Dyskusja o sytuacji na świecie 200

Deleted User - 849188349

Guest
Wyjdę na plus śmieciu. Ale szczekaj sobie bo za 28 dni będziesz miał dług jak lakiernik. Po prostu zamiast iść spać o 11 pójdę o 14.

Karma dała ci po pysku i słusznie.
Zasłużyłeś sobie.
Zamiast płakać skup się na bronieniu, to nie będziesz musiał wciskać kitu, że 95% ataków weszło na najwyższym szczęściu
 

EgoSumZygmek

Miecznik
Wynik reakcji
328
Karma dała ci po pysku i słusznie.
Zasłużyłeś sobie.
Zamiast płakać skup się na bronieniu, to będziesz musiał wciskać kitu, że 95% ataków weszło na najwyższym szczęściu

Ale Ty wiesz, że 17 osób oglądało to na discordzie i jest w stanie to potwierdzić? Nawet Witam może potwierdzić, nie wymyśliłem sobie tych raportów, po prostu mnie szczęście dzisiaj wyruchało i tyle.
 

Deleted User - 849188349

Guest
Ale Ty wiesz, że 17 osób oglądało to na discordzie i jest w stanie to potwierdzić? Nawet Witam może potwierdzić, nie wymyśliłem sobie tych raportów, po prostu mnie szczęście dzisiaj wyruchało i tyle.

Tak tak a świstak siedzi i zawija w sreberka.

Jesteś po prostu cienki i offy się poprzebijały. Idź zassaj więcej, potem opowiedz jakich to akcji nie robiłeś
 

awek.

Łucznik
Wynik reakcji
508
Przyjąłem 46 na 47 ofow od Witam z dodatnim szczęściem, z czego 39 ofow ze szczesciem 24+...To jest pierdolony żart. 5 klinów stykowych przełamanych bo szczęście przy grubym 16.5+... Kmic pokazał mi dzisiaj, że z RNG moge stracić wioski nawet na tak słabej akcji jak dzisiejsza od Witam...

Jest specjalny skrypt żeby szczęście oscylowało w granicach +20.

Jak ktoś używa tego skryptu to lepiej przepuszczać jego offy i klinować/odbijać wioski.
 

Polunyt

Miecznik
Wynik reakcji
28
Płacz że witam się kończy wyniknął z tego że Pietrek ich zostawił i dostali 8 (poprawcie mnie jeżeli przesadziłem) banów za bota. Tutaj nie chodzi o to że witam przegrało lub nie, po prostu w oczach wielu ludzi straciło i zdaje się że sam założyciel miał was dosyć chociaż to też są moje domysły :x

Wiadomo, dlaczego Pietrek zniknął?
 
Do góry