Dyskusja o sytuacji na świecie 200

Bl-ack sno-w

Szlachcic
Wynik reakcji
5.204
Chętnie sam się wypowiem negatywnie o Witam, żeby te zarzuty wasze można było w tyłek wsadzić.
Uważam za wyjątkowo słabe, że w pewnym momencie tylko @Choriel miał jaja i nie bał się tu pisać prawdy o aPK.
Reszta mordy pozamykała jak tchórze, byle tylko któreś plemię się zlitowało i podpisało. Fajdać na głowę sobie daliście dla jakichś pikselowych wiosek. Jakby nie wiem jak ważne to bylo. Lepiej dostać w ryj i przegrać z godnością, niż się płaszczyć przed jakimś aPK czy randomami z Ares.
 

Choriel

NACZELNY MENEL
Wynik reakcji
2.991
Dokładnie jest jak mówisz, prawda sama się obroni , Łatwiej jest grać , gdy czerpiesz radość z gry niż przymus odgórny i płaczący choriel z rana jak mogłeś mi nie pomóc, jak mogłeś coś stracić i wieczne wyzywanie.
Dokladnie tak jest.
Tutaj sa jakies wymagania i niestety ty byles za slaby zeby grac w witam :D

A podniecanie sie ze przejales jakies wioski majac taka przewage to troche smieszne. Nie mniej jednak, my nie konczymy i sie nie poddajemy. Gra toczy sie dalej ;)

A kto wygra to niewiadomo ;)
Zobaczymy za jakis czas
 

Bl-ack sno-w

Szlachcic
Wynik reakcji
5.204
I mimo negatywnych relacji jakie miałem wielokrotnie z @Choriel, to czapka z głowy przed nim, bo jeden ma przyzwoitość i odwagę a nie trzęsie dupskiem przed tym co zrobią rywale po wpisach na forum plemion.
To już nie te Witam co kiedyś.
Odcięli wam jaja razem z obrzeżami.
 

Choriel

NACZELNY MENEL
Wynik reakcji
2.991
Chętnie sam się wypowiem negatywnie o Witam, żeby te zarzuty wasze można było w tyłek wsadzić.
Uważam za wyjątkowo słabe, że w pewnym momencie tylko @Choriel miał jaja i nie bał się tu pisać prawdy o aPK.
Reszta mordy pozamykała jak tchórze, byle tylko któreś plemię się zlitowało i podpisało. Fajdać na głowę sobie daliście dla jakichś pikselowych wiosek. Jakby nie wiem jak ważne to bylo. Lepiej dostać w ryj i przegrać z godnością, niż się płaszczyć przed jakimś aPK czy randomami z Ares.
No sluchaj, ja potrafie przegrywac. Smiesza mnie tylko wpisy takich ludzi jak Doktor hałs ktory wchodzi i pierdzieli ze jestesmy slabi albo gowniarz alan podniecajacy sie przejeciami xD

graja w takiej przewadze to przejmuja, prosta sprawa. Moze sa lepsi, moze nie, ciezko powiedziec bo siły nie sa rowne. No chociaz jak mielismy podobna ilosc wsi to chlopaki z apk wyszli na minus na akcji ale to tylko maly szczegol ;)

Jednego jestem pewien, jesli apk byloby w naszej sytuacji to alanello pierwszy by zaczal warzywic na koncie i przestalby grac tak jak bylo to na 186 ;)
sytuacja byla ciezka i chlopa nagle nie bylo. w dzien akcji ak na nas chlopow nagle nie bylo i polowa frontu poszla sie walic :D

na 182 bylo doslownie tak samo, tylko ze tam sytuacja byla rowna. poszla akcja w alanello i chlopaki po -100 wychodzili ;)
Takze alanello miej troche pokory bo nie daj boze sytuacja sie odwroci o dostaniecie na leb to znow zrobisz z siebie posmiewisko ;)

A tutaj zeby nie bylo ze klamie screen jak alanello napisal do pietrka o gre w witam ;)

1713709710969.png
 

Załączniki

  • 1713709698806.png
    1713709698806.png
    137,3 KB · Wyświetlenia: 78
Ostatnia edycja:

Bl-ack sno-w

Szlachcic
Wynik reakcji
5.204
No sluchaj, ja potrafie przegrywac.

I dlatego od xx czasu się z Tobą nie drę, bo cenię ludzi honorowych a nie takich, którzy dadzą sobie fajdać na łeb, byle uratować swoje wioseczki.
Dostać w łeb ale nie klękać.

Wiele jest tu kłamstw na temat Witam i natychmiast o nich piszę, ale to plemię stało się plemieniem tchórzów i to jest niestety fakt.
 

Choriel

NACZELNY MENEL
Wynik reakcji
2.991
I dlatego od xx czasu się z Tobą nie drę, bo cenię ludzi honorowych a nie takich, którzy dadzą sobie fajdać na łeb, byle uratować swoje wioseczki.
Dostać w łeb ale nie klękać.

Wiele jest tu kłamstw na temat Witam i natychmiast o nich piszę, ale to plemię stało się plemieniem tchórzów i to jest niestety fakt.

No troche ciezko sie z Toba niezgodzic w tym przypadku.
 

Bl-ack sno-w

Szlachcic
Wynik reakcji
5.204
No troche ciezko sie z Toba niezgodzic w tym przypadku.

I co ciekawe naprawdę nawet jeśli Witam tu nie wyjdzie jakimś cudem, to można było zakończyć świat z godnością. Wszyscy doceniają walkę jaką toczą z 4x większym wrogiem.
Ale też każdy widzi jak Witam jest tu targane jak szmata na FO i nikt prócz Ciebie nie ma jaj, by dobrego imienia tego tworu bronić. I rozumiem, gdyby ktoś uznał, że szkoda czasu bo i tak się nie przetłumaczy.
Ale tu wiadomo o co chodzi. Każdy utkał łeb licząc na to, że jak będzie miły, to może aPK albo Ares się zlituje.
Co za upokorzenie. Co za degrengolada.
 

Choriel

NACZELNY MENEL
Wynik reakcji
2.991
I co ciekawe naprawdę nawet jeśli Witam tu nie wyjdzie jakimś cudem, to można było zakończyć świat z godnością. Wszyscy doceniają walkę jaką toczą z 4x większym wrogiem.
Ale też każdy widzi jak Witam jest tu targane jak szmata na FO i nikt prócz Ciebie nie ma jaj, by dobrego imienia tego tworu bronić. I rozumiem, gdyby ktoś uznał, że szkoda czasu bo i tak się nie przetłumaczy.
Ale tu wiadomo o co chodzi. Każdy utkał łeb licząc na to, że jak będzie miły, to może aPK albo Ares się zlituje.
Co za upokorzenie. Co za degrengolada.
W sensie ja mam gdzies czy sie ktos zlituje, po prostu nie dam sobie wmowic ze jestesmy slabi.

Zepsulismy dyplo ale no nie jestesmy slabym plemieniem ;)
Kazdy niech mowi co chce ale wiekszosc plemion na 200 swiecie chcialby miec takich frontowcow jakich ma witam i to jest prawda ;)
 
Do góry