgórny i płaczący choriel z rana jak mogłeś mi nie pomóc, jak mogłeś coś stracić i wieczne wyzywanie.
Dokladnie tak jest.
Tutaj sa jakies wymagania i niestety ty byles za slaby zeby grac w witam :D

A podniecanie sie ze przejales jakies wioski majac taka przewage to troche smieszne. Nie mniej jednak, my nie konczymy i sie nie poddajemy. Gra toczy sie dalej ;)

A kto wygra to niewiadomo ;)
Zobaczymy za jakis czas
 

Bl-ack sno-w

Szlachcic
Wynik reakcji
5.199
I mimo negatywnych relacji jakie miałem wielokrotnie z @Choriel, to czapka z głowy przed nim, bo jeden ma przyzwoitość i odwagę a nie trzęsie dupskiem przed tym co zrobią rywale po wpisach na forum plemion.
To już nie te Witam co kiedyś.
Odcięli wam jaja razem z obrzeżami.
 

Choriel

NACZELNY MENEL
Wynik reakcji
3.041
Chętnie sam się wypowiem negatywnie o Witam, żeby te zarzuty wasze można było w tyłek wsadzić.
Uważam za wyjątkowo słabe, że w pewnym momencie tylko @Choriel miał jaja i nie bał się tu pisać prawdy o aPK.
Reszta mordy pozamykała jak tchórze, byle tylko któreś plemię się zlitowało i podpisało. Fajdać na głowę sobie daliście dla jakichś pikselowych wiosek. Jakby nie wiem jak ważne to bylo. Lepiej dostać w ryj i przegrać z godnością, niż się płaszczyć przed jakimś aPK czy randomami z Ares.
No sluchaj, ja potrafie przegrywac. Smiesza mnie tylko wpisy takich ludzi jak Doktor hałs ktory wchodzi i pierdzieli ze jestesmy slabi albo gowniarz alan podniecajacy sie przejeciami xD

graja w takiej przewadze to przejmuja, prosta sprawa. Moze sa lepsi, moze nie, ciezko powiedziec bo siły nie sa rowne. No chociaz jak mielismy podobna ilosc wsi to chlopaki z apk wyszli na minus na akcji ale to tylko maly szczegol ;)

Jednego jestem pewien, jesli apk byloby w naszej sytuacji to alanello pierwszy by zaczal warzywic na koncie i przestalby grac tak jak bylo to na 186 ;)
sytuacja byla ciezka i chlopa nagle nie bylo. w dzien akcji ak na nas chlopow nagle nie bylo i polowa frontu poszla sie walic :D

na 182 bylo doslownie tak samo, tylko ze tam sytuacja byla rowna. poszla akcja w alanello i chlopaki po -100 wychodzili ;)
Takze alanello miej troche pokory bo nie daj boze sytuacja sie odwroci o dostaniecie na leb to znow zrobisz z siebie posmiewisko ;)

A tutaj zeby nie bylo ze klamie screen jak alanello napisal do pietrka o gre w witam ;)

1713709710969.png
 

Załączniki

  • 1713709698806.png
    1713709698806.png
    137,3 KB · Wyświetlenia: 78
Ostatnia edycja:

Bl-ack sno-w

Szlachcic
Wynik reakcji
5.199
No sluchaj, ja potrafie przegrywac.

I dlatego od xx czasu się z Tobą nie drę, bo cenię ludzi honorowych a nie takich, którzy dadzą sobie fajdać na łeb, byle uratować swoje wioseczki.
Dostać w łeb ale nie klękać.

Wiele jest tu kłamstw na temat Witam i natychmiast o nich piszę, ale to plemię stało się plemieniem tchórzów i to jest niestety fakt.
 

Choriel

NACZELNY MENEL
Wynik reakcji
3.041
I dlatego od xx czasu się z Tobą nie drę, bo cenię ludzi honorowych a nie takich, którzy dadzą sobie fajdać na łeb, byle uratować swoje wioseczki.
Dostać w łeb ale nie klękać.

Wiele jest tu kłamstw na temat Witam i natychmiast o nich piszę, ale to plemię stało się plemieniem tchórzów i to jest niestety fakt.

No troche ciezko sie z Toba niezgodzic w tym przypadku.
 

Bl-ack sno-w

Szlachcic
Wynik reakcji
5.199
No troche ciezko sie z Toba niezgodzic w tym przypadku.

I co ciekawe naprawdę nawet jeśli Witam tu nie wyjdzie jakimś cudem, to można było zakończyć świat z godnością. Wszyscy doceniają walkę jaką toczą z 4x większym wrogiem.
Ale też każdy widzi jak Witam jest tu targane jak szmata na FO i nikt prócz Ciebie nie ma jaj, by dobrego imienia tego tworu bronić. I rozumiem, gdyby ktoś uznał, że szkoda czasu bo i tak się nie przetłumaczy.
Ale tu wiadomo o co chodzi. Każdy utkał łeb licząc na to, że jak będzie miły, to może aPK albo Ares się zlituje.
Co za upokorzenie. Co za degrengolada.
 
Do góry